Dodaj do ulubionych

Sprawa Skripala

17.03.19, 04:41
Polecam wnikliwą analizę Craiga Murraya, w której autor wylicza w 10 punktach sprzeczności, niewiarygodne interpretacje zachowań domniemanych zamachowców oraz zadziwiające luki i niesamowite zbiegi okoliczności w relacjach z przebiegu wydarzeń w Salisbury i udziału w nich osób trzecich (np. at the moment the Skripals collapsed simultaneously, Colonel Alison McCourt, UK military’s highest ranking bio/chemical weapons nurse just happened to be passing by and so was the first adult to give them medical attention).
W dyskusji pod artykułem zwrócił moja uwagę post podpisany 'inonothing' łączący sprawę Skripala z tzw. ”Dirty Dossier" na temat rzekomych moskiewskich orgii Donalda Trumpa, przygotowanym przez Ex-MI6 Head of Russia Desk Christophera Steele'a dla Bruce'a Ohra, Associate Deputy Attorney General at the US Dept of Justice. Jak wynika z notatki Ohra, przytoczonej w (poważnej) gazecie waszyngtońskiej The Hill rewelacje nie pochodziły bezpośrednio ze źródeł na miejscu, lecz pochodziły od zbiegłego na Zachód oficera rosyjskiego wywiadu (czy był to Skripal?).

www.craigmurray.org.uk/archives/2019/03/pure-ten-points-i-just-cant-believe-about-the-official-skripal-narrative/
thehill.com/hilltv/rising/401185-the-handwritten-notes-exposing-what-fusion-gps-told-doj-about-trump
Edytor zaawansowany
  • rosjaiswiat1 17.03.19, 11:09
    Od samego poczatku bylo jasne, ze to prowokacja. Rosja nie potrzebowala ukarac tego, kogo sama zlapala, a pozniej wymienila.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka