Dodaj do ulubionych

Holandia komunalne wybory akurat przed EU wyborami

21.03.19, 23:05
smile Wygrala anty-unijna partia, Mark Rutte poniosl kleskie, teraz stoi przed problemem. Czy w majowych wyborach do EU bedzie inaczej? NIE, odczekajmy jeszcze wybory w Hiszpanii, tam tez zanosi sie na polityczne trzesienie ziemi co nie bedzie w niesmak eurokolchoznikom. Isc do wyborow stawiac krzyzyk przy odpowiedniej partii, nie glosowac listownie!!! Nigdy nie uczestniczylam w EU-wyborach teraz owszem biore jak najbardziej udzial.smile

www.youtube.com/watch?v=BkUjw3xXs2I

--
......................................
Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
Edytor zaawansowany
  • eva15 22.03.19, 00:06
    Ja też pójdę głosować, ale ze sceptyzmem, bo od wujka Stalina już wiem, że nieważne jak ktoś głosuje, lecz kto liczy głosy...
  • monalisa2016 22.03.19, 00:17
    Wszedzie i wszystkich glosow nie da sie sfalszowac wiec warto wybrac sie na spacerek do urny, mam niedaleko w zasiegu oka.
    Czy optymizm czy skepsis trudno mi moje uczucie okreslic ale wiem jedno gra warta swieczki poniewaz wszedzie trzeszczy a tak dalej isc nie moze. Nie wiem czy ogladalas dzisiejsza Aktuelle Stunde w Bundestagu, tu wiecej:
    forum.gazeta.pl/forum/w,154812,167819278,167819278,W_eFie_jest_fajowo.html

Z innej beczki, brak slow.
    www.welt.de/newsticker/bloomberg/article190468853/Commerzbank-engagiert-wohl-Rothschild-und-Goldman-als-Berater.html

--
  • monalisa2016 22.03.19, 00:23
    Akurat ogladam, polecam, dwa linki naleza do siebie jako jedna calosc:

www.youtube.com/watch?v=_Y290-HnwWw&t=19s

To samo w formie skondensowanych linkow:

verbindediepunkte.de/

--
  • wwwi.gil 22.03.19, 00:32
    Ja juz dawno tutaj nie glosuje I nie robie z siebie glupka na wlasnie zyczenie.
    Gdyby wybory byly jawne a nie tajne to bym glosowal.
  • aby 23.03.19, 01:23
    Holandia: Sukces eurosceptyków w wyborach lokalnych zmieni układ sił w Senacie
    www.euractiv.pl/section/demokracja/news/holandia-sukces-eurosceptykow-w-wyborach-lokalnych-zmieni-uklad-sil-w-senacie/
    -----------
    Forum voters are not, in the main, people who read newspapers (although many of them read the Telegraaf, the Algemeen Dagblad and the Financieele Dagblad) which confirms the impression that Forum is mostly geared towards communicating via the internet in general and social media in particular
    (...)In the final run up to the election, the disdain for Baudet, Hiddema and Forum in programmes such as De Wereld Draait Door (DWDD) was particularly palpable. The broadcast on March 19 was almost an orgy of Forum aversion. Baudet was a ‘rat catcher’ and Hiddema a ‘louche lawyer’. One of the more considered comments was made by columnist Özkan ‘Eus’ Akyol who warned that Forum sympathisers would see this carping as another sign that they are up against not only a ‘party kartel’ but a ‘media kartel’.
    (...) The government agreement put together by VVD, CDA, D66 and ChristenUnie suddenly turned the Netherlands into the world’s leading champion on climate. Months later all homes were to be gas free, the bill for which was to be largely paid by the population which, relatively speaking, is not the greatest source of CO2 emissions. Initially Forum was the only party to dispute the government climate stance. Not only did Baudet criticise the high cost of climate policy, he also questioned the United Nations’ IPCC panels’ prevailing views and those of the Paris agreement. The mendacious energy bill was a godsend for Baudet. Baudet also took aim – albeit not as straight an aim as he used to in the last few weeks – at the European Union: the Netherlands should leave. And immigration should be modelled on the Australian system. Only those who can make a contribution will be allowed into the country, if not the doors remain closed. And in general, the Netherlands and western civilisation as a whole, should stop blaming itself and be less self-effacing.The Marrakesh migration pact – supported by most MPs- was also seized on by Forum and that unconventional but reasoned opposition helped Forum in this year’s provincial election.
    www.dutchnews.nl/features/2019/03/wynias-week-thierry-baudets-meteoric-electoral-rise-explained/
  • the-great-inuk 23.03.19, 07:53
    aby napisał:

www.dutchnews.nl/features
    ===========================
    Nasi zwyciężają!
    Dziękuję za link do ciekawego pisma.
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka