Dodaj do ulubionych

Rosyjscy zolnierze wyladowali w Wenezueli.

24.03.19, 20:48
Super I tak trzymac. Brawo Putin.
Czy ktos wie gdzie sie zaszyl ten oprych Guaido samozwaniec? Chyba nie siedzi w Wenezueli mysle bo sprawy zaczynaja mu juz powstania po pietach deptac.

www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKCN1R50NB#ampshare=https://www.reuters.com/article/us-venezuela-politics-idUSKCN1R50NB
Edytor zaawansowany
  • rosjaiswiat1 24.03.19, 21:21
    A dwa dni wczesnie Rosja powiedziala, ze nie pozwoli USA zmienic wladze w Wenezueli.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • wwwi.gil 24.03.19, 21:28
    No I o taka Rosje mi chodzilo.
    Imperium dobra w koncu zacznie brac powazne lekcje jak sie zachowywac na swiecie.
  • boavista4 24.03.19, 22:12
    No to bedzie checa. Juz widze jak Bolsonaro wygoni ruskich i zaraz uchroni Boliwie. Ni ma to jak kapral prezydentem! Zeby Duda byl chociaz kapralem, a nie szabesgojem !
  • eva15 24.03.19, 22:27
    rosjaiswiat1 napisał:

> A dwa dni wczesnie Rosja powiedziala, ze nie pozwoli USA zmienic wladze w Wenezueli.

Ooo, to bardzo ciekawa wypowiedź, przegapiłam ją. Możesz dać linka?
  • rosjaiswiat1 24.03.19, 23:04
    eva15 napisała:

> Ooo, to bardzo ciekawa wypowiedź, przegapiłam ją. Możesz dać linka?

geopolitics.co/2019/03/23/russia-gives-us-red-line-on-venezuela/

--
  • eva15 24.03.19, 23:46
    Dzięki, to bardzo ciekawe, ale czy to jest jakieś poważne źródło informacji? Pytam, bo nie wiem.
  • rosjaiswiat1 25.03.19, 10:22
    eva15 napisała:

> Dzięki, to bardzo ciekawe, ale czy to jest jakieś poważne źródło informacji? Py
    > tam, bo nie wiem.

To powazne zrodlo, zreszta to co wydarzylo sie dalej, czyli rosyjscy zolnierze w Wenezueli, potwierdza ta informacje. Teraz jestem w prace, wieczorem napisze wiecej.
    --
  • the-great-inuk 25.03.19, 10:58
    Po wiadomościach o 10:30 Dojczland Funk przestał emitować swój regularny program radiowy na falach eteru...

Wot czto...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 25.03.19, 21:39
    Wiele wskazuje na to, ze Rosja wyslala do Wenezueli specjalistow od obrony przeciwlotniczej, i jakis sprzet, ktory powinien unowoczesnic te systemy, ktore wczesniej Rosja dostarczyla Wenezueli. A zostalo dostarczono sporo:
    - 24 kompleksow S-300BM;
    - 12 kompleksow Buk M2E;
    - 12 kompleksow TOR;
    - 8 wyrzutnie kompleksa S-125 Peczora-2M, dosc stary, ale z nowymi mozliwosciami.
    Oprocz tego bardzo duza ilosc przenosnych wyrzutnie "Igla".

Nie mozna wykluczyc, ze zostali dostarczone i srodki walki elektronicznej. AN-124 "Ruslan" bez wiekszych problemow mogl dostarczyc do Wenezueli minimum 80 ton ladunku. Wiec na pewno sporo "zabawek" Maduro otrzymal od Putina smile

--
  • rosjaiswiat1 25.03.19, 22:10
    Nie da sie wykluczyc, ze Rosja otwiera stala baze wojskowa w Wenezueli:
    Операция «Гуаянский щит»: Венесуэла создает российскую военную базу
    k-politika.ru/operaciya-guayanskij-shhit-venesuela-sozdaet-rossijskuyu-voennuyu-bazu/?utm_source=warfiles.ru
    --
  • eva15 25.03.19, 22:45
    Dzięki, przeczytałam, ale narazie chyba nie ma nigdzie potwierdzenia tych informacji o bazach.
    Tak czy siak - już samo wylądowanie tych ros. samolotów pokazuje USA, że łatwo im w Wenezueli nie pójdzie... Zresztą podejrzewam, że nawet wśród tych zwykłych ludzi, którzy są przeciwnikami Maduro, mało jest takich, którzy chcą US-interwencji.
  • monalisa2016 24.03.19, 23:34
    20 rocznica przewrotu w Jugoslawi (blokowanie UN-pomocy przez Miloszewicza) mija wiec nalezy ten sam scenariusz powtorzyc w Wenezueli. Czy to nie wyswiechtane i nam nieznane? Naturalnie znane, w Jugoslawi nie chodzilo tak jak w Wenezueli o rope tylko o rosyjska geopolityke w tym kraju co nie smakowalo Stanom tak jak i obecnie w Wenezueli.
    Wenezuela niegdys dostatni kraj niestety sytuacja sie zmienila z chwila wykrycia najwiekszych swiatowych pokladow ropy w delcie Orinoko w roku 2010 i tak dostatniego kraju zrobiono ubogi kraj na grzbiecie wenezuealczykow ku uciesze jak i bogactwu innych. Od czasu kiedy wycofano amerykanski dyplomatyczny personal stal sie kraj nastepny do odstrzalu w ramach geopolityki kiedy Stany zauwazyli ze Stany zauwazyli ze Chinczycy i Rosjanie coraz bardziej zawiazuja gospodarcze kontakty z Wenezuela.
    Rosyjska delegacja w liczebnosci 99 osob wyladowala w Wenezueli w ramach dochodzen "elektrycznej ciemnosci w Wenezueli" w zwiazku ktorym zmarlo prawdopodobnie 20 osob, prezydent Marudo zazadal miedzynarodowej komisji w sprawie samotazu "ciemnosci w Wenezueli" poniewaz elektrownie wodne nie byly podloczone do internetu. Maduro zazadal by Amerykanie wzieli takze udzial w tym dochodzeniu. Wiec Wigil to nie jest zadna "rosyjska inwazja" na Wenezuele tylko w ramach dochodzen komisja.

--
    ......................................
    Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
    www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
  • wwwi.gil 24.03.19, 23:45
    A kto pisal ze to inwazja?
  • monalisa2016 24.03.19, 23:55
    Zachlystywales sie tym, cytat: "Super I tak trzymac. Brawo Putin." nie wiedzac ze to na zyczenie prezydenta Maduro miedzynarodowa komisja ktora ma ustalic powody "ciemnosci w Wenezueli". smile Media o tym nie pisza ale kompetetni ludzie, ludzie ktorzy studiowali w tym kraju jak np. Dr. Rainer Rothfuß (AfD) o tym donosza. W kazdym badz razie relacje tej osoby sa mi bardziej wiarygodne jak media systemowe ktore pisza ze w Wenezueli rzadzi dyktator, dyktator smile ktory nie postawil jeszcze w stan oskarzenia samozwanca na zewnetrzne zadanie, kraju gdzie jeszcze sa wolne media, kraju gdzie jeszcze sa referenda, ... ot dykratura w swietle naszych systemowek. smile

--
  • eva15 24.03.19, 23:54
    Hmm, "komisja" złożona z 99 oficerów wojskowych i 35 tonami ładunku?

de.sputniknews.com/panorama/20190324324460999-russische-militaers-in-venezuela-eingetroffen/
  • monalisa2016 24.03.19, 23:59
    Jaki ladunek zaden nic nie pisze, ot tlumaczenie z zalaczonego w artykule Sputnika linku. A jak wiemy Sputnik nie raz sie porzadn ie omylil.
    www.noticierodigital.com/2019/03/llega-venezuela-jefe-del-estado-mayor-ruso/

Automatyczne tlumaczenie urywku powyzszego linku:
    Zusätzlich landete in Maiquetia international airport ein flugzeug der russischen luftwaffe, der ladung, abkürzung AH-124-100 mit 35 tonnen fracht für die russische delegation.

--
  • monalisa2016 25.03.19, 00:13
    Sorry napisalam odpowiedz nie w tym watku, wiec ja cytuje
    Re: Nikt nie bedzie musial zastepowa WB w UE smile
    monalisa2016 25.03.19, 00:10
    Dr. Rainer Rothfuß ktory organizuje rajdy pokoju "Druzba" do Rosji i na Krym, obecnie tez do Jugoslawi/Serbii bo wiadomo i tam rozgrywa sie na calego geopolityka, zreszta posluchaj sama sobie

www.youtube.com/watch?v=4UHBLfaRVfA

Posluchaj sobie tez co mowi artykul 87 Absatz 11 wenezualskiej konstytucji, to jest bardzo wazne dla Wenezueli, Rosji i Chin.

Dr. Rainer Rothfuß wybiera sie do Wenezueli zbieraja na to pieniadze.
    www.youtube.com/watch?v=fkUIvxlAnAY

--
  • rosjaiswiat1 25.03.19, 21:43
    eva15 napisała:

> Hmm, "komisja" złożona z 99 oficerów wojskowych i 35 tonami ładunku?

A moze to "nadzwyczajna komisja"? smile
    pl.wikipedia.org/wiki/Czeka
    --
  • eva15 25.03.19, 22:47
    smile , ha, ha...
  • j-k 26.03.19, 16:17
    opuscic bepiecznie Wenezuele jemu i jego najblizszym ?
  • rosjaiswiat1 26.03.19, 16:31
    Bardzo duzo. Naprzyklad rozpoczac budowe stalej bazy.

--
  • eva15 26.03.19, 17:59
    No właśnie, potwierdza się w innych mediach ta wiadomość?
  • rosjaiswiat1 26.03.19, 20:15
    eva15 napisała:

> No właśnie, potwierdza się w innych mediach ta wiadomość?

Znalazlem oryginal tej wiadomosci:

miamidiario.com/maduro-activaria-nueva-estrategia-para-instalarse-en-el-sureste-de-venezuela/

--
  • eva15 26.03.19, 23:47
    Igorze, media wenezuelskie nie mogą być gwarantem prawdomówności, wszak władze Wenezueli są tu stroną w sprawie i trudno od nich oczekiwać obiektywizmu i rzetelności. Każda wojna zaczyna się od wojny medialnej...
  • wwwi.gil 27.03.19, 01:42
    A prawda jest pierwsza ofiara wojny.
  • rosjaiswiat1 27.03.19, 23:26
    eva15 napisała:

> Igorze, media wenezuelskie nie mogą być gwarantem prawdomówności,

Ewa, Ty nie zauwazyla, ze to media nalezy do opozycyjnych i dziala z terytorium USA:
    www.bloomberg.com/research/stocks/private/snapshot.asp?privcapId=256527624

--
  • eva15 27.03.19, 23:36
    ?? Podałeś link do mediów wenezuelskich i do tego się odniosłam.
  • rosjaiswiat1 28.03.19, 00:25
    eva15 napisała:

> ?? Podałeś link do mediów wenezuelskich i do tego się odniosłam.

Przeciez wlasnie o tym zrodle i pisze. Ewa, czy Ty otwiierasz linki, ktore ja wklejam?

--
  • eva15 28.03.19, 00:32
    Otworzyłam link, był po hiszpańsku z wenezuelskich źródeł. O co Ci chodzi, bo naprawdę nie rozumiem.

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • rosjaiswiat1 28.03.19, 01:10
    eva15 napisała:

> Otworzyłam link, był po hiszpańsku z wenezuelskich źródeł. O co Ci chodzi, bo n
    > aprawdę nie rozumiem.

A czy otworzyla link w nastepnym moim poscie? Przeciez w nim podaja sie informacje, odnosznie tego wenezuelskiego zrodla. Bylem pewien, ze nie bede musial Tobie wyjasniac tak oczywiste rzeczy.

--
  • j-k 27.03.19, 00:04
    pozywiom - uwidzim.
  • wwwi.gil 27.03.19, 01:12
    Bingo,
    Tak jak usrance budowali swe bazy po calym swiecie.
    Nareszcie Putin sie mnie posluchal .
    Wenezuela ma najwieksze zloza ropy, jest sie o co bic.
  • the-great-inuk 26.03.19, 18:14
    Nie widzę żadnych rosyjskich samolotów...

BTW

W mojej młodości Kennedy i Chruszczow się dogadali.
    Może i Trump i Putin się dogadają?

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 26.03.19, 18:28
    the-great-inuk napisała:

Nie widzę żadnych rosyjskich samolotów...
    ============================>

A bo transponder wyłączyli...

--
  • boavista4 26.03.19, 19:41
    Syberyjskie Lody waniliowe beda rozdawane indianom. Rosjanie nie chca nasladowac ciastek pani Noland i dlatego zdecydowali sie na przysmak tropikalny. Helado Bolivariano to wlasnie nazwa tych lodow.
  • rosjaiswiat1 26.03.19, 21:18
    the-great-inuk napisała:

> W mojej młodości Kennedy i Chruszczow się dogadali.

A pamietasz jak Kennedy skonczyl?

--
  • eva15 26.03.19, 23:48
    No ale nie z tego powodu. Kennedy porwał się na odebranie władzy FED i zaczął drukować własne, rządowe dolary. Pfuj!.
  • the-great-inuk 27.03.19, 07:44
    eva15 napisała:

> No ale nie z tego powodu. Kennedy porwał się na odebranie władzy FED i zaczął drukować własne, rządowe dolary. Pfuj!.
    ====================================
    Ale synek Kennedyego zginął był w gęstej sztucznej mgle...
    Tylko dawniej nikt nie wiedział, że to była sztuczna mgła...

Wot czto!
    --
  • rosjaiswiat1 28.03.19, 00:17
    eva15 napisała:

> No ale nie z tego powodu. Kennedy porwał się na odebranie władzy FED i zaczął d
    > rukować własne, rządowe dolary.
    Pfuj!.

Ewa, my juz kiedys dyskutowali na ten temat. Ja, jako dowod, wkleilem zdjecie mojego talismanu, czyli dwudolarowy banknot z 1953 roku, na ktorym widnieje sie napis:United States Note, a nie Federal Reserve Note. A przeciez wlasnie to, jako dowod na to, ze Kennedy zaczal drukowac rzadowe dolary, podaja jako powod zabicia go przez CIA. Kennedy nic nie mial do drukowaniu rzadowych dolarow, poniewaz oni drukowali sie za dlugo przed jego urodzeniem (od 1862 r.), i pezestali drukowac sie dopiero w 1971 roku, czyli 8 lat po jego smierci. I co jest najsmieszniejsze, ze to Kennedy pozwolil FED-owi drukowac dolary nominalem ponizej 5 dolarow. Przed nim FED-owi to bylo zabroniono.
    Ewa, ja doskonale znam wszystkie teorii, zwiazane z powiazaniem zabojstwa Kennedy z FED, ale jak dla mnie, bardziej na zleceniodawcow pasowalby duzy biznes, ktoremu on wszedl w droge.Wystarcze przypomniec sobie to, jak on wymusil obnizke ceny na stal. Zreszta i wojskowi go nie lubili, zwlaszcza po tym, jak on im zabronil zaatakowac Kube. Wiec wrogow Kennedy mial bardzo duzo, i akurat FED-a wsrod nich nie bylo. Ale to moje zdanie, Ty oczywiscie, masz wlasne.

--
  • eva15 28.03.19, 00:39
    Kennedy nic nie mial do drukowaniu rzadowych dolarow, poni
    > ewaz oni drukowali sie za dlugo przed jego urodzeniem (od 1862 r.), i pezestali
    > drukowac sie dopiero w 1971 roku, czyli 8 lat po jego smierci.

To rzeczywiście dyskusja bez sensu. Oczywiście, że wcześniej, w XIX w. drukowano rządowe dolary. Sęk w tym, że zaprzestano w 1913 r. gdy prez. W. Wilson przekazał to w ręce FED. O 1971 r. wypisujesz głupstwa. Myli Ci się chyba z Odejściem od systemu Bretton Woods (1973).
  • rosjaiswiat1 28.03.19, 01:04
    eva15 napisała:

> O 1971 r. wypisujesz głupstwa. Myli Ci się chyba z Odejśc
    > iem od systemu Bretton Woods (1973).

Ewa, Ty lepiej wpisz do wyszukiwarki to haslo: United States Note, i na pewno otrzymasz tak wynik:
    www.coincommunity.com/us_paper_money_facts/United_States_Note.asp
    A tam znajdziesz takie slowa:"A United States Note, also known as a Legal Tender Note, was a type of paper money that was issued from 1862 to 1971 in the U.S."

A teraz mozez smiac sie z tego, jakie ja glupote wypisuje.

--
  • eva15 28.03.19, 22:01
    Igor, dzięki. Znalazłam też poważne linki po niemiecku do tego tematu. Na razie tylko to oba (angielski i niemiecki) przeleciałam wzrokiem, bo są długie i nie mam kiedy uważnie przeczytać. Postaram się później, ale fakt - wygląda na to, że możesz mieć rację.
  • rosjaiswiat1 28.03.19, 22:33
    eva15 napisała:

> Igor, dzięki.

Nie ma za co. Tym bardziej, ze sam bardzo dlugo bylem pewien tego, ze Kennedy zalatwil FED za to, ze on chcial zlamac jego monopol na drukowanie USD. Ale kiedys przyjrzel sie uwazniej swojemu dwudolarowemu banknotowi, i ze zdziwieniem zauwazylem, ze na nim widnieje sie napis, ktorego nie powinno bylo na nim byc. I wtedy ja bardziej zaglebilem sie w tym temacie. Pozniej znalazlem teorie, ze Kennedy zginal dlatego, ze zaczal drukowac srebrne sertyfikaty, czyli dolary, ktore byli zabezpeczone srebrem znajdujacym sie w posiadaniu rzadu federalnego. Ale i ta teoria byla wyssana z palca, poniewaz "srebrne dolary" drukowal amerykanski rzad przed tym, jak Kennedy stal prezydentem. Nizej wkleje zdjecie takiego sertyfikatu, ktory pochodzi z serii z 1957 roku.
    Wiec zaczalem szukac innych mozliwych zleceniodawcow, i okazalo sie, ze Kennedy byl znienawiedzony wsrod wojskowych i duzego biznesu, i od tego czasu ja wyrzucilem FED z mojej listy potencjalnych zleceniodawcow zabojstwa Kennedy. Jak na razie nie mam watpliwosci, ze zabojstwa dokonala CIA. Oswald byl idealna osoba na kozla ofiarnego, poniewaz jego zwizki z ZSRR byli dosc ciasne, i byl zamiar zrzucic cala wine na Zwiazek Radziecki, ale znalazli sie madrzy ludzi, ktore powiedzieli, ze obwiniac ZSRR nie mozna, poniewaz jesli za zabojstwem prezydenta USA stoja wladzy innego panstwa, to jedyne wyjscie, to oglosic temu panstwu wojne. A kto chcialby wojowac z ZSRR, ktory posiadal bron atomowa, i mial najpotezniejsza armie na swiecie.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/pmfZoeYHp5dWeZGNoX.jpg
    --
  • eva15 28.03.19, 23:38
    A jaki był jego stosunek do konfliktu izraelsko-palestyńskiego?

• rosjaiswiat1 29.03.19, 00:18
    eva15 napisała:

> A jaki był jego stosunek do konfliktu izraelsko-palestyńskiego?

On byl w calosci po stronie Izraela, tym nie mniej syjonisci mieli mu za zle, ze on odmowil Izraelowi pomoc w produkcji swojej wlasnej bomby atomowej, malo tego, on naciskal na Izrael, zeby ten nie prowadzil zadnych prac w tym kierunku. Po jego smierci Izrael juz nie mial problemow z pomoca USA w pracach nad wlasna bomba atomowa. Jesli powiiazac niezadowlenie syjonistow i duzego amerykanskiego biznesu, znajdjacego sie w rekach Zydow, to zydowski slad jest "highly likely'" smile

--
  • eva15 31.03.19, 00:07
    He, he, był w całości po stronie Izraela... Czy Ty w ogóle wiesz, jakie stanowisko zajął jego ojciec w latach 30. jako ambasador USA w GB?
  • karbat 27.03.19, 00:03
    do Wenezueli na zaproszenie przybyli doradcy m.in. wojenni

Rosjanie pilnuja takze swoich interesow w tym kraju, czuja poparcie Chin , ktorych
    stanowisko jest podobne jak Rosji .
    Nie beda USA robily co chca, jaki im pasuje w kolejnym kraju po Jugoslawii, Iraku, Libii, Syrii
  • boavista4 27.03.19, 02:17
    Syria to nie Irak, To pierwszy kraj, ktory nie zostal pobity,
  • karbat 28.03.19, 00:17
    Amerykanski prezydent Trump, wzywa rosyjskich zolnierzy, wojsko, do opuszczenia Wenezueli

Rosjanie musza sie wyniesc, mowi na spotkaniu z zona przywodcy opozycji w Wenezueli Guaido
    w Waszyngtonie .
    Na pytanie, a jak chce one ten cel osiagnac, stwierdza, - wszystkie opcje sa otwarte .

zgadzam sie z nim, z wlasnego domu, z USA on moze kazac sie wynosc komu chce,
    ale w tym wypadku cos mu sie chyba cos pomylilo .
  • wwwi.gil 28.03.19, 00:58
    Powiedzial uzyteczny idiota zw. takze jako prezydent Trump. Wszystkie opcje sa brane pod uwage aby Rosje wygonic z Wenezueli.
    Wiem napewno ale narcyz nie chcial przyznac ze Rosji sie nie da wygonic z Wenezueli i to by byla pierwsza realna opcja.
    Zaczyna byc wesolo a to dopiero poczatki.

"Russia has to get out," Trump told reporters in the Oval Office, where he met with Guaido's wife, Fabiana Rosales.

Asked how he would make Russian forces leave, Trump said: "We'll see. All options are open."

www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKCN1R81OQ#ampshare=https://www.reuters.com/article/us-venezuelan-politics-usa-idUSKCN1R81OQ

• boavista4 28.03.19, 04:46
    W Syri tez mowil ze opcje sa otwarte, a potem kiedy Assad zajal caly kraj , Donald powiedzial ze wycofuje armie, bo zwyciezylismy. Mam nadzieje ze kiedy Maduro opanuje kraj z pomoca Rosji i Chin, wtedy Donald powie ze zwyciezyl itd.
  • lubat 30.03.19, 19:43
    strajk.eu/korporacyjne-media-o-wenezueli-klamaly-klamia-i-beda-klamac/#comment-193623

"Wraz z kruszeniem hegemonii USA na świecie ich mediom coraz bardziej zaczyna umykać rzeczywistość. Nieustannie zakładają, że świat ma obowiązek być po ich stronie, że ciągle mamy lata 90. i że jak one czegoś nie napiszą to nikt się nie dowie. Otóż dowie się – nawet w Polsce, gdzie prawie wszyscy posłusznie powtarzają mantrę Wielkiego Brata. Jest jeden podstawowy powód, by czytać ich “demokratyczno-wolnościową” twórczość – żeby raz za razem upewniać się, że nie przestają kłamać, a kłamstwo jest fundamentem ich systemu, w którym wszyscy żyjemy. Niby oczywistość, ale skoro dominuje medialny matriks, to i oczywistości warto sobie uparcie powtarzać, żeby nie tracić kontaktu z rzeczywistością."
  • eva15 30.03.19, 23:56
    Bardzo przytomny artykuł, dzięki za link.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka