Dodaj do ulubionych

Mam pytanie do forumowicze

29.03.19, 15:40
Otworzylem wczoraj watek pod tytulem: O co ja chcialbym zapytac Zydow, ktory cenzura GW wyrzucila najpierw na Osla lawke, a pozniej on zniknal bez sladu:
forum.gazeta.pl/forum/w,396,167864162,167864162,O_co_ja_chcialbym_zapytac_Zydow.html
Wiec teraz mam takie pytanie: Czy mam odtworzyc ten watek ( a mam taka mozliwosc, poniewaz w pamieci mojej wyszukiwarki wszystkie wpisy sa), narazajac sie w ten sposob na zamkniecie bnaszego forum, czy darowac sobie, przyjmujac do wiadomosci, ze na platformie Michnika mozna mieszac z blotem wszystkich, zwlaszcza Rosjan, poslugujac sie przy tym klamstwami,ale pod zadnym pozorem nie mozna pisac prawde o Zydach i o judaizmie.

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • the-great-inuk 29.03.19, 16:40
    rosjaiswiat1 napisał:

> Wiec teraz mam takie pytanie: Czy mam odtworzyc ten watek
    ================================
    Jesteś na straconych pozycjach. W G.B. się za to NIE idzie siedzieć, ale (...)
    Wot czto!
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 29.03.19, 16:53
    the-great-inuk napisała:

> Jesteś na straconych pozycjach. W G.B. się za to NIE idzie siedzieć, ale (...)

Mnie osobiscie nic nie grozi, wiec martwie sie wylacznie o forum.

> Wot czto!

Tak toczno! smile

--
  • the-great-inuk 29.03.19, 17:09
    rosjaiswiat1 napisał:
    >
    > Mnie osobiscie nic nie grozi, wiec martwie sie wylacznie o forum.
    >
    ========================================
    Ale nie daj Boże, aby twój samolot musiał awaryjnie lądować w Austrii!

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 29.03.19, 17:19
    the-great-inuk napisała:

> Ale nie daj Boże, aby twój samolot musiał awaryjnie lądować w Austrii!

Nie sadze, ze kogos w Austrii moze zainteresowac moja skromna osoba smile

--
  • the-great-inuk 29.03.19, 17:32
    rosjaiswiat1 napisał:

>
    > Nie sadze, ze kogos w Austrii moze zainteresowac moja skromna osoba smile
    ======================================
    Tak sądził pewien angielski historyk i doigrał się...
    BTW
    Normalnie to mamy w Austrii wolność słowa.
    Ale kto twierdzi, że żyjemy w normalnych czasach?
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka