Dodaj do ulubionych

W imie zydowskiego boga zwanego Allahem

05.04.19, 11:45
forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/?fbclid=IwAR2K9jCQS-TEKCnpcczbuKDTl-whKBm5kdMDEn1kcTeQ-kz5y7EtXnRjKZ8

--
Optyka której nie znosi cenzura
pl.sputniknews.com
twitter.com/kacapmsk
alexjones.pl/
Edytor zaawansowany
  • bywszy2 05.04.19, 12:03
    i jego mama?

--
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • brat_kryzysa 06.04.19, 17:55
    To nie mój Bóg, za to Jahwe, Allah czy jak to zwał przyniósł na moją ziemię wstecznictwo i śmierć wszak to on mówił że jest bogiem zazdrosnym i kazał rżnąć dzieci i kobiety, generalnie ten Jahwe to szatan, mój Bóg który jest wszystkim nie robi takich rzeczy

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • the-great-inuk 05.04.19, 18:24
    Chwała wiekuista Rządowi Kaczyńskiego. że dzikusów nie wpuszczają do Polski.

Przynajmniej Granica Pokoju na Odrze i Nysie Łużyckiej jest w miarę pewna...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 06.04.19, 18:24
    To taki ich folklor.

Owieczkom i krówkom także gardziołka podrzynają ze specjalnym zezwoleniem Niemieckiej Konstytucji.

Wot czto!
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 07.04.19, 19:55
    brat_kryzysa napisał:

> Przyjdzie czas wypalić ogniem i żelazem, Mekkę, Watykan i kawałek Jerozolimy
    ===========================================
    Może w pierwszej kolejności zrobić porządek przed bremeńskim dworcem?
    Bracia z Afryki handlują tam proszkami.
    A policja boi się, zrobić tam coś niezgodnego z poglądami mainstreamu.
    Gdy mi się udaje cało i zdrowo powrócić do domu, odmawiam kilka zdrowasiek dziękczynnych.

Wot czto...

Wir schaffen das!

Gott mit uns!

--
  • brat_kryzysa 08.04.19, 17:43
    Tez mialem tam przygode ale zwykle wypiwrdalsj wystarczylo, wpuscili afrykanska dzicz ktora mozw ich zniszczyc

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka