Dodaj do ulubionych

Dzisiejsze wybory w Izraelu

09.04.19, 21:12

Zanosi sie na zmiany w knesecie, Netanyahu’s Likud-partia jak dotychczas godz. 21:12 tylko 33%
www.timesofisrael.com/liveblog_entry/channel-12-exit-poll-has-gantz-leading-netanyahu-37-33/
--
......................................
Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 09.04.19, 21:54
    Netanjahu (Likud) i Gantz (niebiesko-biali) obaj kandydaci oglaszaja zwyciestwo. smile

--
  • lubat 09.04.19, 22:03
    Jakie znaczenie mają wybory w jakimś małym kraiku na pograniczu Azji, Afryki i Europy?wink
  • eva15 09.04.19, 23:51
    Czym tu się podniecać? Jakie to ma dla nas znaczenie, kto tam wygra, czy poprawi to choć trochę nasz los? Wątpię....
  • monalisa2016 10.04.19, 00:05
    Czy ma wplyw czy nie na nasze zycie bedzie mialo wplyw na swiatowa polityke, polityke na Bliskim Wschodzie, na Stany. Swiety czas wykorzenic tego, mamy najlepszy przyklad na "x" kadencji naszej pani do czego to doprowadzilo. Polityka potrzebuje nowych ludzi i jak widac po pierwszych wynikach liczenia glosow na to sie zanosi, zobaczymy czy sie utrzyma.
    Kiedys, kiedys w Epoch Times.de czytalam pewien wywiad z "x" osoba bliskiej wladzy w Stanach ktora nie chciala sie z nazwiska nazywac, wywiad autentyczny sadze ze w calym zakresie nie goscil dlugo w medium, byl w krotkim czasie zmieniany, skracany itd. (nie sadzilam ze to wydarzy sie w amerykanskim medium), tam bylo powiedziane ze bada zmiany na Bliskim Wschodzie i ze bedzie podpisany pokojowy pakt z Palestyna, czas pokaze, zobaczymy.

--
  • monalisa2016 10.04.19, 00:07
    O zmianach na BW dotyczylo to tez Bibi, on byl z nazwiskiem wymieniany.

--
  • eva15 10.04.19, 00:11
    Jakoś mam wrażenie, że niezależnie od tego, kto w Izraelu rządzi, nam się nie poprawi. Nie po to są tam te wybory.
  • monalisa2016 10.04.19, 00:27
    Jak bys zmienila u na z Angeli na Olafa sadzisz ze sie nam poprawi, tu nie chodzi o nasza poprawe ale o pokoj na swiecie, kto najbardziej bruzdzi? Ano Bibi!

Tam jest zeczywiscie krymi w liczeniu glosow, teraz prowadzi Bibi.

--
  • wwwi.gil 10.04.19, 00:58
    Masz racje, nie poprawi wam sie a pogorszy.Tak, wami beda dalej rzadzic Rzydy
    Jeszcze z wieksza degeneracja spoleczenstwa.
  • monalisa2016 10.04.19, 01:09
    Zanim zaznam sennego spoczynku polecam obejrzec od ca. 58:33 minuty

www.youtube.com/watch?v=V3EDTWEmWaA
    Przyjrzyj sie dokladnie na poszczegolne znaki.

--
  • monalisa2016 10.04.19, 00:37
    W Izraelu widzi sie dokladnie ze exit-polls (sondaz po wyjsciu z lokalu wyborczego) nie jest rowny wynikowi wyborow czy liczeniu glosow tak jak u nas, u nas exit-polls jest w zasadzie z malymi odchylkami wynikiem wyborow. smile, smile

--
  • rosjaiswiat1 10.04.19, 10:58
    I chociaz szansy liderow wyborow na zwyciestwo sa rowne, to Bibi bedzie mogl stworzyc koalicje rzadzaca. Jego konkurent jest raczej bez szans. A szkoda, bo mnie morda Bibi juz troche znudzila sie smile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • bywszy2 10.04.19, 11:06
    rosjaiswiat1 napisał:

> I chociaz szansy liderow wyborow na zwyciestwo sa rowne, to Bibi bedzie mogl st
    > worzyc koalicje rzadzaca. Jego konkurent jest raczej bez szans. A szkoda, bo mn
    > ie morda Bibi juz troche znudzila sie smile

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    jak iwidzi pan swoj ryj,to dojdzie do wniosku,ze kazdy inny jest o wiele milszy.

--
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • bywszy2 10.04.19, 17:16
    rosjaiswiat1 10.04.19, 10:58
    I chociaz szansy liderow wyborow na zwyciestwo sa rowne, to Bibi bedzie mogl stworzyc koalicje rzadzaca. Jego konkurent jest raczej bez szans. A szkoda, bo mnie morda Bibi juz troche znudzila sie

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    porownujac jego morde i ryj panski.
    Jak sie pan do tego odniosl?
    Mysle,ze negatywnie,o pan jak typiczny tchorz wzial i wymazal moje mysli inteligentne.
    Pokaz pan,ze ma pan jaja i odwdzieczy sie w sposob dzentelmenski.

--
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • rosjaiswiat1 10.04.19, 18:31
    Dalem to bie szanse, ale ty sam ta szanse zmarnowales. Ty nie potrafisz prowadzic rzeczowych dyskusie, chyba dlatego, ze jestes tylko psim goownem. Wiec sprzatam ciebie, tym razem na zawsze.

p.s. ja pisalem o mordzie Bibi, a nie o twojej, wiec jakim prawem obrazasz mnie. Odpowiedzi nie oczekuje.

--
  • the-great-inuk 10.04.19, 18:44

powracają do macierzy...

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 10.04.19, 19:04
    the-great-inuk napisała:

>
    > powracają do macierzy...

A co maja wybory do tego powrotu? Pytam serio, bo nie mam pojecia o czym piszesz.

--
  • the-great-inuk 10.04.19, 19:45
    rosjaiswiat1 napisał:

>
    > A co maja wybory do tego powrotu? Pytam serio, bo nie mam pojecia o czym piszesz.
    >
    ========================================
    Judea i Samaria jest biblijną nazwą West Bank.
    Zwycięzca obecnych wyborów obiecał przyłączyć izraelskie osady w West Bank do Wielkiego Izraela.

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 11.04.19, 03:34
    the-great-inuk napisała:

> Zwycięzca obecnych wyborów obiecał przyłączyć izraelskie osady w West Bank do W
    > ielkiego Izraela.

Jestem na urlopie na Sri Lance, wiec oderwany od biezacych wydarzen w swiecie. I chociaz internet mam pod reka, to kampania wyborcza w Izraelu nie jest wsrod moich priorytetow, wiec ostatni pomysl Bibi aneksirowac jeszcze i Zachodni Brzeg Jordanu pozostal poza moja uwaga. Widze , ze u tego goscia apetyty rosnie bez umiaru, wiec jest szansa, ze pieknie z przezarcia smile

Dzieki za odpowiedz.

--
  • j-k 11.04.19, 04:11
    rosjaiswiat1 napisał:
    ze u tego goscia apetyty rosnie bez umiaru...

zobaczymy
    przylaczenie prrzez Izrael wgorz Golan i akceptacja tego przez USA
    dobrze Netanjahu wrozy.

PS. Oczywiscie, ze uwazam, ze West Bank to historyczna czesc Izraela.

tylko:
    co zrobic z 2 mln mieszkajacych tam Palestynczykow ?

dac im izraelskie obywatelstwo - to rozwalenie Izraela.

nie dac im ?

- beda sie odwolywac do ONZ itd...

optuje, ze REALITY - to ta druga wersja.

• rosjaiswiat1 11.04.19, 05:10
    j-k napisał:

> PS. Oczywiscie, ze uwazam, ze West Bank to historyczna czesc Izraela.

Nic w tym przypadku nie jest oczywiste. Cala twoja wiedza opiera sie na zydowskich mitach. Natomiast izraelscy archeologowie, pomimo wielu lat wysilku, nie znalezli zadnych podtwierdzen tych mitow. Osobiscie uwazam, porownujac rdzennych mieszkanvow Iztaela, ktore uwazaja sie za Zydow, z miejscowymi Arabami, to nie widze miedzy nimi zadnej roznicy w wygladzie, wiec jest to ta sama grupa etniczna, podzielona religia. Oczywiscie ci zydzi, co ponajechali z Europy, potomkowi przede wszystkim Chazarow, zadnego prawa do tych ziem nie maja. Oni tam sa okupantami.

--
  • wwwi.gil 11.04.19, 05:21
    Bingo!
  • rosjaiswiat1 11.04.19, 06:07
    wwwi.gil napisał:

> Bingo!

Co bingo?

--
  • lubat 10.04.19, 20:27
    Netanjahu znowu premierem, to znaczy, że Putin najpierw wybrał Trampka, a teraz żydowskiego premiera. I to otwarcie, w świetle kamer telewizyjnych. Przyjął go bowiem na kilka dni przed wyborami i podarował relikwię, świętość nad świętościami współczesnego narodu wybranego, truchło Übermenscha, który padł w Syrii prawie 40 lat temu. Rosyjskie jednostki specjalne poświęciły dużo czasu i energii, by je odnaleźć. A ponieważ Żydzi na punkcie (niektórych) trupów są podobni do Polaków, więc "sukces" Benia przyniósł mu trochę głosów. A właściwie to Putin mu je podarowałwink
  • monalisa2016 10.04.19, 21:57
    Jewrounie ogarnia juz strach przed niewidzialnym palcem Putina smile

www.youtube.com/watch?v=2L9AbwAdhgg

--
  • monalisa2016 11.04.19, 00:48
    monalisa2016 napisał(a):

> Jewrounie ogarnia juz strach przed niewidzialnym palcem Putina smile
    .......................................
    Puszczaja juz nerwy:

www.youtube.com/watch?v=KoFrr9D9OJE
    Hans-Georg Maaßen udzielil wywiadu dla rosyjskiej TV M1 - Akkor. Amikor. brisant, brisant. Caly czas jest ten wywiad na youtube cenzurowany, mozna wysluchac go jeszcze na rosyjskim "facebooku" pod nazwa VK. Nie wiem jak dlugo bedzie dostep do tego filmu

www.youtube.com/watch?v=kvUak6QFocQ

--
  • wwwi.gil 10.04.19, 22:08
    jezeli tak jest jak piszesz to by znaczylo ze Putin ma tez swoich sqoorwysynow.
    Tylko ze to jest kosztem Palestynczykow.
  • rosjaiswiat1 11.04.19, 03:36
    wwwi.gil napisał:

> Tylko ze to jest kosztem Palestynczykow.

Czy ciebie naprawde obchodzi los Palestynczykiw, czy tobie chodzi tylko o kopniecie Rzydow?

--
  • wwwi.gil 11.04.19, 05:26
    Jakby mnie nie obchodzil los Palestynczykow to bym nie pisal ze ich koszyem eretz chazarski sie tam panoszy
    Natomiast ciebie ich los ci zupelnie zwisa smetnym kalafiorem u doopy.Ja wiem.
  • rosjaiswiat1 11.04.19, 06:06
    wwwi.gil napisał:

> Natomiast ciebie ich los ci zupelnie zwisa smetnym kalafiorem u doopy.Ja wiem.

Bo to sprawa Arabow, a nie moja czy twoja. Arabow 350 mln, wiec oni nie potrzebuja naszej pomocy. A co do szczerosci twojej odpowiedzi, to mam pewnosc, ze nie jest ona taka, o jaka prosilem. Bo gdyby tobie rzeczwiscie zalezalo na losie Palestynczykow, to ty po prostu napisalby, ze tak-,zalezy, nie wspominajac nic o eretzu chazarskim.

--
  • wwwi.gil 11.04.19, 12:00
    To tylko ty wiesz co miales na mysli w tym wpisie. Jakas dziwna logika...
  • monalisa2016 15.04.19, 02:33
    Znaczy Bibi bedzie dalej kontynuowal budowe Intermarium (Miedzymorze) w Europie, ciekawe bedzie jak tu zachowa sie teraz Polska po bojkocie spotkania krajow Wyszehradzkich w Izraelu na znak niezadowolenia z ubieglorocznej konferencji w Warszawie a tym obrazenia Polski, nie zapomiíjmy tez ustawe 447 Just (www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447/text.)

Moze Igor nam w przejrzystosci tej sprawy pomoze, przeciez jest specem do spraw Rosji.smile

--
  • monalisa2016 15.04.19, 02:43
    monalisa2016 napisał(a):

> Moze Igor nam w przejrzystosci tej sprawy pomoze, przeciez jest specem do spraw
    > Rosji.smile

Musze dodac, przeciez w jego oczach inni sa idiotamy tylko on jest specem tu na forum.smile
    Moze sie tu wypowie jak Rosja mozna powiedziec uratowala wraz z Syria istnienie jeszcze panstwa Izrael. Tak jak nasza pani kiedys przejezyczyla sie na konferencji prasowej (sluchalam ja na wlasne uszy, wideo zniklo z youtube!) ze Rosja jest mocarstwem pokojowym tym moze spoleczenstwo malutkiego panstwa zawdzieczyc ich istnienie w obecnych granicach.

--
  • boavista4 15.04.19, 05:04
    na swiecie. Mowia ze okolo 20 milionow a inny twierdza ze jest ponad 120 milionow ,to znaczy Zydkow oryginalnych i chazarskich. Osobiscie sadze ze 20 milionow jest stanowco za malo.
    Dlatego dla zydow wielki Eretz to nie tylko Golan Heights, ale takze potrzeba ekspansi i calkowiat grabiez Syri, Iraku, Palestyny, Jordani i duzej czesci Egiptu, to takze kontrola Europy i stworzenie Polin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.