Dodaj do ulubionych

I po Brexicie :-)

07.05.19, 20:29
EU elections WILL go ahead on May 23, government confirms
www.mirror.co.uk/news/politics/breaking-eu-elections-go-ahead-15009882
Brytyjczycy wezma udzial w glosowaniu do Jewroparlamentu, ktore odbedzie sie 23 maja, i w ten sposob mozemy zapommniec o Brexicie, z czego ciesza sie setki tysiecy Polakow, ktore w UK odnalazli swoj nowy dom.

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • lubat 07.05.19, 20:39
    Pozostanie Brytoli w tym Eurokołchozie tylko przyspieszy jego zgon.
  • rosjaiswiat1 07.05.19, 20:42
    lubat napisał:

> Pozostanie Brytoli w tym Eurokołchozie tylko przyspieszy jego zgon.

A ja jestem pewien, ze wydluzy agonie.

--
  • wwwi.gil 07.05.19, 21:11
    Ale smierc bedzie miec piekna.
  • eva15 07.05.19, 22:42
    Gdyby Brytole rzeczywiście pozostały w EU, to faktycznie może to przyspieszyć jej zgon. Bo wówczas aby uspokoić tę swą własną połowę opinii publicznej, która zagłosowała przeciw pozostaniu, GB podwójnie silnie będzie się starać wkładać EU kij w szprychy. O tyle jestem za pozostaniem GB w EU.

• the-great-inuk 07.05.19, 23:32
    lubat napisał:

> Pozostanie Brytoli w tym Eurokołchozie tylko przyspieszy jego zgon.
    ===========================================
    Zjednoczona Europa... Szkoda aby się wielka kochająca rodzina rozpadła...

Ich sage nix mehr ohne meinen Anwalt!

Wot Czto!

BTW

Trochę długi filmik. Kto go oglądnie do końca, zdał test na szmatę rasistowską!

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • eva15 07.05.19, 22:25
    O tym była mowa od dość dawna. Przecież jeśli GB nie zdoła wyjść z EU przed wyborami, to musi w wyborach wziąć udział, bo nadal jest członkiem. Niemieckie media nie twierdziły jednak, że jest to jednoznaczne z pozostaniem GB w EU.
  • rosjaiswiat1 07.05.19, 22:50
    eva15 napisała: Czy na pewno?

Kawal jest o studence.

Pierwszy rok nauczania:
    Nikomu, nikomu, nikomu.
    Na drugim:
    Nikomu, nikomu, tylko jemu jednemu.
    Na trzecim:
    Nikomu, nikomu, tylko jemu jednemu, i jeszcze jednemu
    Na czwartym:
    Kazdemu.
    Na piątym:
    Komu?

Mam nadzieje, ze bez trudu zrozumiesz, dlaczego mnie przypomnil sie ten kawal w trakcie dyskusji o Brexicie smile

--
  • eva15 07.05.19, 23:03
    OK, zobaczymy, jak będzie. Ja tam życzę EU, by GB została.
  • monalisa2016 07.05.19, 23:45
    eva15 napisała:

> OK, zobaczymy, jak będzie. Ja tam życzę EU, by GB została.

Ot zdanie (cytat) "Ja tam życzę EU, by GB została."
    Nadzwyczajna orientacja Europejki!!! smile, smile

Lieber ein Ende mit Schrecken als ein Schrecken ohne Ende.

--
    ......................................
    Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
    www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
  • eva15 08.05.19, 00:05
    GB ma obok Niemiec i Francji najsilniejszy głos w EU i nie jest to głos lewacki, zielony i zidiociały.
    Jej wpływ na rozpad lewackiej EU jest silniejszy niż wielu innych krajów razem, no może z wyjątkiem Włoch. Chodzi o to, że jest potrzebna silna przeciwwaga dla lewactwa, Europa Wsch. (Polska, Węgry etc) mało się liczy, potrzebne są kraje zachodnie. Orban jest mądrym facetem i dobrze to rozpoznaje. On wie, że rozsadzić lewacką EU od wewnątrz można tylko wtedy, gdy znajdą się kraje starej Unii, które chcą w tym pomóc.
  • monalisa2016 08.05.19, 01:07
    Czas skonczyc z unia na modle Sorosa, zaoceanicznych braci Koch & pare zaocenicznych miliarderow, czas ja zreformowac i zdemokratyzowac by wladze jej byly wybierane przez spoleczenstwo a nie pod dyktando innych, chodzi o unie dla europejskiego spoleczenstwa a nie miedzynarodowy rozgardiasz bez zadnej parlamentarnej kontroli nad nia. Te wybory sa gra o nasza przyszlosc!!!

--
  • monalisa2016 08.05.19, 22:10
    1 lipiec nowy termin brexitu. Utrzyma sie do tego czasu Theresa jako MP albo ja sami Tories "pogonia" z stanowiska?
    Po "przegranych" (Denkzettel) komunalnych wyborach przez obie czolowe partie (Theresy jak i Jeremy) zaczyna polityczna karuzela w Wielkiej Brytanii szybciej i ostrzej sie krecic.

--
  • rosjaiswiat1 09.05.19, 12:59
    eva15 napisała:

> OK, zobaczymy, jak będzie. Ja tam życzę EU, by GB została.

EU rozpadnie sie o wiele szybciej, jesli UK z niej wyjdzie. Brexit tylko przyspieszy rozpad Unii. Wiec jesli Tobie zalezy na rozpadzie Unii, to powinnas byc zwolenniczka Brexitu.

--
  • monalisa2016 07.05.19, 23:21
    Nowo utworzona przez Nigel Farage anty-brexit partia prowadzi w sondazach bardzo wielka dyferencja do starych systemowych partii z czego Bruksela a szczegolnie Manfred Weber nie sa zadowoleni, ale skad moze o tym wiedziec osoba mieszkajaca w Wielkiej Brytanii? Znowu bedzie mi zarzucone klamstwo jak i brak pojecia czy orientacji w polityce!!! smile

--
  • eva15 08.05.19, 00:08
    monalisa2016 napisał(a):

> Nowo utworzona przez Nigel Farage anty-brexit partia prowadzi w sondazach bardz
    > o wielka dyferencja do starych systemowych partii z czego Bruksela a szczegolni
    > e Manfred Weber nie sa zadowoleni,

Hę? To Nigel Farange jest teraz anty-brexit i Bruksela a szczególnie M. Weber nie są zadowoleni?
  • monalisa2016 08.05.19, 00:27
    Tak sie nazywa tylko partia w tlumaczeniu i nie ma nic wspolnego z anty-brexit jest za brexitem za wyjsciem WB z Unii, to ze Nigel Farage kandyduje do EU w tej sytuacji w jakiej znalazla sie wlasnie WB pod przeodnictwem Theresy May i Jeremy Corbyn, to jest policzek dla systemowych partii a szczegolnie rzadzacej w WB szefowej Theresy. O ile sie orientuje i z tego co wyczytalam Nigel z swoja nowa partia idzie w parze z FPÖ (Austria), AfD (Niemcy), PiS (Polska), naturalnie z Marina (Francja), VOX (Hiszpania), Lega Nord (Wlochy > Salvini), takze z Holandia (nie chce mi sie szukac nazwy partii), z Belgia, z Szwedami oraz z Finlandia. Poploch niesamowity w Brukseli oraz wielkie niezadowolenie pupilka Merkelowej o imieniu Manfred. Zalozyciel watka "I po Brexicie smile" powinien nas lepiej poinformowac vor Ort na ten temat jak on informuje. smile

Zanim pojdzie sie do wyborow, obojetnie jakich czy do unii czy komunalnych powinno sie takie rzeczy wiedziec a nie strzelac z procy wedlug niewiedzy. Za wczasu sie poinformowalam i wiem kogo bede wybierac czy tu chodzi o wybory do unii czy do miejscowych urzedow czy do powiatu (Kreis).

--
  • the-great-inuk 08.05.19, 10:50
    monalisa2016 napisał(a):

> Zanim pojdzie sie do wyborow, obojetnie jakich czy do unii czy komunalnych powi
    > nno sie takie rzeczy wiedziec a nie strzelac z procy wedlug niewiedzy. Za wczas
    > u sie poinformowalam i wiem kogo bede wybierac czy tu chodzi o wybory do unii c
    > zy do miejscowych urzedow czy do powiatu (Kreis).
    ====================================>

Postawienie krzyżyka na arkuszu wyborczym, to za mało zaangażowania. Trza jeszcze plakaty wyborcze porozklejać!

Wot czto...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 08.05.19, 11:41
    the-great-inuk napisał:

Wot Czto!

>będzie ulepszał Wielką Europejską Rodzinę z ramienia Niemieckich Zielonych...

===================================================
    Das Kandidatenfeld zur Europawahl ist bunt. Unter den vielen Anwärtern für das Europäische Parlament ist auch Sergey Lagodinsky, der als jüdischer Kontingentflüchtling vor 25 Jahren aus der Sowjetunion nach Deutschland kam.
    ===================================================
    Mógłby mi kto kompetentny i życzliwy wytłumaczyć, co to jest "Kontingentflüchtling"?
    Inni zdolni Jewreje budowali huty aluminium, pola naftowe, banki, drużyny futbolowe!
    A ten spierdolił do Potomków Plemienia Nazistów Hitlerowskich!
    A w Judei i Samarii brak kadry kierowniczo-politycznej!
    Można dla własnej Ojczyzny więcej wywalczyć, walcząc na tyłach odwiecznego wroga?
    Ciekawe zagadnienie! (Patrz Konrad Wallenrod! Doprowadził do upadku Krzyżactwa!)

Wir schaffen das!
    Gott mit uns!
    God bless Dojczland!
    --
  • j-k 10.05.19, 19:27
    bo ta stara Unia (jak mowia Anglicy: - Continent) jest winna obecnym problemom z W. Brytania.

W. Brytania nie lezy na Kontynencie i ma swoje odmienne tradycje i Unia powinna je uszanowac.

tymczasem Unia chce zrownac wszystkich - jak chcial byly ZSRR...
  • rosjaiswiat1 10.05.19, 21:16
    Janusz, czy mozesz cos wiecej napisac o tym, jakie problemy stwarza Unia Europejska dla Wielkiej Brytanii?

--
  • eva15 19.05.19, 16:41
    Narazie partia Farange ma w głosowaniu do EU-parlamentu więcej głosów niż obie pozostałe razem. W pewnym sensie jest to ponowne referendum ZA wyjściem z EU. Tereska wkrótce straci władzę i FAZ podejrzewa, że na koniec będzie twarde wyjście.

www.faz.net/aktuell/brexit/brexit-und-eu-wahl-britisches-system-liegt-in-truemmern-16194646.html
  • rosjaiswiat1 19.05.19, 16:53
    eva15 napisała:

> Narazie partia Farange ma w głosowaniu do EU-parlamentu więcej głosów niż obie
    > pozostałe razem

Glosowanie ma odbyc sie dopiero 26 maja, wiec wtedy i pogadamy. I co jest bardzo wazne, eva15, a czego nie bierzesz pod uwage. Jesli partia Farange dostanie sporo miejsc w Jewroparlamencie, to bedzie najbardziej proeuropejska, bo komu chcialoby sie stracic taka fuche! smile

--
  • eva15 19.05.19, 17:08
    Zoabczymy, jak będzie. Artykuł w FAZ jest ciekawy, sporą winę za to, co się dzieje przypisuje EU.

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • monalisa2016 19.05.19, 17:49
    rosjaiswiat1 napisał:

Jesli partia Farange dostanie s
    > poro miejsc w Jewroparlamencie, to bedzie najbardziej proeuropejska, bo komu ch
    > cialoby sie stracic taka fuche! smile
    >

Co za naiwnosc jak i niewiedza, kiedy Farage popieral obecny eurokolchoz?
    On jest za unia wolnych suwerennych panstw bez wspolnej waluty ale nie za tym zwiazkiem jaki zbudowali i nadal chca budowac brukselskie (+ Merkel + Macron) wladze. Pomiedzy tymi pojeciami jest wielka roznica, unia dla spoleczenstwa a nie dla elit. Najdobitniej sie widzi o co im chodzi wlasnie obecnie w Austrii, jakimi metodami walcza by mogly sie dotychczasowe brukselskie elity na stolkach utrzymac. Widzi sie tez w Francji gdzie nawoluje sie by nie glosowac na te partie ktore otrzymuja najwieksze sumy od zaoceanicznego lobby (firm), wiadomo w ich interesie. O tym w reszcie unii poza Francja i Holandia zaden nie pisnie w mediach ani slowa.

--
  • rosjaiswiat1 19.05.19, 18:20
    Biedulka ty nasza forumowa, przeciez ty nic nie zrozumiala z tego, co ja napisalem.
    --
  • monalisa2016 19.05.19, 18:39
    Naturalnie ja nic nie rozumiem natomiast ty jestes orlem w tych sprawach jak maja brytyjscy politycy grzac cieple posadki w unijnym parlamencie skoro WB wystepuje z zwiazku, no jak? 63% spoleczenstwa ktore sa za wystapieniem z unii przy "no deal" nie moze zadna partia ignorowac. Zreszta dni Tereski jako MP sa juz policzone. "Bidulka" nie mieszkajaca na wyspie nic nie wie wedlug Igora, a "orzel wiedzy" mieszkajacy w WB pisze o pozostaniu w unii i grzaniu foteli w unijnym parlamencie, dobre co nie??? Co za wiedza!!!

--
  • monalisa2016 19.05.19, 19:02
    Pisz dorzeczne i prawdziwe rzeczy wtedy zaden nie bedzie ci sie platal pod nogami i nie bedzie ci atakowal, jak na razie nie widzi sie tego, wiec ktos musi prostowac wypaczenia.

--
  • rosjaiswiat1 19.05.19, 19:37
    monalisa2016 napisał(a):

> Pisz dorzeczne i prawdziwe rzeczy

jestem pewien, ze to co napisze, nie dotrze do twojej glowki, ale w drodze wyjatku sprobuje.
    Otoz, ty nasza biedaczka, ja napisalem do evy15, ze jesli partia Farange wygra wybory do Europarlamentu, to stanie najbardziej proeuropejska partia, i dodalem smajlika. Ty, lisa wszechwiedzaca, niewiadomo czemu zaczela mnie udowadniac, ze Farange nigdy nie byl proeuropejski. Przeciez ja ani slowem nie wspomnialem o tym, ze on byl czy jest proeuropejski, a tylko zazartowalem, ze gdy dorwie sie do jewrokoryta, to stanie najbardziej proeuropejski. Ty, a wiele na to wskazuje, jestes bardzo tepa, lub celowo robisz z siebie idiotke na wszystkich forach, udajac z siebie prorosyjska forumowiczke, i w ten sposob starasz sie osmieszyc wszystkich tak zwanych rusofilow. Pisze to do ciebie juz nie w pierwszy raz, wiec powinnas zrozumiec, ze niezaleznie od tego, czy jestes tepa, czy taka udajesz, dla mnie ty nie jestes ciekawym wspolrozmowcem. Wiec nie krec sie pod nogami i nie wtracaj sie do dyskusje. Najlepiej co tobie udaje sie, to wklejanie linkow, i wlasnie tego trzymaj sie. OK?

--
  • monalisa2016 19.05.19, 19:53
    Zacytuj te slowa a nie wciskaj mi do ust twoja interpretacje. Kto tu wychodzi na amebe? Z tego wychodzi ze bedzie przewaga taka jak w komunalnych wyborach, ze brexit z "no deal" bedzie gora, a Tereska jak i Jeremy znajda sie po raz drugi w tym roku w potrzasku.

--
  • rosjaiswiat1 19.05.19, 20:00
    Jak sama widzisz, nasza m_l napisala cos takiego:

> Zacytuj te slowa a nie wciskaj mi do ust twoja interpretacje.

Czy mam jej odpisac? Czy trzymac sie tego, co Ty uwazasz za sluzszne, czyli olac Lise cieplym moczem, zeby nie miec ostatniego slowa?

--
  • rosjaiswiat1 19.05.19, 19:28
    monalisa2016 napisał(a):

> Naturalnie ja nic nie rozumiem

I tego, biedaczka, trzymaj sie. I pamietaj, ze to nie ja nazwalem ciebie ameba smile

--
  • eva15 19.05.19, 19:35
    Ty zawsze musisz mieć ostatnie słowo, nie potrafisz przestać...
  • rosjaiswiat1 19.05.19, 19:40
    eva15 napisała:

> Ty zawsze musisz mieć ostatnie słowo, nie potrafisz przestać...

To jest forum dyskusyjny. A kazda dyskusja musi miec logiczny koniec. Szkoda, ze Ty tego nie trzymasz sie, i dlatego wiele naszych dyskusje zostalo przerwanych bez koncowej kropki.

--
  • eva15 19.05.19, 23:33
    Ja po prostu widzę, gdy dyskusja nie będzie mieć żadnego logicznego końca i zamienia się w zwykłą przepychankę. Kiedyś się w to bawiłam, ale mi już przeszło, szkoda czasu.
  • monalisa2016 19.05.19, 23:46
    Nie rob drugiemu tego co tobie jest niemile! Wieczne zarzuty nawet takie ze chce ciebie skloci z nim, wieczne zniewagi a teraz sam za swoje bajki nie umie zniesc tego ze ktos go prostuje? Angielskie media wyraznie pisza o co chodzi i jak sprawa wyglada, za kogo on uwaza tu innych? Za kompletnych durni?

--
  • eva15 20.05.19, 00:04
    M-L, nie rozumiesz tego, co Igor pisze i kłótnia jest o niczym.

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • monalisa2016 20.05.19, 00:34
    Jak to o niczym, za kogo on uwaza innych? W niektorych tematach inni jak widac maja wiecej wiedzy jak on i powinien to przyjac i akceptowac. Jak znieslawia innych? Jest to w porzadku? Na pewno nie!!! Ale jest to faktem!!! Nie moja sprawa, mnie na tej sprawie nie zalezy i mnie ona w zasadzie nie obchodzi to jest wasze smieszne oddanie sobie, a to robi wlasnie z jego dziwnej zazdrosci konflikty. Moze ty tego nie widzisz ale zewnetrzni nie sa slepi. W koncu wpowiedzmy sie jak nalezy i wyciagnijmy z tej dziwnej atmosfery odpowiednie wnioski. Dlaczego wczesniej bylo inaczej a teraz niezbyt zachecajaca atmosfera?

Oooo, porzadna burza, musze wylaczyc zaraz kompa, raz udrzylo obok domu, komputer i pare innych rzeczy musialo byc wymienionych, a to srogo kosztowalo.

--
  • rosjaiswiat1 20.05.19, 20:16
    eva15 napisała:

> Ja po prostu widzę, gdy dyskusja nie będzie mieć żadnego logicznego końca i zam
    > ienia się w zwykłą przepychankę. Kiedyś się w to bawiłam, ale mi już przeszło,
    > szkoda czasu.

I wystarcze napisac pare slow, cos w rodzaju: proponuje skonczyc ta dyskusje, poniewaz nie widze szans przekonac Ciebie do mojej racji, jak i Ty mnie do swojej. W ten sposob dyskusja bedzie kiec logiczny koniec. Kazdy zostal przy wlasnym zdaniu, ale wzajemnemu szacunkowi to nie zaszkodzilo.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.