Dodaj do ulubionych

Czaputkowicz spotkal sie z Lawrowem

17.05.19, 23:18
Po usmiechach i serdecznym sciskaniu dloni mozna sie domyslec ze rozmowy dotyczyly wazniejszych tematow niz te ktore oni przedstawili mediom.
A o czymk mogli oni gadac?
no przedeszystkim co sie stanie z Polska kiedy Polska bedzie musiala zaplacic 1 bilion zydom. abo, co sie stanie jezeli Ukraina sie rozpadnie, albo jezeli Niemcy zechca zabrac Wroclaw itd.

W zwiazku z tym Ja przewiduje ze
Naczelnik Panstwa, Merkel, Trump i Putin odbiora wielka defilade na placu przed PEKINEM, a w defiladzie wezmie udzial caly Episkopat.
wprawo.pl/2019/05/17/czaputowicz-spotkal-sie-z-lawrowem-o-czym-rozmawiali-szefowie-msz-polski-i-rosji/?fbclid=IwAR15Zn4Yl95OnYzJdZFhhHu1S5w6adQkz6M1XDUj9PJ56uIHpydp34BcCIw
Edytor zaawansowany
  • eva15 17.05.19, 23:35
    Dla mnie ciekawe jest jedno:
    gdyby to Rosjanie poposili o to spotkanie - w polskich mediach natychmiast by to WIELKIMI literami ogłoszono. Skoro wielkich liter nie było, nie ma ani słowa o tym, kto poprosił - wygląda na to, że to Kaczor próbuje wreszcie pójść po rozum do głowy.
    Lepiej późno niż wcale.
  • boavista4 17.05.19, 23:46
    no wlasnie, to mnie zaciekawilo!
  • karbat 18.05.19, 02:16
    boavista4 napisał(a):

> Po usmiechach i serdecznym sciskaniu dloni mozna sie domyslec ze rozmowy dotycz
    > yly wazniejszych tematow niz te ktore oni przedstawili mediom.
    > A o czymk mogli oni gadac?
    > no przedeszystkim co sie stanie z Polska kiedy Polska bedzie musiala zaplacic 1
    > bilion zydom. abo, co sie stanie jezeli Ukraina sie rozpadnie, albo jezeli Nie
    > mcy zechca zabrac Wroclaw itd.

nie rozumiem twojego wpisu . nie wiesz … milicz a niessij palucha , ponoszac sie fantazji
    byc moze twojego wpisu nie zrozumialem …
    transferujsz pobozne zyczenia oszolomow znad Wisly ..

Lawrow , stary wyjadacz , dobra ruska szkola dyplomacji ,
    Czaputowicz , za stary by sie cu´zegos od niego nauczyc .
    Polska dyplmacje stac na cos wiecej niz on . jest jak jest

polska dyplomacja ,jest jak G w potoku , plynie z nurtem USA i nic wiecej

> W zwiazku z tym Ja przewiduje ze Naczelnik Panstwa, Merkel, Trump i Putin
    > odbiora wielka defilade na placu przed PEKINEM, a w defiladzie wezmie udzial caly Episkopat.

absurd . czas pokaze .

poki co nawet Usa nie wiedza co zrobic z tym Pekinem ,
    szarpia sie glupieja, nakladaja sankcje . graja na czas .
    ale .. czas plynie i nie jest po ich stronie . fakt

nie wiem czy Trump nalozyl juz sancje na chinskie skartetki . kalesony

• karbat 18.05.19, 02:47
    boavista4 napisał(a):
    > A o czymk mogli oni gadac?

o japkach … jak nie wiadomo o co cjhodzi , chodzi o pieniadze . najczesciej

fakt . nie ma juz chetnych na skakanie po Majdanie . payacowanie .
    byla kiedys taka moda , przeszlo im .

byl kiedys taki jeden co biegal po ruskiej granicy , noca , w krzakach sie ukrywal
    latarke mial ,chcial budowac koalicje przeciw Rosji - Litwa , Ukraina, Polska, Gruzja, Azerbajdzan ?

dzis , Lawrow nie przyjedzie do WEa- wy , trzeba do Lawrowa jechac
    rozmawiac , a nie gebowac . zawsze tak mowilem .

• boavista4 18.05.19, 03:57
    i sie denerwuje i kuz z gory wie ze ktos tam nie przyjedzie do Warszawy na parade przed PEKINEM (Palac Kultury i Nauki im Stalina).
    Wiszisz Korbat, ja tez nie wiem, ale przynajmniej mam fantazje i lubie bajki, ktore koncza sie wesolym oberkiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.