Dodaj do ulubionych

Ukraina ma nowego prezydenta

20.05.19, 20:55
Przemowienie inauguracyjne Zielenskiego pokazolo, ze do wladzy doszedl bardzo dobry showman . Zdecydowana wiekszosc Ukrtaincow uslyszala to co chciala i dostala orgazmu. Gorzej jest z ukrainska "elta" polityczna, u ktorej w trakcie przemowienia nowego prezydenta mordy wygladali tak, jakby kazdy mial w gebie cytryne.
Nie wiem jaki bedzie z Sielenskiego prezydent, ale aktor z niego wysmienity.

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • wwwi.gil 20.05.19, 21:23
    Polityka to aktorska gra w realnym zyciu.
    Bedzie dobrze robil za wetel bezpieczenstwa a na upadlinie sie nic nie zmieni a jak to na gorsze.
  • brat_kryzysa 20.05.19, 21:38
    Na razie Zachód próbuje przyciągnąć Żeleńskiego na swoją stronę a to dają radary, a to nowe kredyty, widocznie tak całkiem nie udało się przekupić, natomiast ukraińscy oligarchowie lecą tam gdzie kasa, generalnie tlja bym ich rozstrzelał ale to pokazuje że Zachód s zwłaszcza usmany nie tacy wszechmocni

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • eva15 20.05.19, 23:45
    Chyba Cię nieco zawódł ten nowy prezydent, Igorze. Jeśli dobrze pamiętam, inaczej go oceniałeś, tymczasem:

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał Stany Zjednoczone do zaostrzenia antyrosyjskich sankcji

pl.sputniknews.com/polityka/2019052010425842-zelenski-poprosil-usa-o-zaostrzenie-sankcji-wobec-rosji-sputnik/

• berek_p 21.05.19, 02:11
    Ja uważam że za tej prezydentury Rosja powinna siłami wolnej armii ukraińskiej przeprowadzić operację militarną na Ukrainie i raz na zawsze zakończyć egzystencję tego faszystowskiego kraju.
  • rosjaiswiat1 21.05.19, 21:11
    eva15 napisała:

> Chyba Cię nieco zawódł ten nowy prezydent, Igorze. Jeśli dobrze pamiętam, inacz
    > ej go oceniałeś,

W zaden sposob nie jestem zawiedziony prezez Zielenskiego, poniewaz doskonale zdawalem sobie sprawe z tego, co przedstawia soba ten czlowiek. Co do twojej pamieci, to ona jest u Ciebie zawodna, w czym ja juz wiele razy przekonalem sie smile
    A tak serio.
    Byc moze Ciebie zmylil moj watek pod tytulem:
    "A co sadzicie o tym, ze Zielenski, to ukr. Putin?", ktory mial za cel po prostu pogadac nie o czym, poniewaz to byla czysta spekulacja. Z kolei watek pod tytulem:"Na Ukrainie wygral Putin smile" byl jak najbardziej powazny, pomimo smajlika w tytule. I w tym watku ja napisalem taki post:"Dlaczego Zielenski?"
    forum.gazeta.pl/forum/w,154812,167988011,167988011,Na_Ukrainie_wygral_Putin_.html?p=167992359
    W ktorym nie pozostawilem watpliwosci, ze postrzegam Zielenskiego jako marionetke amerykanska, majaca w jakis sposob poprawic stosunki z Rosja, ale tylko z jednym celem, zeby Rosja finansowala prozachodnia Ukraine. I powiem wiecej, ze wlasnie przemowienie inauguracyjne Zielenskiego pokazolo, ze ja mialem racje. Zielenski w trakcie tego przemowienia anu razu nie rzucil kamienia w strone Rosji lub Putina. malo tego, pare fragmentow z jego przemowienia wrecz apeluja do Rosji, nie nazywajac ten kraj, o polepszenie stosunkow. Wiec Zielenski tylko odgrywa role, ktora zostala dla niego napisana.

tymczasem:
    >
    > Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał Stany Zjednoczone do zaostrzenia
    > antyrosyjskich sankcji

To absolutnie jest bez znaczenia. Poniewaz nikt tych slow nie slyszal, i tak naprawde o ich istnieniu mozemy dowiedziec sie wylacznie z doniesien prasowych, na podstawie komunikatu sluzby prasowej administracji prezydenta, ktora, a to jest pewnie, dostala sie Zielenskiemu w spadku po Poroszenko, i ktora on na pewno wkrotce wymieni. Jestem pewien,ze Zielenski nic nie takiego nie powiedzial , bo na to wskazuje sama tresc komunikatu prasowego, do zludzenia przypominajacy komunikaty z czasow Poroszenko.
    Jak bedzie dalej zobaczymy. Putin tez na razie przyglada sie poczynaniom nowego ukr.prezydenta, wiec i nam tylko to pozostaje sie smile

--
  • lubat 21.05.19, 10:13
    Wczoraj (chyba u Sołowiowa w Rossija1) pokazali zestawienie fragmentów inauguracyjnego expose Poroszenki i Zielińskiego. Wychodzi z niego, że na Ukrainie nic nowego.

PS. W pierwszym swoim wystąpieniu Zieliński złamał konstytucję i kodeks prawny.
    Złamanie konstytucji to rozwiązanie parlamentu. Złamanie kodeksu prawnego to część przemówienia po rosyjsku.
  • rosjaiswiat1 21.05.19, 21:26
    lubat napisał:

> Wczoraj (chyba u Sołowiowa w Rossija1) pokazali zestawienie fragmentów inaugura
    > cyjnego expose Poroszenki i Zielińskiego. Wychodzi z niego, że na Ukrainie nic
    > nowego.

To rzeczywiscie bylo u Solowiowa, programy ktorego ogladam wylacznie z jedna cela -dowiedziec sie co jeszcze Zydzi dla Rosji dobrego szykuja. smile
    O wiele bardziej rzeczowa jest ocena przemowienia Zielenskiego, ktora dokonal Azarow, i to moge polecic Tobie, jak i kazdemu innemu, z czystym sumieniem:

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.