Dodaj do ulubionych

Zdychaja wszystkie fora na platformie GW

15.06.19, 21:10

Praktycznie na kazdym forum, niezaleznie od tematyki, uczestnicza kilka osob na stale, i pare wpada co jakis czas, przy tym te same osoby pisza na roznych forach, co wskazuje na to, ze to "zawodowi" forumowicze.
Dlaczego tak sie dzieje? Czy ktos zna odpowiedz?

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • eva15 16.06.19, 00:12
    Jestem na urlopie, mam utrudniony dostep do internetu, wiec nie pisze. Ale poza tym to prawda, cenzura dusi swobode wypowiedzi. I nie chodzi tylko o cenzure GW, aczkolwiek glownie o nia...

• monalisa2016 16.06.19, 00:52
    Nie tylko cenzura ale poziom tematow for, czyzby upadla ludzkosc juz tak nisko i drazyla w jednym kierunku? Ideologia ponad wiedze jak i moralnosc, jak ktos przekracza prog slusznej ideologi tego wpisy nie zagoszcza pare sekund na forum w dodatku stali standardowi bywalcy piszacy od rana do nocy z barku istotnych argumentow maja pelne prawo ublizania innym ktorzy nie sa zgodni z ich zdaniem i ich ideoligia czyli wolnosc slowa, wolnosc faktow tu to bajka na dobranoc. Forum jest monetyzowane widzi sie po wciskaniu przeroznych reklam czy czlowiek ma nim i zainteresowanie czy nie, co to oznacza niech kazdy poszuka sobie w necie. Wiec odchodzi ochota od pisania, od wysilku skoro i tak spala wszystko na panewce.

--
    ......................................
    Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
    www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
  • rosjaiswiat1 16.06.19, 17:40
    eva15 napisała:

> I nie chodzi tylko o cenzure GW, aczkolwiek glownie o nia...

"Cenzura" ma wiele narzedzie dla osiagniecia swoich cele.

--
  • monalisa2016 16.06.19, 01:39
    Vigil, czym glosniej i czesciej wyrazaja sie publicznie Bolton z Pompeo tym jest pewniejsze ze wojny nie bedzie ale jest to tematem innego watka, nie tego.

--
    Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
    www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
  • boavista4 16.06.19, 05:40
    Juz dawno zauwazylem ze nikt sie forami nie interesuje, a FS jest tego najlepszym przykladem.
  • the-great-inuk 16.06.19, 17:44
    boavista4 napisał(a):

> Juz dawno zauwazylem ze nikt sie forami nie interesuje, a FS jest tego najlepsz
    > ym przykladem.

=============================================
    A teraz jeszcze katastrofa energetyczna w Ameryce Łacińskiej, częściowo także w Brazylii...

Wot czto! © 
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 16.06.19, 17:46
    boavista4 napisał(a):

> Juz dawno zauwazylem ze nikt sie forami nie interesuje, a FS jest tego najlepsz
    > ym przykladem.

Ja tez to zauwazylem, i wlasnie dlatego zalozylem ten watek.

--
  • the-great-inuk 21.06.19, 15:01
    rosjaiswiat1 napisał:

>
    > Ja tez to zauwazylem, i wlasnie dlatego zalozylem ten watek.
    >
    ===========================================

Ja, całkowicie osobiście, uważam, że to jest EBOLA!
    Moi afrykańscy sąsiedzi mnie ciągle zapraszają na TATAR z małp i grylowane nietoperze.

Jeszcze nigdy nie odmówiłem, aby się nie zdradzić, że jestem szmatą rasistowską.
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • monalisa2016 21.06.19, 19:16
    Kobiety z arabskich krajow demonstruja przeciwko wystawie burek.

www.youtube.com/watch?v=-amn5AyvFUA......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • rosjaiswiat1 16.06.19, 17:35
    wwwi.gil napisał:

> Cenzura.

To byloby zbyt porosta odpowiedzia na moje pytanie.
    Sadze, ze problem w czyms innym. Byc moze w tym, ze komus nie zalezy na rzetelnych dyskusjach, i stad tak duzy wysyp "etatowych" forumowicze, gloszacych piramidalne bzdury, sluzace zniecheceniu wielu do udzialu w tych przepychankach.

--
  • karbat 22.06.19, 02:43
    nie wiem, czy wszystkie , masz pewnie lepsze rozeznanie
    nie lubie pisac na forach prywatnych , fakt . mowie otwarcie .

na forach fs , sa tez super osoby , niestety nieliczne i idioci do n - tej potegi ,
    kretyni , nadajacych ton na fs , widac to otwieranych watkach na tym forum , ..
    musi ono zdechnac .
    cenzura , kapusie to inna historia .

• monalisa2016 22.06.19, 02:51
    Znaczy ze nie lubisz byc konfronowany z faktami, lubsz byc zaklamywanam. smile Perzez to te forum twoim zdaniem ma zdechnac bo tam (na FS) sie przedstawia jedna "jedyna racje", racje wykreowana z gory jednosci frontu dyktatury??? smile

--
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.