Dodaj do ulubionych

Jak robia z Polakow rusofobow

06.08.19, 23:31
"Sejm przyjął przez aklamację uchwałę upamiętniającą 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Powstańcy podjęli bohaterską walkę przeciwko Niemcom oraz ich rosyjskojęzycznym pomocnikom z kolaboranckich formacji.................Do masowych mordów o znamionach ludobójstwa doszło na: Mokotowie, Ochocie, Woli i w Śródmieściu."

niezalezna.pl/282167-sejm-upamietnil-powstancow-warszawskich
I moje uwagi:
1.„Rosyjskojezyczni pomocnicy” - okreslil Sejm RP Ukraincow tlumiacych Powstanie Warszawskie
2."o znamionach ludobójstwa" - okreslenie: "o znamionach ludobójstwa" juz raz zostalo uzyte w odniesieniu do ludobojstwa na Wolyniu. Rzeź ludnosci cywilnej przez Ukraincow w Warszawie i na Wolyniu byla ludooójstwem w czystej postaci

I moje pytanie: Jak jeszcze dlugo w Polsce beda zaklamywac historie i wlazic w dupe banderowcom?
--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 06.08.19, 23:57
    Artykul w j. polskim, nie trzeba komentowac.
    medianarodowe.com/uczen-skrytykowal-bandere-teraz-chce-sie-go-odebrac-rodzicom/

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • boavista4 07.08.19, 00:13
    juz zabrali sie do cenzurowania wrealu24, Michalkiewicza, arcybiskupa jedraszewskiego i paru innych. odwilz sie konczy.
  • rosjaiswiat1 07.08.19, 14:10
    monalisa2016 napisał(a):

> Artykul w j. polskim, nie trzeba komentowac.

Ten artykul doskonale obrazuje to, o czym pisze, czyli wlazenie w dupe banderowcom przez "polskojezyczne" wladze.

--
  • borrka 07.08.19, 23:47
    RONA, to byli etniczni Rosjanie, a już z banderowcami nie mieli nic wspólnego.
    Ty zresztą o tym świetnie wiesz, tylko politruk tak każe Ci pisać.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • rosjaiswiat1 08.08.19, 20:53
    Ja ani slowem nie wspomnialem o tym, ze w Warszawie nie bylo rosyjsko-jezycznych, ja tylko zauwazyl, ze w uchwale Sejmu ani slowem nie wspomnieli o twoich rodakach-banderowcach. A przeciez wiesz doskonale, ze oni nie byli i nie sa rosyjsko-jezycznymi.
    I w ten sposob , boriska, ty po raz kolejny spaliles sie. Ty tak nieudolnie ukrywasz swoje prawdziwe pochodzenie, ze tylko skonczony idiota moze brac ciebie za Polaka- warszawiaka.
    A dlaczgo rozumiem ciebie? Bo ty bronisz swoje banderowskie srodowisko, w ktorym ty wychowales sie, i nawet wiele spedzonych lat wsrod Polakow nie potrafili zmienic ciebie. Ja jestem taki samy jak ty, i ja nadal, pomimo bardzo dlugich lat spedzonych wsrod Polakow, czuje sie radzieckim czlowiekiem, i tak samo jak ty bronie swoja radziecka Ojczyzne.
    I cos jeszcze,boriska.
    Nie pomysl ze bronie zdrajcow z pulku szturmowego RONA (ca 1000 osob). Ale oni walczyli tylko z uzbrojonymi powstancami, byli bezwzgedni i brutalni, i jednoaznacznie ja ich nazwalby zbrodniarzami wojennymi. Z kolei twoje rodaki banderowcy, a ich w Warszawie bylo wiecej niz rosyjsko-jezycznych, walczyli przede wszystkim z ludnoscia cywilna, nieuzbrojona. To oni "zaczyszczali" terytorium,na ktorym ustali walki, od Polakow, i to od ich rak zginelo wiekszosc Warszawiakow, ktore nigdy nie mieli broni w rekach. I jeszcze cos bardzo istotnego - w Rosji nikt nie stawi pomnikow zdrajcom z RONA, a banderowcy na twojej ojczyznie sa obecnie bahateramo narodowymi.

--
  • borrka 08.08.19, 23:16
    Mój rosyjski jest dobry.

Ale co Tobą począć, gdy usilujesz wprowadzić w błąd forumowiczów.
    Już nawet nie chodzi o ilość RONO-wców.
    Było ich około 1500 i okryli sie niesławą, mordując cywilów. Do walki musieli ich pędzić niemieccy koledzy z SS.
    No, ale władza radziecka pokarała ich krwawo smile
    Za to rosyjska emigracja do dziś uważa ich za bohaterów.

W powstaniu nie było żadnych banderowców.
    Jeśli już, to antybanderowcy - Legion Wołyński, kilkaset osób, dość krótko "walczyli" na Czerniakowie i nie ma jakichs świadectw ich szczególnego okrucieństwa.
    Pewnie miało miejsce, ale za krótko, by to zapamiętano.

Banderowcy w tym okresie byli już antyniemieccy, a "walczyli" z polskimi kobietami i dziećmi na Wołyniu.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • borrka 08.08.19, 23:20
    Emigracyjna cerkiew rosyjska uznała brygadiera Kaminskiego za świętego!

--
  • rosjaiswiat1 09.08.19, 20:55
    borrka napisał:

> Emigracyjna cerkiew rosyjska uznała brygadiera Kaminskiego za świętego!

Daj spokoj z takimi rodzynkami. Wazne jest oficjalne stanowisko panstw, i stosunek do tej osoby jego obywatele, i rowniez jest wazne stanowisko cerkwi kanonicznej, a nie jakijs sekty, stworzonej przez takich "etnicznych Rosjan", jak i twoj Kaminski. Wiec kim byl Kaminski z pochodzenia? czy naprawde etnicznym Rosjaninem?

Bronislaw Kaminski - ojciec Polak, a matka Niemka. Wiec co on ma wspolnego z etnicznymi Rosjanami?
    A z wyglady Kaminski wyglada mnie na typowego Zyda - chazara.

http://www.info-pc.home.pl/whatfor/baza/EKWIPUNEK/kam-port.jpg

--
  • rosjaiswiat1 09.08.19, 20:46
    Ty tak nieudolnie starasz sie zasrac temat, ze zaczynasz robic sie zalosny. Czy ty naprawde uwazasz, ze tylko przez to, ze w tlumieniu Powstania warszawskiego brali udzial "rosyjsko-jezyczne" jednostki, to to w jakis sposob wybieli twoich rodakow - banderowcow? A juz to, ze ty starasz sie pokazac, ze Legion Wolysnki byl antybanderowski, a znaczy banderowcy byli swietymi ludzmi, jest juz szczytem glupoty, i tylko jedno ciebie tliumaczy, to lobotomia, ktora lekarze musieli tobie zrobic, o czym ty sam pisales w swoim czasie. Wiec ciebie trzeba traktowac jak czlowieka umyslowo uposledzonego. Wiec tak i bede ciebie traktowac.

p.s."I na koniec przypomnijmy, co napisał Marek Hłasko w opowiadaniu Drugie zabicie psa („Kultura” nr 1–2, 1965, Paryż): (…) widziałem w czterdziestym czwartym roku w Warszawie, jak sześciu Ukraińców zgwałciło jedną dziewczynę z naszego domu, a potem wyjęli jej oczy łyżką do herbaty; i śmieli się przy tym i dowcipkowali (…)."

Wiesz, boriska, gwalcili wszyscy, ale wyjmowali oczy lyzka od herbaty tylko twoje przodkowi. Wiec nie bron ich.

--
  • brat_kryzysa 19.08.19, 00:43
    A ja teraz spędzam czas z moimi banderowskim przyjaciółmi słuchając ruskiej muzyki i mam powoli w dupie te przepychanki

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • czujny 07.08.19, 02:15
    No nie wiem Igor, Ukraina byla republika soviecka jak I inne republiki.
  • rosjaiswiat1 07.08.19, 14:14
    czujny napisał:

> No nie wiem Igor, Ukraina byla republika soviecka jak I inne republiki.

Czy celowo robisz z siebie idiota, czy tylko udajesz? Zbrodni na Polakach dokonywali ci Ukraincy, ktorych do rosyjsko-jezycznych zaliczyc nie mozna w zadnym prezypadku. Oni urodzili sie i wychowali sie w Polsce. Czy ty naprawde nie wiesz kim byli banderowcy, czy tylko udajesz? I czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze obecnie glumisz sie nad pamiecia tych wszystkich Polakow, ktore zgineli na Wolyniu i w Warszawie z rak banderowskiej swoloczy?

--
  • rosjaiswiat1 07.08.19, 14:43
    www.irekw.internetdsl.pl/ssgalizien/ssgal8.html

--
  • czujny 07.08.19, 15:36
    Pierwsza ofiara wojen jest prawda.

Prawda jest ze dzis polskojezyczne rzydowskie lub prorzydowskie wladze Polski wmawiaja rusofobie Polakom.
  • rosjaiswiat1 07.08.19, 18:17
    czujny napisał:

> Prawda jest ze dzis polskojezyczne rzydowskie lub prorzydowskie wladze Polski w
    > mawiaja rusofobie Polakom.

I wlasnie o tym ten watek. Ale jest takie pytanie: A co robia w tym czasie patrioci polskie? Cos nie widac protestow przeciwko tym wladzom za ich polityke, ktora prowadzi do zniszczenia Polski jako kraju, w ktorym szanuja wiare i polskie tradycje.

--
  • boavista4 07.08.19, 18:32
    Rusofobia to nie wszystko, propaguja rowniez germanofobie.
    Jest jasne ze chca Polske oddac Zydom, a Niemcy nie zaakceptuja tego anschlussu z radoscia. W zwiazku z tym oglupia sie narod rusofobia co oddaje kraj jedynemu aliantowi , to znaczy zydom pod zbrojna protekcja Ameryki.
  • czujny 07.08.19, 19:12
    Igor, Katyn i tamtejsze mogily dzis tez robi polityke antyrosyjska, na tej kobyle jada dzis antyrosyjskie rzydowskie medy w Polsce bo maja porachunki z Rosja Putina.
    Rosja ma Miednoje gdzie Rzydy mordowali rosyjska intelligence i patriotow ale I tam polityka jest tak zaklamana ze dalej sa tam patrioty" wielbiace czasy stalinowskie.
  • monalisa2016 10.08.19, 13:27
    rosjaiswiat1 napisał:

> I wlasnie o tym ten watek. Ale jest takie pytanie: A co robia w tym czasie patr
    > ioci polskie? Cos nie widac protestow przeciwko tym wladzom za ich polityke, kt
    > ora prowadzi do zniszczenia Polski jako kraju, w ktorym szanuja wiare i polskie
    > tradycje.

>
    >

Wszystko ma swoj cel, o tym mowi dobitnie bez owijania w bawelne Valeriy Pyakin.

www.youtube.com/watch?v=SfdkPoIjVBk

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • rosjaiswiat1 18.08.19, 20:39
    "– Ambasador Bartosz Cichocki: Nie zmienimy historii bratobójczych walk o Lwów czy w obronie Przebraża. Wolne Polska i Ukraina mogą mówić o nich ze wzajemnym szacunkiem i uczciwie. A uczciwość wymaga pamięci także o pl-ua sojuszach wojskowych od Sahajdacznego, przez Konotopę, Petlurę, po Brygadę Polsko-Litewsko-Ukraińską – taki wpis pojawił się na Twitterze ambasady RP na Ukrainie w związku z uroczystym złożeniem wieńca na polskim cmentarzu wojennym w Bykowni podczas obchodów Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia 2019 roku."

wprawo.pl/2019/08/17/bratobojcze-walki-z-upa-szokujaca-deklaracja-ambasadora-rp-na-ukrainie/?fbclid=IwAR3Em1wX_6W4rNp3Ics3wXPYT6R7-pv6MvOyEH6nr60YVXRUhcdVlawbF7M
    I moje pytanie: Czy nadejdzie czas, w ktorym w Warszawie bedzie postawiony pomnik Banderie na placu jego imienia?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka