Dodaj do ulubionych

Po cholere Bibi pezyjechal na Ukraine?

19.08.19, 01:08
W niedziele, 18 sierpnia, na Ukrainie rozpoczela sie pierwsza od 20 lat oficjalna wizyta premiera Izraela w Kijowie. Glowna czesc uroczystosci z udzialem ukrainskiego prezydenta Zielenskiego i szefa izraelskiego rzadu Benjamin Netanjahu odbedzie sie 19 sierpnia. Wedlug premiera Izraela, glownym celem jego wizyty jest w umacnianiu wiezi Tel Awiwa i Kijowa. A wedlug mnie cel jest calkiem inny.
A co wy sadzicie o tym?

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • rosjaiswiat1 19.08.19, 12:23
    Najpierw zona Bibi zrobila awanture na pokladzie samolotu, poniewaz jej wydalo sie, ze zaloga zlegcewazyla tak wazna osobe, za jaka oona siebie uwaza. A nastepnie, juz na Ukrainie, rzucila na ziemie kawalek chleba,posypany sola, ktorym wdzieczny ukrainski narod przywital tak waznych goscie.

--
  • rosjaiswiat1 19.08.19, 14:23
    Niestety, w jezyku rosyjskim:

Бешеная Сара. Что известно о жене израильского премьера, которая бросила хлеб-соль на украинскую землю
    strana.ua/articles/217695-chto-izvestno-o-skandalnoj-zhene-izrailskoho-premera-sare-netanjakhu.html

--
  • monalisa2016 19.08.19, 20:35
    Tu w j. angielskim, Bibi zachowal sie tez nietaktownie, otrzasnal/oklaskal rece jakby brzydzil sie tym czym go zwyczajowo przywitali.
    www.timesofisrael.com/pms-wife-gets-rise-out-of-ukrainians-by-spurning-traditional-bread/

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • rosjaiswiat1 19.08.19, 21:21
    monalisa2016 napisał(a):

> Tu w j. angielskim, Bibi zachowal sie tez nietaktownie, otrzasnal/oklaskal rece
    > jakby brzydzil sie tym czym go zwyczajowo przywitali.

Lisa przeczytaj uwazniej ten fragment z zalinkowanego przez ciebie tekstu:"The premier took a piece of the ‘karavai’ and swallowed it down with little difficulty, but when he gave his wife a second piece, she immediately dropped it onto the tarmac and brushed off her hands as her hosts looked on and cameras snapped away."
    W zalinkowanym przez ciebie artykule nic nie pisze sie o tym, ze Bibi tez zachowal sie nietaktownie. Akurat Bibi, czemu w sumie nie mozemy dziwic sie - zwyczjae Slowian zna bardzo dobrze, przeciez lata do Moskwy regularnie, i na pewno Putin go juz dawno nauczyl temu, co trzeba robic z chlebem, gdy go nim witaja. smile

--
  • monalisa2016 19.08.19, 23:26
    Spojrz na wideo, wideo pokazuje to co napisalam > nawet sam podobne, znaczy z tej serii zalinkowales, ja ogladalam je z artykulu ktory zalinkowalam. Wideo pokazuje jego jak i jego zony nietakt.

--
  • rosjaiswiat1 20.08.19, 11:26
    monalisa2016 napisał(a):

> Spojrz na wideo

Lisa, ja nie musze patrzec na wideo w tym, co ty zalinkowala. ja wczesniej od ciebie zalinkowalem to wideo, i na nim nie ma nic, co mogloby wskazywac na to, ze Bibi zachowal sie nietaktownie. On zachowal sie tak, jak kazdy kulturalny czlowiek. A w artykule, ktory ty zalinkowala, mowa jest o zachowaniu jego zony, i widac ty cos tam nie zrozumiala.

--
  • monalisa2016 20.08.19, 22:36
    rosjaiswiat1 napisał:

> monalisa2016 napisał(a):
    >
    > > Spojrz na wideo
    >
    > Lisa, ja nie musze patrzec na wideo w tym, co ty zalinkowala. ja wczesniej od c
    > iebie zalinkowalem to wideo, i na nim nie ma nic, co mogloby wskazywac na to,
    > ze Bibi zachowal sie nietaktownie. On zachowal sie tak, jak kazdy kulturalny c
    > zlowiek. A w artykule, ktory ty zalinkowala, mowa jest o zachowaniu jego zony,
    > i widac ty cos tam nie zrozumiala.
    >
    Skoro taki standard zachowania reprezentujesz nie trzeba dalej dyskutowac, zreszta twoje posty pod moim adresem mowia same za siebie.smile

--
  • eva15 22.08.19, 22:52
    No ale przecież na video widać wyraźnie, że Bibi zachował się poprawnie a jego żona NIE. Zresztą o to są pretensje na Ukrainie - o nią (żonę) a nie o niego.
  • eva15 22.08.19, 22:59
    Bibi wziął chleb do rąk, włożył do ust, zaczął przeżuwać a potem otrzepał ręce, to jest OK. Jego żona wzięła chleb do rąk i zamiast go włożyć do ust, rzuciła na ziemię.

Jak to jest, że tego nie widzisz?
  • monalisa2016 22.08.19, 23:30
    Ano poprawnie wedlug was smile Wyobraz sobie (hypoteza) przyjde do ciebie do domu, ty mnie witasz uroczscie a ja czszcze sobie rece oklaskujac je publicznie jak bym sie brzydzila tego czym mnie przywitalas, inteligentnie????
    Na pewno nie, wielki nietakt (!), mogl robic to dyskretnie a nie tak publicznie przez to wideo w zalinkowanym przez mnie artykule konczy sie na tym "gescie" tak to nazwe.

--
  • borrka 19.08.19, 13:19
    Izraelczykom i Żydom ogólnie nie podoba sie genre banderowski.
    Mają nadzieję, że kierunek nacjonalistyczny trochę osłabnie, a Ukraina jest waznym krajem dla Żydów ze względu na historię.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • rosjaiswiat1 19.08.19, 13:57
    borrka napisał:

> Izraelczykom i Żydom ogólnie nie podoba sie genre banderowski.

A jednak uznajesz, ze obecnie Ukraina zyje pod banderowskimi haslami.

> Mają nadzieję, że kierunek nacjonalistyczny trochę osłabnie, a Ukraina jest waz
    > nym krajem dla Żydów ze względu na historię.

Wiem, wiem o tym. Putin im zepsul plany, zrobic z Krymu drugi Izrael smile
    Ale jestem pewien tego, ze Zyd Bibi pojechal do Zyda Zielenskiego, zeby ten stopniowo normalizowal stosunki z Rosja.

--
  • trzyprawdy 19.08.19, 13:25
    Satanyahu bedzie zwiedzal Babi Yar gdzie zabito 30 tys. Rrzydow w dwa dni co jest nie prawda bo w ciagu dwoch minut ich zabito no I ukrainski prezydent bedzie prosil Satanyahu aby nazywac Holodomir
    ludzka zaglada.
  • rosjaiswiat1 19.08.19, 14:01
    trzyprawdy napisał:

> I ukrainski prezydent bedzie prosil Satanyahu aby nazywac Holodomir ludzka zaglada.

Wigil, przeciez nie jestes tak glupi, zeby nie rozumiec tego, ze w historii ludzkosci byla tylko jedna zaglada, i nazywa sie Holokaust. Wiec nie pisz bzdur, ze Zyd Zielenski bedzie prosic Zyda Bibi o cos, co przeczy zydowskiej naturze smile

--
  • trzyprawdy 19.08.19, 21:53
    Nie pojales mojej satyry a w pierwszej czesci byla ona wyrazna, szkoda.
  • rosjaiswiat1 19.08.19, 21:59
    trzyprawdy napisał:

> Nie pojales mojej satyry a w pierwszej czesci byla ona wyrazna, szkoda.

Wigil, to raczej ty nie zrozumiales mojej satyry, bo Zielenski rzeczywuscie poprosil Bibi o to, zeby Izrael uznal holodomir za zaglade ludzkosci.

--
  • trzyprawdy 19.08.19, 23:15
    Przecierz Rzyd zionaziol Satanyahu nie moze uznal czegos jak holodomir co bylo dzielem rzydowskim, to Rzyd Zienlensky tego nie wie?
  • rosjaiswiat1 20.08.19, 11:28
    trzyprawdy napisał:

> Przecierz Rzyd zionaziol Satanyahu nie moze uznal czegos jak holodomir co bylo
    > dzielem rzydowskim, to Rzyd Zienlensky tego nie wie?

Rowniez i Zyd Zielenski nigdy nie uzna tego, ze smierc gojow moze byc uznana za tragedie. Zielenski osmieszyl Ukraine, i mam nadzieje, ze zrobil to celowo, a nie z glupoty.

--
  • trzyprawdy 20.08.19, 18:30
    Zgadza sie.
    Kto Rzydow nie zna to by ich kupil.
  • trzyprawdy 20.08.19, 03:24
    Ja sadze aby drugi Igor Swiatoslaw sir pojawil I przegonil te swolocz chazarska z Kijowa za 7 for i 7 rzek.
  • rosjaiswiat1 20.08.19, 11:29
    trzyprawdy napisał:

> Ja sadze aby drugi Igor Swiatoslaw sir pojawil I przegonil te swolocz chazarska
    > z Kijowa za 7 for i 7 rzek.

Najpierw ta zydowska swolocz musi zrobic porzadek z banderowcami, a dalej bedzie widno smile

--
  • boavista4 20.08.19, 21:07
    zabrac ukrainskich politykow do Eretzu, i oglosic Putina carem Ukrainy !
  • trzyprawdy 20.08.19, 21:38
    Rzydowska szwoloc z banderowcami nic nie zrobi oprocz ich wspierania w retoryce antyrosyjskiej I antypolskiej.
    Oni sie wzajemnie popieraja dlatego trzeba chazarskich s......synow z tamtad przegonic I banderowcy sie szybko uspokoja.
    Ukraina do Rosji a Lwow do Polski.

• rosjaiswiat1 21.08.19, 12:05
    trzyprawdy napisał:

> Rzydowska szwoloc z banderowcami nic nie zrobi

To w takim razie nie znasz Zydow i ich msciwa nature. oni tylko czekaja na to, zeby zrobic z banderowska swolocza to, co nie zrobili komunisci w ZSRR. Tylko Zydzi zrobia to po swojemu - banderowcy wybija sie sami.

--
  • rosjaiswiat1 21.08.19, 12:47
    Wizyta bylka czysta formalnosc, i jej jedynym celem bylo pokazac, ze czystej krwi Zyd Zielenski jest lepszym prezydentem od pol-zyda Poroszenko - to praktycznie oficjalny komunikat
    «Я увидел, что со времени, когда вас выбрали, практически вдвое страна начала развиваться быстрее. Я не думаю, что это просто совпадение, я думаю, что это отражает то, каким образом были вдохновлены люди к этому визиту и к вашему видению мирной и процветающей Украины»
    bbcccnn.org/premer-ministr-izrailya-shokirovan-dejstviyami-zelenskogo-chto-proizoshlo/
    Ale to oficjalnie, a o czym Bibi mowil Zielenskiemu na ucho, my nigdy nie dowiemy sie.

--
  • monalisa2016 22.08.19, 15:02
    rosjaiswiat1 napisał:

> Wizyta bylka czysta formalnosc, i jej jedynym celem bylo pokazac, ze czystej kr
    > wi Zyd Zielenski jest lepszym prezydentem od pol-zyda Poroszenko - to praktyczn
    > ie oficjalny komunikat

Masz prawo do wlasnego zdania, ktore respektuje ale musze stwierdzic ze piszesz bajki. Cel wizyty Bibi na Ukrainie mial swoje przedwyborcze (nie tylko) znaczenie. Otoz 17 wrzesnia maja sie odbyc wybory do Knesetu i tu Bibi nie ma wiekszosci poparcia. Celem wizyty bylo by zebrac poparcie wsrod wyborcow rosyjskojezycznych, ktorzy wyemigrowali do Izraela po rozpadzie Zwiazku Radzieckiego, a jest ich nie malo poniewaz ponad milion Ukraincow przenieslo sie malego panstewka na Bliskim Wschodzie. Ponad milion imigrantow w stosunku do 9 milionow Izraelitow zamieszkalych w Izraelu jest to znaczaca liczba u ktorej stara sie Bibi zdobyc poparcie. Bibi stara sie tez o stanowisko mediatora miedzy Ukraina a Rosja w obliczu konfliktu na wschodniej Ukrainie poniewaz Europa, znaczy unia totalnie zawiodla, tu nie wiemy jak dotychczas czy jest to za porozumieniem z Trumpem czy wlasna propozycja ale jak pomyslimy ze Izrael nie wyslal wlasnego przedstawiciela na ceremonie zaprzysiezenia Zelenskiego wywoluje to rozne interpretacje wobec mozna powiedzeic lojalnosci stosunkow Bibi z Rosja. Zyczenie Zelenskiego postawienia Holodomor'u (1932 do 1933) na rowni z Holocaustem tez spoczelo na niczym, stwierdzono, ze jest to sprawa historykow a nie politykow bo przeciez (moje stwierdzenie z historii) ludzie umierali z glodu w calym bylym Zwiazku Radzieckim, a nie tylko na Ukrainie mimo ze Ukraina byla punktem ciezkosci. Masowy glod z owych czasow byl wynikiem kolektywizacji Zwiazku Radzieckiego, przejscia z indywidualnych zakladow rolniczych w kolchozowe masowki przy niesprzyjajacych warunkach pogodowych > patrz susza.

Zeby podsumowac wizyte Bibi w Kijowie nalezy poszperac w wielu mediach, w wielu wypowiedziach analitykow w Izraelu jak i poza nim, a nie tylko wyciagac jednostronne wnioski. smile

W historii Europy nie dzialo sie nic bez zyczen i zgody pewnych klanow ktore do dzis mieszaja sie do wszystkiego i chca swoje zyczenia wdrozyc w zycie wbrew woli narodow.

--
  • lubat 22.08.19, 17:00
    monalisa2016 napisał(a):
    > Celem wizyty bylo by zebrac poparcie wsrod wyborcow rosyjskojezyc
    > znych, ktorzy wyemigrowali do Izraela po rozpadzie Zwiazku Radzieckiego, a jest
    > ich nie malo poniewaz ponad milion Ukraincow przenieslo sie malego panstewka n
    > a Bliskim Wschodzie.

Nie wiem, skąd Ty wzięłaś "ponad milion Ukraińców" w Izraelu, skoro liczebność wszystkich wychodźców z ZSRR do Izraela od 1948 roku wynosi ok. 1,3 miliona. I większość z nich wyjechała z Rosji. (dane z wiki)
    Ale nawet gdyby Ukraińców tam było stosunkowo dużo, to są to zupełnie inni ludzie, niż w Kanadzie. Izraelscy Ukraińcy nie walczą z historią, z ZSRR i nabożnie czczą Armię Czerwoną - swoją wybawicielkę.
  • monalisa2016 22.08.19, 17:50
    Lubat te wiadomosci pochodza z wloskich i izraelskich mediow, wiki mozesz zapomniec > o tym jest od dawna wiadome ze wiki w wielu krajach europejskich jest dopasowywana do ideologii systemu.smile
    Chcialam sie dowiedziec jak stoi sytuacja w Wloszech po ustapieniu Giuseppe Conte z stanowiska premiera, tu natrafilam przypadkowo na analize wizyty Bibi na Ukrainie, artykul mnie zainteresowal bo przeciez w naszych mediach nic sie nie dowiesz, a skoro cos jest to mozesz zapomniec > jednostronne analizy pod wiadomym kontem.

--
  • monalisa2016 22.08.19, 19:08
    Tlumaczenie Yandex na j. niemiecki urywku z wloskiego artykulu:
    Natürlich, der besuch in Kiew von Netanyahu weniger als einen monat vor der abstimmung ist nicht zufällig. Benjamin Netanjahu verweigert, aber nach einigen analysten israelis die reise in die Ukraine sind teil der bemühungen der premier zu sammeln, die unterstützung unter den wählern der russischen sprache, von denen viele neigen dazu, zu unterstützen, Avigdor Lieberman, der ehemalige minister der nato in Moldawien, dem gründer und führer der nationalistischen partei Israel Beytenu. Die strategie von Netanjahu ist die, sammeln die zustimmung der bürger der ukrainischen emigranten in Israel nach dem zusammenbruch der Sowjetunion, als mehr als eine million ukrainer zogen in die jüdischen staates.

--
  • rosjaiswiat1 22.08.19, 20:21
    Ten temat dla ciebie jest absolutnie obcy, i google tobie w tym nie pomoga. jesli chcesz znac prawdziwe liczby, siegaj po zrodla, jakimi sa rosyjsko-jezyczne portale w izraelu, a nie cos bzdurnego, co znajduje sie we wloskich gazetkach.
    otoz, w izraelu obecnie znajduje sie nie wiecej niz 1 mln bylych obywatele ZSRR i Wspolnoty Niepodleglych panstw:
    9tv.co.il/news/2017/08/22/247104.html
    Twierdzenie, za wlaskoa gazetka, ze cela wizyty Bibi na ukrainie byli plany zdobyc glosy Ukraincow, tylko pokazuje, ze ty bezmyslnie powtarzasz za innymi glupoty. Rosyjsko-jezyczni Zydzi, jak slusznie zauwazyl Lubat, bardzo cenia sobie pamiec po armii radzieckiej, poniewaz oni maja przekonanie, calkiem slusznie, ze to ta armia ich uratowala, i wlasnie dlatego w izraelu za dzien zwycienstwa uznaje sie 9 maja, jak i w Rosji, a nie 8 maja, jak w panstwach zachodnich, i do tego 9 maja w izraelu jest swietem panstwowym. i ty chcesz powiedziec, ze wizyta Bibi w panstwie, ktore jednoznacznie obecnie kojarzy sie rosyjsko-jezycznym Zydom z banderowcami, ma dodac mu glosow?
    Lisa, ty uwielbiasz bezmyslnie powtarzac kazda glupote, ktora znajdziesz w necie, i co najsmieszniej, ze pozniej bronisz tych bzdur, jakby oni byli twoimi wlasnymi przemysleniami.

p.s. wykaz sie odrobina rozumu, i nie pisz wiecej podobnych bzdur.

--
  • rosjaiswiat1 22.08.19, 20:22
    lubat napisał:

> Nie wiem, skąd Ty wzięłaś "ponad milion Ukraińców" w Izraelu,

Ona po prostu wrzucila haslo do wyszukiwarki googla, i co jej tam wypadlo, to ona i pisze. Bo zadnej wiedzy ona w temacie nie posiada, co udowodnila nizej smile

--
  • monalisa2016 22.08.19, 20:42
    Czy trzeba komentowac te zlosliwe napady na moja osobe, NIE!
    Bronic sie nie mam potrzeby, przeciez wiadomo o co chodzi w tych atakach, coz mamy te sama sytuacje u nas w Niemczech jak i Amerykanie w Stanach: "kto nie jest po linii wiadomego systemu ten jest z radykalnej prawicy, nazi, faszysta, itd" wiec nie jest mi to obce ale dziwne ze jest ta linia prowadzona tu na forum.

--
  • rosjaiswiat1 22.08.19, 20:57
    monalisa2016 napisał(a):

> Czy trzeba komentowac te zlosliwe napady na moja osobe, NIE!

Lisa, zadnej zlosciwosci w moich slowach nie ma. To po prostu konstatcja tego, co jest w rzeczywistosci.
    Ty wkleila jakis bzdurny tekst, bez podania zrodla, i przy tym zaznaczyla, ze to tlumaczenie z wloskiego na niemiecki przy pomocy yandexa. Jesli ty uwazasz, ze cos takiego moze byc przyjeto przez innych za cos powaznego, to jestes o wiele glupsza, niz sadzilem. Do tego ty powinnas zrozumiec, ze nie wszystko co ty znajdujesz w necie odpowiada prawdzie. Ty musisz miec wiekszy dystans do tego wszystkiego,, co tobie podrzuca wujek google smile.

--
  • monalisa2016 22.08.19, 21:04
    Idz do lustra, spojrz w nie, pomysl, a potem pisz cos sensownego.

--
  • rosjaiswiat1 22.08.19, 21:37
    monalisa2016 napisał(a):

> Idz do lustra, spojrz w nie, pomysl, a potem pisz cos sensownego.

Lisa, poszedlem i popatrzylem, i wiesz co tam zobaczylem? Bardzo inteligentnego czlowieka, ktory nie wyskakuje z roznymi bzdurami na forach.
    Lisa, chyba nie jest przypadkiem, ze na kazdym forum ciebie uwazaja za kogos, z kim nie warto dyskutowac. ja poswiecam tobie czas wylacznie z grzecznosci, aty nie potrafisz tego docenic.
    I moja rada - wiecej czytaj i mniej pisz, a jesli juz bardzo tobie sie chce zaistniec w przestrzeni wirtualnej, to po prostu wklejaj linki do tego co znajdujesz w necie, i czekaj na to, co o tym napisza madrzejsi od ciebie ludzi. smile

p.s. to nie ja napisalem o tobie, ze jestes ameba smile

--
  • eva15 22.08.19, 22:27
    rosjaiswiat1 napisał:

>
    > > Idz do lustra, spojrz w nie, pomysl, a potem pisz cos sensownego.
    >
    > Lisa, poszedlem i popatrzylem, i wiesz co tam zobaczylem? Bardzo inteligentnego
    > czlowieka,(...)

Ja też chcę mieć takie lustro!!! smile)

• rosjaiswiat1 22.08.19, 22:35
    eva15 napisała:

> Ja też chcę mieć takie lustro!!! smile)

A dkaczego chcesz miec lusterko, w ktorym byloby widac moje odbicie? smile
    A tak serio - jestem pewien, ze Ty w kazdym lustrze widzisz odbicie bardzo inteligentnej kobiety, ktora nie wskakuje na forach z roznymi bzdurami.

--
  • eva15 22.08.19, 22:40
    Nie wykręcaj kota ogonemsmile. Wiesz, o co mi chodzi: ja też chcę mieć takie lustro, które powie mi to samo o mnie. Ja go nie mam!
  • rosjaiswiat1 23.08.19, 21:01
    eva15 napisała:

> Nie wykręcaj kota ogonemsmile. Wiesz, o co mi chodzi: ja też chcę mieć takie lust
    > ro, które powie mi to samo o mnie. Ja go nie mam!

Ja tez takiego nie mam, i dlatego musialem sam domyslic sie co widze smile

--
  • eva15 22.08.19, 22:49
    Ja podejrzewam, że wyskoki L_M nie są wynikiem braku inteligencji a tylko jej wieku, wychowania na Zachodzie, braku usystematyzowanej wiedzy o tzw. byłym Ostblocku i braku własnych przemyśleń a zwłaszcza doświadczeń. Ona sama pisze, że dopiero powoli uczyła się języka poslkiego, w Polsce nie mieszkała (lub być może jedynie jako małe dziecko). O tyle chwała jej za to, że się polską i wschodnią problematyką interesuje, nawet jeśli czasem porywczo i nieudolnie.

• monalisa2016 23.08.19, 01:09
    eva15 napisała:

> Ja podejrzewam, że wyskoki L_M nie są wynikiem braku inteligencji a tylko jej w
    > ieku, wychowania na Zachodzie, braku usystematyzowanej wiedzy o tzw. byłym Ostb
    > locku i braku własnych przemyśleń a zwłaszcza doświadczeń. Ona sama pisz
    > e, że dopiero powoli uczyła się języka poslkiego, w Polsce nie mieszkała (lub
    > być może jedynie jako małe dziecko). O tyle chwała jej za to, że się polską i w
    > schodnią problematyką interesuje, nawet jeśli czasem porywczo i nieudolnie.
    >

smile Mam ci podrzucic tigelek z wazelina? smile, smile

--
  • rosjaiswiat1 23.08.19, 21:03
    eva15 napisała:

> Ja podejrzewam, że wyskoki L_M nie są wynikiem braku inteligencji

Oczywiscie ze masz prawo do wlasnego zddania, ale ja jestem pewien tego, ze Lisa nie ma zbyt dobrze w glowie poukladane. Bo jakze inaczej mozna wytlumaczyc to, ze ona bezkrytycznie wierzy wszystkiemu, co jej wujek googiel podrzuci smile

--
  • monalisa2016 23.08.19, 21:35
    rosjaiswiat1 napisał:

> eva15 napisała:
    >
    > > Ja podejrzewam, że wyskoki L_M nie są wynikiem braku inteligencji
    >
    > Oczywiscie ze masz prawo do wlasnego zddania, ale ja jestem pewien tego, ze Lis
    > a nie ma zbyt dobrze w glowie poukladane. Bo jakze inaczej mozna wytlumaczyc to
    > , ze ona bezkrytycznie wierzy wszystkiemu, co jej wujek googiel podrzuci smile
    >
    >
    Die Wahrheit tut den Märchenrednern immer sehr weh - du hast kein Argument dagegen, daher versuchst du, die Wahrheitsliebende Person zu diffamieren.
    PS.
    Übrigens gleichgesinnte sind immer Heuchler!

--
  • eva15 24.08.19, 00:33
    monalisa2016 napisał(a):

> Die Wahrheit tut den Märchenrednern immer sehr weh - du hast kein Argument dage
    > gen, daher versuchst du, die Wahrheitsliebende Person zu diffamieren.
    > PS.
    > Übrigens gleichgesinnte sind immer Heuchler!

Nic już nie rozumiem. Wydawało mi się, że w Niemczech chodziłaś do szkoły, a tu takie błędy....
  • monalisa2016 24.08.19, 01:32
    eva15 napisała:

>
    > > Die Wahrheit tut den Märchenrednern immer sehr weh - du hast kein Argumen
    > t dage
    > > gen, daher versuchst du, die Wahrheitsliebende Person zu diffamier
    > en.
    > > PS.
    > > Übrigens gleichgesinnte sind immer Heuchler!
    >
    > Nic już nie rozumiem. Wydawało mi się, że w Niemczech chodziłaś do szkoły, a tu
    > takie błędy....

Bardziej jest potrzebny tigelek z wazelina dla bezkregoslupowej osoby jak poprawianie czyich "bledow" - spojrz jak pisze sie na Facebooku gdzie zaden nie zwraca uwagi na duze czy male litery. Osoba bez kregoslupa, bez wlasnego honoru czepia sie wszystkiego poniewaz w zasadzie nie ma nic poza tym do meldowania.

PS. Kiedys sie wstawialam za ciebie ale szybko poznalam twoja bezkregoslupowa wybiorcza zlosliwosc! Jak zbraknie ci wazeliny albo gliceryny, powiedz gdzie mam ci ja podrzucic. smile
    Wszystko wedlug zaslug!

--
  • eva15 25.08.19, 00:13
    Hmm, myślalam, że jesteś osobą solidnie wykształconą - nie na fejsbuku!

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • monalisa2016 25.08.19, 00:24
    eva15 napisała:

> Hmm, myślalam, że jesteś osobą solidnie wykształconą - nie na fejsbuku!
    >
    smileNa ukicy sie bakam, spie pod mostem, jakie pytanie taka odpowiedz dla naiwnej bezkregoslupowej ktora stracila dawno juz swoja godnosc jako wolna osoba.smile, smile
    Brniesz coraz bardziej w twojej glupocie, wybacz ze musze ci otwarcie kiedys powiedziec prawde. Nie mialam zamiaru ale do tego sama mnie zmuszasz.

--
  • eva15 25.08.19, 01:17
    Brnąc dalej w swej głupocie dziękuję ci za prawdę,do której cię zmuszamsmile
  • eva15 22.08.19, 22:23
    Gdyby z Ukrainy po rozpadzie ZSRR wyemigrowało, jak podajesz, ok. 1 mln osób pochodzenia żydowskiego, to musiałoby to oznaczać, że z całej byłego ZSRR, w tym głównie Rosji, wyemigrowało do Izraela ca 3-4 mln. Zydów. Opanujk się i pomyśl trochę, odsuwając na bok zachodnie mądre inaczej źródła. Na Zcxhodzie nie takie rzeczy piszą... Piszą np. że Stalin wymordował 40-50 mln ludzi. A może i więcej....
  • monalisa2016 22.08.19, 23:25
    Eva15 ja nie pisze artykulow w izraelskich czy wloskich mediach (wloski artykul oparty na izraelskich mediach) tylko pisza je izraelscy dziennikarze ktorzy wiecej na ten temat wiedza jak my obdwie. To ze migranci z bylych terenow Zwiazku Radzieckiego popieraja w wiekszosci Lieberman'a a (sa zwolennikami Putina) nie Bibi (znowu wiadomosc z izraelskich mediow) wiec Bibi wyruszyl w droge by wyklarowac miedzy innymi, podkreslam miedzy innymi z Zelenskim sprawy migranckich emerytur i tu Armia Czerowna nie ma nic wspolnego z ostatnia wizyta Bibi na Ukrainie. Wiec z czym do ludzi z Armia Czerwona by argumentowac te wizyte, tylko typowa przedwyborcza wizyta by pozyskac glosy migrantow (tak oceniaja ja w Izraelu). smile

--
  • rosjaiswiat1 23.08.19, 21:23
    Jak okazalo sie, Bibi od razu po ukonczeniu wizyty na Ukrainie, zdal Putinowi relacje z niej:

W jezyku rosyjskim:
    Премьер-министр Израиля информировал главу Российского государства об итогах своего недавнего визита на Украину.

W jezyku angielskim:
    The Israeli Prime Minister updated the Russian leader on the results of his recent visit to Ukraine.

Ciekawe, Zielenski tak samo, jak w przypadku zachowania zony Bibi, powie, ze nic sie nie stalo?

--
  • monalisa2016 24.08.19, 02:23
    rosjaiswiat1 napisał:

> Jak okazalo sie, Bibi od razu po ukonczeniu wizyty na Ukrainie, zdal Putinowi r
    > elacje z niej:

No to co te twoja formalnosc meldowal Putinowi?

Cytat dla faktow:
    Podsumowanie "historycznej" wizyty smile
    rosjaiswiat1 21.08.19, 12:47
    Wizyta bylka czysta formalnosc, i jej jedynym celem bylo pokazac, ze czystej krwi Zyd Zielenski jest lepszym prezydentem od pol-zyda Poroszenko - to praktycznie oficjalny komunikat
    ..................................................

Smieszniej byc nie moze!

--
  • rosjaiswiat1 24.08.19, 22:38
    monalisa2016 napisał(a):

> No to co te twoja formalnosc meldowal Putinowi?

Ty, lisa, masz niesamowite parcie na klawiature, i gdyby ty rzeczywiscie, jak sugeruje eva15, nie jestes glupia, a tylko zbyt mloda, to na pewno zauwazylaby to, czego ty nie zacytowala z mojej wypowiedzi, a mianowicie to: "Ale to oficjalnie, a o czym Bibi mowil Zielenskiemu na ucho, my nigdy nie dowiemy sie." Wiec, lisa,wlasnie o tym poinformowal Bibi Putina, czyli o tym, o czym on mowil Zielenskiemu na ucho, i o czym ty nigdy nie dowiesz sie.

p.s. Lisa, jestes niesamowicie podla kobieta, i do tego niesamowicie glupia. Przynajmniej taka jestes na wszystkich forach. I cos mi sie wydaje, to nie jest przypadkiem, ze ty deklarujesz sie, jak rusofilka, i przy tym jestes tepa, jak rosyjski walonek. smile

--
  • monalisa2016 24.08.19, 23:24
    Wasza niskolotna wrecz ponizej pasa kultura (vide posty do mojej osoby / nie tylko!!!) zniszczyliscie obydwoje, powtorze OBYDWOJE te forum, a szkoda bylo ono dobra funkcjonujaca na poczatku alternatywa do innych zleicowanych for, i tu musze Vigilowi przyznac racje jego bardzo dobrym postem, wiec pozwole sobie zacytowac jego post z innego watka.

Re: I takimi sa wszystkie fora na platformie GW
    trzyprawdy 24.08.19, 22:37
    Ja tam sie pojebow nie boje. Najgrozniejsi ci so posiedli wszelkie madrosci tego swiata I za najmadrzejszych sie uwazaja.

--
  • rosjaiswiat1 24.08.19, 23:37
    monalisa2016 napisał(a):

> Wasza niskolotna wrecz ponizej pasa kultura (vide posty do mojej osoby

Lisa, ty nie jestes zadna osoba, a tylko anonimowa forumowiczka, a byc moze i forumowicz. Kim ty jestes, mozna domyslic sie tylko i wylacznie po tym, co ty piszesz. Wiec nie obrazaj sie, ze tak ciebie postrzegaja na wszystkich forach, na ktorych ty zabierasz glos. Ty ciezko na to pracujesz.

--
  • monalisa2016 24.08.19, 23:51
    Igor, znam nie jednego pochodzacego z Rosji ale oni nie sa tak zawzieci i durni jak ty!!!

I tu zapytaj sie samego siebie, dlaczego jestes takim mimo, ze mieszkasz od lat w Wielkiej Brytanii co powino ci uswiadomic wrecz nauczyc ze taka kultura obycia jaka reprezentujesz tu od "x" lat nie ma czlowiek przyszlosci jak i przyjaciol.

--
  • rosjaiswiat1 25.08.19, 00:05
    monalisa2016 napisał(a):

> Igor, znam nie jednego pochodzacego z Rosji ale oni nie sa tak zawzieci i durni
    > jak ty!!!

Lisa, a ty zadawala sobie pytanie: Dlaczego na kazdym forum ciebie olewaja cieplym moczem, i uwazaja za idiotke? Na kazdym, podkreslam smile

--
  • rosjaiswiat1 25.08.19, 00:09
    Jesli na niego odpowiesz,to postaram sie zmienic swoje zdanie co do twojej "osoby";
    Ty wkleila cytat, ktory niby pochodzi z jakiegos wloskiego portalu, i ktory ty niby (a moze ktos inny) przetlumaczyl przy pomocy yandexa na jezyk niemiecki. Wiec moje pytanie: Czy mozesz wkleic link do oryginalu tego artykulu, z ktorego pochodzi ten cytat?
    --
  • monalisa2016 25.08.19, 00:16
    Wkleic? Zebys znowu robil cyrki ja i falszywe posadzenia? Po co, wole sobie to oszczedzic!

Zreszta korona z glowy mnie nie spadnie, poszukaj teraz sam sobie, link do medium ponizej:
    www.ilgiornale.it/sezioni/esteri.html

--
  • rosjaiswiat1 25.08.19, 00:45
    Prosilem o link do artykulu, a nie do jakiegos wloskiego pisma.
    Wiec musialem sam poszukac:
    it.insideover.com/politica/la-strana-mossa-di-netanyahu-israele-media-tra-russia-e-ucraina.html?utm_source=ilGiornale&utm_medium=article&utm_campaign=article_redirect
    Czyli z tego wynika, ze ty ten cytat zerznelac z jakiegos niemickiego forum, lub z jakiegos niemiecko-jezycznego blogu. Bo gdyby bylo inaczej, to ty bez problem wkleilaby link do artykulu.

p.s. Jakze trzeba byc glupia, zeby z piana na gebie bronic cudzej opinii. Gdyby jeszcze wlasna. To pokazuje, ze ty nie masz za grosz wiedzy, a tylko posiadasz umiejetnosc obslugiwac wyszukiwarke internetowa.

--
  • monalisa2016 25.08.19, 00:59
    Znowu wymysly i posadzenia jakie zwyklo juz u ciebie? Widzisz znowu biale myszki, czy co?
    Tak, chodzi o ten artykul i inne izraelskie media, nie tylko te zalinkowane w artykule.
    Mnie bardziej ciekawily Wlochy jak Ukraina ale ze przypadkowo zobaczylam ten artykul przeczytalam z ciekawosci i zaczelam brnac w gaszcz izraelskich mediow. Ciekawosc matka wiedzy.

Wybacz mam ciekawsza obecnie lekture ktorej po prostu sie zwracam z cala checia wchlaniania wiadomosci z swiata.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka