22.08.19, 01:54
Monoatomowa postac 13wyslac. szlachetnych
w tym najcennieszy ormus zlota.
Ogladalem wyklad na ten temat,
czytalem tlumaczenia przez Sticzina sumeryjskiego pisma cuneiform
o tym jak przybysze z Nibiru zladowali na Ziemi aby wydobywac zloto w celu uzdatniania ormusem atmosfery swej planety ktora sami zniszczyl swymi experymentami.
Cos w tym jest bo manna z nieba biblijna opowiesc czyli ormus spadla wygnanemu narodowi z nieba ponoc bo nie mieli co zjesc a juz wszystkie osady po drodze okradli. Ktos cos na ten temat wie moglby nam zrobic ormusowy wyklad.
Edytor zaawansowany
 • the-great-inuk 22.08.19, 11:38
  Moja ostatnia pozycja z półki "sajęc fikszen" była za czasów mojej młodości w ubiegłym tysiącleciu. A po tym zasypiałem nad tymi pozycjami..

  życie w realu jest bardziej podniecające...
  --
  www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
  wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
 • mlody774 24.08.19, 21:26
  Jak bardzo i ile chcesz się dowiedzieć o wyjściu z Egiptu itd.? Generalnie to nie tyczy się on w żaden sposób do tych żydów (A), którzy obecnie mieszkają w Izraelu. To jest naród bez jakiekolwiek historii. Ma tylko taka zapożyczoną jaka jest im wygodna. Biblijne wyjście z Egiptu jednak tyczy się do wszystkich 12 szczepu Izraela. Czyli do wszystkich białych miedzy innymi do slowian itd. ale w interesie KK jest abyśmy tego nie wiedzieli. Wiec tak to prawda ze kradliśmy, umieraliśmy na pustymi z wycieńczenia itd. Zginęło z powodu wyjścia jakieś 40 tysięcy Izraelitów. Ale są książki, pamflety CD vidios o tym, i jak ciebie to interesuje to poszukam info. i linki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka