Dodaj do ulubionych

Bank of England wystapil przeciwko USD

24.08.19, 23:06

Bank of England Governor Mark Carney proposes new currency, and says trade war is dampening business confidence
Jak uwaza szef Banku Anglii Mark Carney, swiat musi zrezygnowac z dolara jako jedynej waluty rezerwowej, poniewaz zaleznosc od dolara wiaze sie ze zbyt duzym ryzykiem. Zaproponowal, jako alternatywy nowa walute.
“In a multi-polar world, you need a multi-polar currency,” - w swiecie wielobiegunowym potrzebujemy wielobiegunowej waluty.
W tej wypowiedzi jest sporo wiecej sensu, niz wydaje sie na pierwszy rzut oka. Mark Carney nie tylko podwarzyl wiarygodnosc USD, a i uznal za fakt, ze swiat stal wielobiegunowym.
Ciekawo, czy to tez Putina sprawka? smile
--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 25.08.19, 02:18
    Sprawa od dawna jasna, przynajmniej za kadencji Trumpa ze fiat-waluta nie ma zadnej przyszlosci tylko zadluza panstwa (dla jasnosci tak w nawiasie: prywatne banki drukuja i udzielaja wydrukowanymi banknotami kredyt na niewaskich procentach panstwom), ciekawa jestem kto z ta procedura skonczy? Rosja, Chiny, unia? Najprawdopodobniej zaoceaniczny Donald wprowadzi pokryta walute zlotem co zaszachuje nie tylko dazacych do wojen przez zlewicowane media deep state. Na innym forum napisalam, cytat:

Re: Wiecej na zbrojenia
    monalisa2016 24.08.19, 20:27
    polski_francuz napisał:

> I do tego, nie chca sie zadluzac, swietoszki jedne!smile
    >
    > PF

Cosik szwankuje u ciebie wiedza i logika pefcia. Operuj faktami, EU najwiekasza organizacja w swiecie z budzetem 160 miliardow euro rocznie, chce wydac 320 miliardow euro naturalnie rocznie na pogrozenie palcem europejskiemu krajowi nalezacemu do wszystkich swiatowych organizacji nawet ma tez connection z/w NATO, kiedy ten europejski kraj ktoremu sie grozi palcem wydaje na swoja obrone przeliczywszy na euro ca. 50 do 60 miliardow euro rocznie i ma militarna przewage w stosunku do unii. Przy tych faktach brakuje po prostu slow nie wspominajac juz o logice jak i o innych rzeczach.

forum.gazeta.pl/forum/w,50,168576971,168576971,Wiecej_na_zbrojenia.html

Naturalnie tym drugim zagrozonym europejskim panstwe jest Rosja.

Wyobrazmy sobie ze swiat wydaje rocznie na zbrojenie 1700 miliardow euro rocznie co oznacza 4,6 miliarda dziennie w obliczu glodujacej ludnosci w wielu zakadkach swiata. Po jasna Anielke po co te wydadki ktore nie sluza pokojowo spoleczenstwom skoro 1% z tego moglby zniweczyc glod na ziemi! Sadze ze Donald najprawdopodobniej (skoro wygra) w nastepnej kadencji polozy kres na to i ograniczy wydatki na wojny wprowadzeniem dolara pokrytego zlotem a tym odbierze wladze prywatnym bankom centralnym (w tym wypadku FED) ktore bankrutuja panstwa!

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • the-great-inuk 25.08.19, 15:20

rosjaiswiat1 napisał: bank-of-england-governor-mark-carney-says- (...)

A ja od 30 lat mam w szufladzie banknot 1 $.

I od 30 lat myślę co z nim zrobić...

???

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • trzyprawdy 25.08.19, 16:11
    Jeszcze troche a bedziesz mogl nim podetrzec doopsko.
  • the-great-inuk 25.08.19, 16:33
    trzyprawdy napisał:

> Jeszcze troche a bedziesz mogl nim podetrzec doopsko.
    ======================================

Nie da rady. To blasfemia. Tam jest Oko Boże!

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 25.08.19, 20:13
    trzyprawdy napisał:

> Jeszcze troche a bedziesz mogl nim podetrzec doopsko.

Nie sadze, ze to dobra rada smile

--
  • rosjaiswiat1 25.08.19, 20:13
    the-great-inuk napisała:

> A ja od 30 lat mam w szufladzie banknot 1 $.

A ja tak samo dlugo mam 2 dolarowy banknot, emisji 1953 roku.

> I od 30 lat myślę co z nim zrobić...

Ja trakttuje swoj banknot jako pamiatku, tak samo potraktuj i Ty swoj 1 dolarowy banknot

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka