Dodaj do ulubionych

Trumpa executive order dla chinskiego jadla w USA

26.08.19, 14:53
Pamietacie Patriot fries?
No to teraz mamy na wieksza skale patriotyzmy aka Trump.
Mnie to nie do smiechu bo lubie chinskie zarcie a tu trzeba bedzie dla us patrioryzmu zrezygnowac.
Ciekawe jaka kara czeka Chinczykow jak beda chcieli kuchcic
jedzenie I sprzedawac nie legalnie amerykancom.
No to czif executive Trump bedzie wpierdalal chamburgery i ser a makaronem.
Ale ostrzeglbym makaroniarzy no jak sie narazie Trumpowi to i to bedzie bojkotowa.

“If they think they can outsmart me, they better think again,” said the master negotiator. “I am hitting them where it hurts, in the stomach. This was always my nuclear option and I’m using it. No more family nights at the local Chinese restaurant … no more takeout.”
Edytor zaawansowany
  • trzyprawdy 26.08.19, 14:55
    Dobrze ze mamy polska kuchnie to z glodu nie zgine.

m.dailykos.com/stories/2019/8/24/1881141/-Trump-Orders-Americans-To-Stop-Eating-Chinese-Food
  • mlody774 26.08.19, 19:52
    Przecież w przeszłości za innego prezydenta bojkotowali francuskie wina i jedzenie, bo Francuzi nie popierali wojny w Iraku. I to była naprawdę strata. Francuska kuchnia jest super. A chińskie jedzenie to wiadomo nie należy pytać z czego jest zrobione, bo może być piesek, kotek, jakieś glizdy itd. Ale smacznego jak lubisz.
  • rosjaiswiat1 26.08.19, 20:23
    Trump okazal sie za krotki na chinskie zarcie. Przeciez w tekkscie, ktory sam zalinkowales, sa takie slowa:
    " Already several Jewish organizations, including the Jewish Federation of North America and the National Council of Jewish Woman, have come out strongly in opposition to the proposed ban."
    Przeciez sam caly czas piszesz o tym, ze Trump jest pieskiem na rzydowskim smyczu. Wiec czego panikujesz?
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • trzyprawdy 26.08.19, 22:23
    Zaprotestowali te Rzydy ktore lubia chinskie zarcie.
    Ja sie do nich przylacze lub dam im znac zeby sie oni do mnie przylaczyli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka