Dodaj do ulubionych

Śmierć forum, bojkot czy strajk generalny?

09.09.19, 10:00
Jeśli nawet inuit czy monalisa nic nie zamieszczają, to coś się chyba stało.
Nie wspominając o gospodarzu, ale ten jest niejako usprawiedliwiony - właśnie wykonuje polecenie prezydenta Putina w sprawie (nie)wyprowadzenia Niewielkiej Brytanii z UEwink

Może rozpocznę ruch w interesie, chociaż z egoistycznego powodu. Właściwie to taka dooperelka, ale podzielę się nią.
Otóż na łamach Polityki działa Stachanow publicystyki Adam Szostkiewicz. Ponieważ gość ma zawsze pełną gębę demokratycznych frazesów, to próbuję mu czasami wbić jakąś szpileczkę. Ale on ma tę wyższość nade mną, że może wpis upublicznić albo dokonać jego aborcji. I często dokonuje jej. Ostatnio zrobił to wczoraj.

Oto temat w blogu:
szostkiewicz.blog.polityka.pl/2019/09/07/dajmy-mlodym-nadzieje/
A to mój wpis do niego:
Nie bardzo rozumiem pana apel o dawanie nadziei młodym. Młodzi nie są jakąś grupą specjalnej troski, jak inwalidzi czy schorowani staruszkowie i sobie poradzą. Wystarczy im nie przeszkadzać. A nadziei potrzebują nie tylko młodzi. Nieśmiało przy tym zaznaczę, że młodzi to nie tylko "marsze równości" czy ekolodzy, ale także ruch oazowy, spotkania na Polach Lednickich czy masowy udział w pielgrzymkach.
"Są ludzie młodzi (...) którym nie jest obojętne, jakie będzie ich dalsze życie."
Tu trafił pan w istotę sprawy. Tylko ta dewiza jest w użyciu przez wszystkie siły polityczne i Kościół.
Dosyć dyskusyjna jest pana ocena w poszczególnych krajach. W Słowacji "jest spokój" nie dlatego, że tam prezydentką jest pani Czaputowa, a we Włoszech Salvini nie dlatego zdobywa głosy, że jest radykałem, tylko dlatego, że realizowana przez niego polityka daje nadzieję olbrzymiej części narodu. Oddzielnym rozdziałem są Niemcy. Przy wszystkich swoich zaletach mają jedną straszną wadę: są posłuszni władzy aż do samozagłady. Stąd ten "entuzjazm" po bezprawnym wpuszczeniu ponad miliona uchodźców, chociaż w prywatnych rozmowach ten entuzjazm zupełnie ginie. Z kolei sukces AfD we wschodnich landach nie jest przypadkiem. Komunizm nauczył tamtejszych mieszkańców nieufności wobec mediów i tak naprawdę to zakonserwował demokratyczne wartości jeszcze sprzed III Rzeszy. Poza tym bardzo wielu z nich miało osobisty kontakt z Rosjanami - u siebie i w ZSRR - i nie dają sobie wmówić tego, co o nich serwują im obecne media.

"... sprzedawanie dymu wyborcom. Tu prym wiedzie PiS, który obiecał już wszystko. Bezwstydnie i nieodpowiedzialnie"
Ja bym tego argumentu nie używał, bo KO-PO obiecała to samo (to co było dane, nie będzie odebrane), dorzucając jeszcze dodatkowe obietnice na 50-60 miliardów.

"Są ludzie młodzi. Ci w Hongkongu,..."
Ci w Hongkongu poprosili właśnie prezydenta Trumpa o wyzwolenie ich spod panowania Chin. Idea prośby o "bratnią pomoc" wiecznie żywawink
Edytor zaawansowany
  • the-great-inuk 09.09.19, 10:21
    lubat napisał:

> Jeśli nawet inuit czy monalisa nic nie zamieszczają, to coś się chyba stało.
    ============================================
    Wielki Inuk walczy zaciekle na kilku frontach o Pokój Światowy i przyjaźń między narodami.

Wszędzie panoszy się marazm!

BTW

I’m a pacifist. I’ll kill everyone who’s not !
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 09.09.19, 16:41
    Na Facebooku marazmu nie ma, ludzie coraz bardziej wyrazaja swoje lubienie, a nawet komentuja.
  • monalisa2016 11.09.19, 00:24
    lubat napisał:

> Jeśli nawet inuit czy monalisa nic nie zamieszczają, to coś się chyba stało.

Lubat cenilam sobie twoje wpisy mimo ze kiedys mnie zawiodles na calego.
    Moj zawod mial powody ktore przy okazji chce ci przypomniec z tego powodu ze posluzyles tym razem moim nickem.

Przypomnij sobie krotkie hasla z przed laty: niezbyt ladne potraktowanie kiedys Evy15 przez Igora na tym forum.

Nasza, znaczy najpierw moja, pozniej Evy, a pozniej ty się dołączasz do ucieczki na Aquanet. Znajduje nas Igor, dochodzi znowu do malego spiecia miedzy nim a Eva, ty reagujesz atakiem na Igora, ze zniszczyl jedno forum a teraz znowu zaczyna.

Po pewnym czasie przenosi Igor swoje bezpodstawne ataki na mnie, powlalam sie na twoj wpis a ty?

Musze posluzyc sie tu cytatem z Ewangeli:

"Wówczas Jezus rzekł do nich: Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce stada. Lecz gdy powstanę, uprzedzę was do Galilei. Odpowiedział Mu Piotr: Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię. Jezus mu rzekł: Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz. Na to Piotr: Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie. Podobnie zapewniali wszyscy uczniowie. (...)"

mateusz.pl/ksiazki/ja-cd/ja-cd-309.htm
    Wowczas szukalam twojego wpisu, niestety ta cala sprzeczke trzech osob jak i moje wpisy cenzorzy ocenzurowali i tu nie moglam jej przedlozyc ci dla przypomienia. Mimo twojego zaparcia sie wpisu na Aquanet nie bylam zla na Ciebie, bylam zla na siebie ze go dla przezornosci nie skopiowalam oraz na cenzorow ze je wyrzucili z forum.
    ......

smile Skoro nie moga zyc bez siebie niech sie spotkaja w polowie drogi i zaspokoja swoje pragnienia, raz chcialam dla ich rozsadku im to zaproponowac. smile

......

Widzac ten wpis (lubat 09.09.19, 10:00) dlugo sie zastanawialam, jaka intencje ma on tu spelnic?

Rachunek sumienia?

.....

To ze forum zeszlo na poziom FS czy innych for gdzie formowicze bezlitosnie i bez kultury obrzucaja sie blotem, zaczela panowac i tu ta sama kultura, kultura jednosci komunistycznej czyli wyzszosci jednego pogladu > jak nie jestes z nami, nie nalezysz do nas, przez to zostajesz zniszczona/-ym wyzwiskami, chorobliwymi podejrzeniami<.
    W takich wypadkach dalsza dyskusja jak i obecnosc na forum jest zbendna!!!
    .......................

Wszystko wedlug zaslug!

Moralnego kręgosłupa czlowiek nie sprzedaje poprzez czolganie sie drugiemu bez wazeliny do siedzenia by miec mozliwosc czy pozwolenie pisania na forum.

.....................

Moralny kregoslup trzeba sobie wyracowac, a jak ktos tego nie potrafii powinien sie zastanowic nad wlasnymi metodami jakie stosuje w chorobliwy sposob do drugich, a jak to nie pomoze, powinien zwrocic sie do odpowiedniego lekarza.
    --
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • lubat 11.09.19, 13:11
    Ło Jezusicku, chyba się pochlastam! Ostatni mój wpis w Aquanet pochodzi z 17-05-2017 - sprawdziłem to - i nijak już nie pamiętam, co tam na tym forum wypisywałem, bo ja nigdy nie prowadzę zażartych dyskusji ideolo czy politycznych i nie usiłuję na siłę przekonywać dyskutantów do swojego punktu widzenia. Jeśli z jakimś poglądem się nie zgadzam, to piszę o tym, ale nie ciągnę dyskusji aż do us*anej śmierci (to przenośnia).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka