Dodaj do ulubionych

wstzrasajace interview Rudi Giuliani.

08.10.19, 05:40
Joe Biden i demomoraci maja juz dosc Trumpa, a Trump maich tez dosc. Kto kogo wsadzi do pierdla. Jak widac walki idzie juz na calego, swoat sie na to patrzy. B Jest juz goraco, a co z tego wyjdzie, nikt nie jest w stanie przewidziec.

www.facebook.com/thescoop.us/videos/767003783751287/
Edytor zaawansowany
  • elka-sulzerowa 08.10.19, 17:31
    Jak to sie tutaj mawia "shit is flying and hitting the fan".
    Nie lubie Giulianiego, nie lubie Trumpowitza ...
    Ale to ze podejma otwarta walked, bez rekawiczek, z oprychami z CIA, FBI, NSA ... jak I spolegliwymi presstuttyksmi zaskoczylo mnie zupelnie.

• elka-sulzerowa 08.10.19, 17:33
    ...presstutytkami...
  • elka-sulzerowa 08.10.19, 17:39
    Dodam tylko jeszcze ... Biden ... sluzy swoim $$$$$ mocodawcom i bynajmniej nie jest to spoleczenstwo amerykanskie.
  • monalisa2016 09.10.19, 00:55
    elka-sulzerowa napisała:

> Ale to ze podejma otwarta walked, bez rekawiczek, z oprychami z CIA, FBI, NSA .
    > .. jak I spolegliwymi presstuttyksmi zaskoczylo mnie zupelnie.
    >
    >
    Jestem tego samego zdania, sadze ze niedlugo zobaczymy wielkie show w Stanach i kto wie czy nie na europejskiej plaszczyznie wraz z mala enklawa w Watykanie.
    Widzi sie wiele rzeczy golym okiem ze cosik zblza sie ku koncowi. smile

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • boavista4 08.10.19, 19:03
    Ja sadze wszystko jest mozliwe. Demokraci nie sa w takiej pozycji jak za czasow Nixona i Trump nie tylko nie zostanie zdetronizowany, ale na dodatek moze zdobyc nowy elektorat. Ta psyskowka jest jest zupelnie jak z Marka Twaina, a wiec jest prawdziwie amerykanska. Caly swiat sie amyrykanizuje , traci podstawowe zasady dobrego wychowania, zobaczcie co sie dzieje w Polsce.
    Czy Giuliani ma racje? bedzie miec tylu swiadkow ile zaplaci, a Ukraincow bardzo latwo kupic, na Westbahnhoff Ukrainki zastapily Polki. W Ameryce obciaganie laski praktykowane jest od lat. Oczywiscie Demokraci nie sa gorsi, tez znajda swoich swiadkow w Kijowie. Oczywiscie zaden z oligarchow ukrainskich nie bedzie zeznawac. Przy okazji moze wyciagna brudy z 9/11 i wtdy perestrojka wejdzie w stadium otwartej rewolucji. Zauwazcie ze nowojorscy strazacy juz podali do sadu wladze o wspoludzial w 9/11.

"commissioners for a New York-area Fire Department, which responded to the attacks and lost one of their own that day, called for a new investigation into the events of September 11. On July 24, the board of commissioners for the Franklin Square and Munson Fire District, which serves a population of around 30,000 near Queens, voted unanimously in their call for a new investigation into the attacks.
    "Whereas, the overwhelming evidence presented in said petition demonstrates beyond any doubt that pre-planted explosives and/or incendiaries — not just airplanes and the ensuing fires — caused the destruction of the three World Trade Center buildings, killing the vast majority of the victims who perished that day;” "

www.mintpressnews.com/americans-questioning-official-september-11-new-wtc-7-evidence/261744/
  • boavista4 08.10.19, 19:38
    mizerski.com/2007/mark-twain-jak-kandydowalem-na-gubernatora/
    "Na koniec jednak, jako ukoronowanie wszelkich oszczerstw, rzucanych na mnie przez przeciwników politycznych, nastąpiło zwołanie całej chmary dzieciaków różnej wielkości i maści i nakazanie im, by wołały w czasie mego przemówienia na wiecu: „Tatuś, tatuś!”
    Dałem za wygraną. Uległem . Nie dorosłem widać do wysokiego stanowiska gubernatora stanu Nowy Jork. Wycofałem moją kandydaturę, przy czym tak podpisałem się na mym liście:

Z szacunkiem
    Mark Twain
    niegdyś porządny człowiek, dziś ohydny krzywoprzysięzca, złodziej z Montany, profanator zwłok, deliryk, brudny łapownik, podły szantażysta itp."
  • the-great-inuk 08.10.19, 20:02
    Ciekawy link. Nawet ja mam wątpliwości co do budynku nr. 7
    Ciekawe pismo. Więcej nie powiem.
    Ot, co...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 08.10.19, 19:50
    Wigil, wlasnie o to chodzi!! A moze sie wszystko stac!
  • monalisa2016 08.10.19, 21:52
    wvwvwv.i.gil napisał:

> Kogo Rzydy neokonskie, zionaziolskie wybiora na uzytecznego idiote jest bez zna
    > czenia, bo idiota I tak bedzie tanczyl do zionaziolskiej muzyki.
    ....................
    Bzdury piszesz jak zawsze, nie rozumiem z jakiej przyczyny, z niewiedzy, ninawisci czy choroby! smile
    Nawet Bibi nie ma juz szans na szefa panstwa. Rzadu jeszcze nie ma, znak zapytania czy nie beda znowu nowe wybory. Jak Bibi pojdzie w zapomnienie (pisalam wielokrotnie w przeszlosci) i pare jeszcze w Stanach wraz z fed'em i prywatna waluta tak sytuacja moze sie wreszcie z nimi uspokoi.

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • boavista4 09.10.19, 04:34
    Nie widze lepszej pozycji dla jarka niz emerytura. Natomiast Morawiecki moze wyjsc bardzo wysoko, bo to pragmatyk zdolny do wyslania swoich dzieci do Jesziwy. Nie wiem czy to te mlodsze, czy tez starsze.
    Co do Eretzu, Tam od lat zaden semita nie mial jakiejkolwiek funkcji w panstwie. Teraz wybiora tam prawdziwego semite, moze Assada. W ten sposob, bez walki powstalby wielki Eretz, ktory sila rzeczy wchlonalby rowniez Jordanie , a potem niektore przedmiescia Paryza i wieksza czesc Marsyli. Krakowski Kazimierz pozostanie w Galicji - Lodomeri pod rzadem Kaisera Franciszka Nastepnego. Do Galicji - Lodomeri zostanie przylaczona Warszawa, Gdansk, Szczecin , Wilno, Praga, Budapeszt, Belgrad, Ateny, Moskwa i Wladywostok. Kaiser Franciszek rezydowac bedzie na Wawelu.
  • the-great-inuk 09.10.19, 10:19
    boavista4 napisał(a):
    Kaiser Franciszek rezydowac bedzie na Wawelu.
    =================================
    Dołączam się bezkompromisowo do wypowiedzi mego przedmówcy!

Ot, co...

BTW

Więcej nie powiem. (Bez mego adwokata.)

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 09.10.19, 13:05
    Dziekuje!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka