Dodaj do ulubionych

Jestem zniesmaczony :-)

14.10.19, 00:16
W przestrzeni informatycznej UK temat wyborow w Polsce nie istnieje, sa o wiele wazniejsze, z punktu widzenia angielskich srodkow masowego przekazu wydarzenia, niz wybory w kluczowym kraju Unii Europejskiej, przy tym w dniu 67 urodzin Putina (zadna okragla rocznica) to bylo jedno z najwazniejszych wydarzen dnia. Media podawali, na pierwszych stronach, nawet to, gdzie Putin spedzil swoje urodziny.
A jak pisza o wyborach w Polsce w krajach, w ktorych wy mieszkacie?

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Putin a Kaczyński jako global player:-) 14.10.19, 01:10
        eva15 napisała:

> Ha, ha, GB jest już jedną nogą poza EU i bardziej niż unijne głupoty interesują
        > ją global player, stąd Putin a nie Kaczor w roli głównej.

Jak na razie GB stoi obydwu nogami w UE, i wyglada na to, ze tak bedzie jeszcze jakis czas. Istnieje nawet niewielka szansa, ze dojdzie do powtornego referendum w sprawie wyjscia GB z UE

--
    • berek_p Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 04:32
      Dla UK pozycja Polski nie ma żadnego znaczenia nie licząc epizodów jak zawarte sojusze przeciw Niemcom czy Rosji.
      W handlu globalnym ważniejsze są inne rynki,amerykański, azjatycki czy euroazjatycki, oczywiście i rosyjski. To działa również w drugą stronę, w London City swoje siedziby posiada wielu rosyjskich miliarderów. Niestety brak polskich.
      To też przekłada się na siłę państwa i o ile Rosja to potęga,o tyle Polska jest karłem Europy.
      • rosjaiswiat1 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 11:42
        berek_p napisał:

> Dla UK pozycja Polski nie ma żadnego znaczenia nie licząc epizodów jak zawarte
        > sojusze przeciw Niemcom czy Rosji.

Polska jest podmiotem polityki zagranicznej zachodu. I dopoki "elity" polskie tego nie zrozumieja, dopoty nie bede wstanie prowadzic adekwatnej polityki zagranicznej.

--
    • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 11:20
      rosjaiswiat1 napisał:

> W przestrzeni informatycznej UK temat wyborow w Polsce nie istnieje,

============================================
      Araby piszą o polskich wyborach...

Al Jazeera - dobre pismo. Bez nachalnych reklam, bez zdzierstwa, zrozumiały język, bardzo dobra szata graficzna, /Layout po naszemu/ informacje merytoryczne... (Bez gadania, aby tylko gadać!) Nie sądzę, aby mnie manipulowali...

Ot, co...

--
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
      • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 11:35
        Także The Guardian pisze dużo o Polsce...

Bóg, Honor, Ojczyzna! (Co w tym złego?)

PiS to taka polska AfD...
        --
        www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
        wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
        • rosjaiswiat1 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 11:39
          the-great-inuk napisała:

>Także The Guardian pisze dużo o Polsce..

To juz po samych wyborach. To tylko informacja, a mnie chodzilo o to, ze same wybory i kampania wyborcza nie byli ciekawe dla opinii publicznej w UK.

> Bóg, Honor, Ojczyzna! (Co w tym złego?)

Jesli bez fanatyzmu, to nic zlego w tym nie ma.

> PiS to taka polska AfD...

Trudno mnie to ocenic.

--
          • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 11:59
            rosjaiswiat1 napisał:

>
            > > PiS to taka polska AfD...
            >
            > Trudno mnie to ocenic.
            >
            =============================
            PiS i AfD mają identyczne ideały i programy polityczne...

--
              • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 15:04
                rosjaiswiat1 napisał:

> the-great-inuk napisała:
                >
                > > PiS i AfD mają identyczne ideały i programy polityczne...
                >
                > Ale stosunkiem do Rosji, chyba, roznia sie zasadnicze.
                ====================================>
                PiS jest Rusofobem.
                AfD jest Rusofilem.

--
                  • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 15:42
                    rosjaiswiat1 napisał:

> the-great-inuk napisała:
                    >
                    > > PiS jest Rusofobem.
                    > > AfD jest Rusofilem.
                    >
                    > Tak wlasnie myslalem.
                    ===============================

Co pisze prorządowa Deutsche Welle (DW) na ten temat?

--
                    • monalisa2016 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 19:26
                      the-great-inuk napisała:

> PiS jest Rusofobem.
                      > AfD jest Rusofilem.

Dr. Rainer Rothfuß (AfD) organizuje coroczne rajdy pokoju do Rosji i na Krym pod tytulem "Druschba"/"Druzba" pare lat temu mielismy nawet z nimi jechac ale losy czyli opieka nad starsza, chora osoba przeszkodzily nam w tym.
                      Byl tez w Wenezueli (tam studiowal) by nawiazac stosunki, by zrozumiec kryzys w goracej fazie i pomoc im go przezwyciezyc.
                      W AfD sa rozne frakcje, jest nawet rosyjska jak i zydowska, a mimo tego zarzucaja im Bog wie co, nawet rasizm i faszyzm.

--
                      ......................................
                      www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
                      • monalisa2016 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 19:29
                        monalisa2016 napisał(a):

> Dr. Rainer Rothfuß (AfD) organizuje coroczne rajdy pokoju do Rosji i na Krym po
                        > d tytulem "Druschba"/"Druzba" pare lat temu mielismy nawet z nimi jechac ale lo
                        > sy czyli opieka nad starsza, chora osoba przeszkodzily nam w tym.

www.youtube.com/watch?v=UIpWfS9EauA

--
                        • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 19:54
                          monalisa2016 napisał(a):

> www.youtube.com/watch?v=UIpWfS9EauA
                          >
                          ===============================
                          Bardzo dobre! Jak Ty wynajdujesz takie skarby?

Dla Polskiego Profesora na wygnaniu we Francji, ucieleśnieniem Hitleryzmu...

W moim sąsiedztwie ludzie informują się głównie z mainstreamu i są pro Antifa...

Trza uważać, aby nie oberwać kantówką 40mm x 40mm!

--
                          • monalisa2016 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 20:35
                            Normalnie, przeciez pisalam ze chcielismy z nimi jechac przez to znam organizatora i nie jest to trudne znalezc na Youtube. Nie pisze tylko na forum gazety, pisze (jak mam czas i dla odprezenia) tez na niemieckich portalach spolecznosciowych, a tam sie wymienia wiadomosci duzo grzeczniej i uprzejmiej jak na tym forum. smile Na Youtube mam moj Verzeichnis, te rzeczy ktore mnie interesuja zapisuje pod Favoriten. Nie sposob ogarnac wszystkich mediow, zreszta naszych Mainstream'owych nie czytam, tak samo nie ogladam "Blinde Kuh" pod nazwa "Tagesschau" czy "Tagesthemen" tym podobnych indoktrynatorow na to nie chce tracic czasu, to nie dla moich uszu. smile
                            Mam moje Sendungen w internecie z nich dowiaduje sie o wiele wiecej.
                            Sa ludzie ktorzy trudnia sie tym zawodowo, wiec korzystam z ich dziel.

--
                            • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 15.10.19, 09:32
                              monalisa2016 napisał(a):

Nie pisze tylko na forum gazety, pisze (jak mam czas i dla odprezenia) tez na niemieckich portalach spolecznosciowych, a tam sie wymienia wiadomosci duzo grzeczniej i uprzejmiej jak na tym forum. smile
                              =========================================
                              Darf ich da bitte reinschauen?

--
                          • monalisa2016 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 23:38
                            the-great-inuk napisała:

> Bardzo dobre! Jak Ty wynajdujesz takie skarby?
                            >
                            W zasadzie nie mam wystarczajaco duzo czasu by ogarnac wszystko i byc na bierzaco, korzystam tak jak wspomnialam z wielu Sendungen profesjonalistow. Czasami slucham je na raty ale nie wszystkie poniewaz sie tak nie da. Wiec zdradze moje niektore tajemnice z wielu i pomoge.
                            Dla przykladu Sendung Sunny (bardzo dobre), te dwie rzeczy mam otwarte obok siebie, wideo i Hampage, wideo slucham sledzac linki. Interesujacy otwieram i czytam dokladniej.

Linki do Sendung i Hampage Sunny:

- Hampage z linkami do artykulow:
                            verbindediepunkte.de/
                            - Wideo:
                            www.youtube.com/watch?v=LfWY2t1UtFQ&t=3s
                            - Zbior wszystkich wideos:
                            www.youtube.com/channel/UCstqeCBFycUbhXUdTk3Seiw
                            Ausweichkanal/zastepczy z powodu cenzury:

www.bitchute.com/profile/aW8NmNn33RN7/.................................
                            Bardzo dobre Sendung by zrozumiec Stany i ich polityke:
                            www.youtube.com/channel/UCXXoX3D69mN75vF89jvW9bg/videos
                            Zstepczy z powodu wielkiej cenzury na youtube:

www.bitchute.com/hashtag/lion_media/.................................
                            Dobrymi info-kanalami sa tez:
                            www.youtube.com/channel/UCi5RJM_p1NajcGdBQfjyU4A/videos?disable_polymer=1
                            www.youtube.com/user/MMnewsTV/videos
                            www.youtube.com/user/buesojugend/videos
                            www.youtube.com/channel/UC-2R8-7BJAvT0SO8X6L9RFw/videos
                            www.youtube.com/channel/UCz_Az4d9-Juo3wJTxPI0M7w/videos
                            www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA/videos
                            www.youtube.com/user/DrBerninger/videos

Jak klikniesz przy wiele wideo ktore podalam na napis Kanäle na gorze, czesto gesto znajdujesz propozycje innych ciekawych kanalow.
                            • monalisa2016 Re: Jestem zniesmaczony :-) 14.10.19, 23:40
                              Konfiguracja znowu zawiodla, chcialam oddzielic ciaglymi kropkami, one przeniosly sie one na linki, wiec musisz te kropki przy linkach zlikwidowac.

--
                            • the-great-inuk Re: Jestem zniesmaczony :-) 15.10.19, 09:54
                              monalisa2016 napisał(a):

> Jak klikniesz przy wiele wideo ktore podalam na napis Kanäle na gorze, czesto g
                              > esto znajdujesz propozycje innych ciekawych kanalow.
                              ==============================================

Genau! Habe sie gesehen und bin dort für die nächsten Stunden hängengeblieben.
                              Und mein Tag hat ja auch nur 24 Stunden. Leider!

Herzlichen Dank für interessante Lektüre für die nächsten Jahrzehnte.
                              --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka