Dodaj do ulubionych

Bezszczelnosc Zydkow

16.10.19, 21:31
W Rosji zostala zatrzymana Zydowka, ktora miala przy sobie srodki odurzajace, czytaj narkotyki, ktore ona tranzytem wiozla z Indii do Izraela. Oczywiscie ona mogla leciec bez zadnej przesiadki, ale przez Moskwe bylo sporo taniej, wiec rosyjskie sluzby graniczne, a konkretnie pies, znalezli w jej bagazu ponad 9 gram haszyszu, a to juz jest ilosc duza, i kwalifikuje posiadacza do odpowiedzialnosci karnej. Wiec Zydowka dostala 7 i pol roku wiezienia. Gdyby ta babe zlapali w innych krajach, to kara mogla byc o wiele surowsza, wlacznie z kara smierci.
I co w zwiazku z tym dzieje sie w Izraelu? On wrze, a Bibi zwrocil sie bezposrednio do Putina, zeby zwolnili osobe, szmuglujaca narkotyki.

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Nie wiem co zrobi Putin... 16.10.19, 22:01
        eva15 napisała:

> No i ciekawe, co Putin zrobi...

A ja ulaskawilbym ta Zydowke, i wymienilby na Rosjan, ktore okazali sie w areszcie w Izraelu. Chociazby na Aleksandra Burkowa, ktorego Izrael aresztowal na zyczenie USA, ktore podejrzewaja, ze ten Rosjanin mieszal sie w wybory w Ameryce.

--
      • rosjaiswiat1 Re: Bezszczelnosc Zydkow 16.10.19, 22:03
        eva15 napisała:

> A tak swoją drogą - czym w Izraelu uzasadniają to wrzenie i oburzenie?

Oni uwazaja, ze kara jest zbyt surowa, i do tego nie jest zgodna z izraelskim prawem, poniewaz w Izraelu dozwolono miec przy sobie, oczywiscie na wlasny uzytek, do 15 gramow haszyszu. Ale Rosja nie Izrael, i na jej terytorium obowiazuje prawo rosyjskie.

--
        • eva15 Re: Bezszczelnosc Zydkow 16.10.19, 22:14
          rosjaiswiat1 napisał:

> Oni uwazaja, ze kara jest zbyt surowa, i do tego nie jest zgodna z izraelskim p
          > rawem, poniewaz w Izraelu dozwolono miec przy sobie, oczywiscie na wlasny uzyte
          > k, do 15 gramow haszyszu. Ale Rosja nie Izrael, i na jej terytorium obowiazuje
          > prawo rosyjskie.

No i właśnie to jest trudne dla Izraela do zrozumienia, podobnie jak dla USA.
    • the-great-inuk Re: Bezszczelnosc Zydkow 17.10.19, 09:04
      W Niemczech dopasowali niemiecką konstytucję do swoich potrzeb religijnych. Obrzeżanie.
      Mniejszość religijna usiłowała narzucić większości religijnej jakie święta religijne wolno tej większości ustalać! Pisałem tu już o tym, ale musimy ciągle powtarzać.
      Kilkakrotnie stawiałem na forach pytanie: dlaczego w biegu stuleci nikt nie prześladował Innuitów?
      Nikt nie mógł na moje pytanie odpowiedzieć.
      Ot, co...

BTW
      Dlaczego Innuici nie osiedlają się w cieplejszych krajach? Globalnie?

--
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka