Dodaj do ulubionych

Uff, straszny ten Putin

19.10.19, 17:29
Tyle o nim pisano i mówiono, że ratuje zagrożone zwierzątka, a nawet zastępuje niektórym ptakom ojca i matkę i uczy ich latać, a tu masz babo (i chłopie) placek. Wchodzę na "Die Welta", a tam aż krzyczy tytuł "Die Jagd auf die flüchtigen Oligarchen ist eröffnet" (Otwarto polowanie na zbiegłych oligarchów).
Rzuciłem się do lektury, bo ciekaw byłem, czy polowanie jest z nagonką i czy używa się broni śrutowej, a może karabinów z celownikiem noktowizyjnym. Ale tego się nie dowiedziałem, niestety. Natomiast obiekty polowania są mi zupełnie nieznane, no ale ja aż tak szczegółowo nie znam przygód rosyjskich oligarchów. Faktem jest jednak, że każdy Rosjanin z dużymi pieniędzmi, który czmycha na Zachód, staje się tam bohaterem walki o wolność i demokrację w Rosji, którą tłamsi ten straszny Putin. Przynajmniej tak długo są bohaterami, dopóki mają kasę przywiezioną z Rosji. Potem popełnia się na nich samobójstwo (Bierezowski), albo nasyła się na niego płatnych zabójców Putina (Litwinienko).

Już samo nazwisko autora - Eduard Steiner - wskazuje, że to propagandowy gniot, ale wrzucam temat. Może coś w nim jest, o czym nie wiemwink

www.welt.de/wirtschaft/article202062988/Russland-Jagd-auf-die-fluechtigen-Oligarchen-ist-eroeffnet.html
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Re: Uff, straszny ten Putin 19.10.19, 17:50
      lubat napisał:
      Potem popełnia się na nich samobójstwo (Bierezowski),
      ======================================>
      Nu patrz pan panie! Nie powiadomiono mnie o tym.
      --
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
        • the-great-inuk Re: Uff, straszny ten Putin 19.10.19, 18:17
          elka-sulzerowa napisała:

> Frapujacym dla mnie jest to ze medialne presstytutki poswiecaja tyle czasu i tr
          > udu na niedole "rosyjskich" oligarchow - nigdy nic nie wspominajac o zrodlach i
          > ch nowobogactwa 🤔
          ===========================================
          Pierwsze szlify wszyscy otrzymywali w Komsomole... /po naszemu: Всесоюзный ленинский коммунистический союз молодёжи.../
          --
          www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
          wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
        • lubat Re: Uff, straszny ten Putin 19.10.19, 19:50
          elka-sulzerowa napisała:

> Frapujacym dla mnie jest to ze medialne presstytutki poswiecaja tyle czasu i tr
          > udu na niedole "rosyjskich" oligarchow - nigdy nic nie wspominajac o zrodlach i
          > ch nowobogactwa.

Tym oligarchom się to bogactwo należało, jak premie rządowi Szydłowej, a nawet bardziej. Nie mam żadnych statystyk, ale tak na oko, to na każdych 10 rosyjskich oligarchów siedmiu jest obrzezanych, albo ma takich rodziców. Kto mówi, że im się nie należała kasa, jest antysemitąwink
          • the-great-inuk Re: Uff, straszny ten Putin 20.10.19, 10:54
            lubat napisał:
            Kto mówi, że im się nie należała kasa, jest antysemitąwink
            ==========================================
            Potwierdzam immediately and unconditionally...
            Ohne wenn und aber!

Ot, co!
            --
    • krabat Re: Uff, straszny ten Putin 19.10.19, 18:20
      lubat napisał:
      > Tyle o nim pisano i mówiono, że ratuje zagrożone zwierzątka, a nawet zastępuje
      > niektórym ptakom ojca i matkę i uczy ich latać, a tu masz babo (i chłopie) plac
      > ek. Wchodzę na "Die Welta", a tam aż krzyczy tytuł "Die Jagd auf die flüchtigen
      > Oligarchen ist eröffnet" (Otwarto polowanie na zbiegłych oligarchów).

polowanie. jak to, przeciez sam die Welt mowi, ze oni nie stawiali sie Putinowi,
      tylko .. grali wg wlasnych regul ….
      a setki milionow Euro … , wytransferowali do Holandii i to jest przestepstwo ?
      przeciez oni ta kase tylko …. zabezpieczyli wink

sprobuj wywiesc swoje zarobione pieniadze np z Niemiec,
      w wysokosci tylko 10 001 Euro ..i zobaczysz jak cie ten kraj potraktuje … na ciebie zapoluje .

• krabat Re: Uff, straszny ten Putin 20.10.19, 01:51
          boavista4 napisał(a):

> straszny jest Putin, ale zaraz po nim jest Kaczynski, Trumpm Maduro, Ajatolla I
          > ranski, Kim, Assad, Erdogan itd, a najswietszymi sa wszyscy zbiorowo Zydzi,

tak juz jest, aby byl ten dobry … musi by takze i ten brzydki
          taka socjo technika od zarania ludzkosci

Putin .. problem Rosjan, polskich rusofobow ..
          Ajatolachy … problem iranczykow, podobnie Maduro, czy Assad
          i gdy inni zaczynaja ich pouczac. maja jeszcze problem .

Erdogan … to juz troche moj problem, napadl, nieproszony wjechal
          czolgami na terytorium innego suwerennego panstwa, jakie by ono nie bylo

• rosjaiswiat1 A przeciez to prawda 20.10.19, 13:02
      Putin jest straszny dla zachodu. On popsul wszystkie plany. Rosja miala byc surowcowym zapleczem Zachodu,z max 15 mln mieszkancow, ktorych powinno bylo starczyc dla pracy w kopalniach i obslugi wiez wiertniczych.

--
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
    • monalisa2016 Putin to "Handlanger":-) Trumpa w walce z systemem 20.10.19, 14:03
      Smiem twierdzić, ze Putin to "Handlanger"smile Trumpa w walce z systemem. smile
      Obywaj prezydenci mają wspólne cele, zniszczenie prywatnych fiat-walut które niszczą i kontrolują swiat, zastapienie ich własciawymi pokrytymi wartoscią.

www.youtube.com/watch?v=KLcQwsGgm4A

--
      ......................................
      www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
      • boavista4 Re: Putin nie straszny jest dla Zachodu 21.10.19, 07:38
        Dla Ameryki to jedyny aliant w wojnie z Chinami a wiec potrzebny sojuszik,
        dla Europy to jedyna nadzieja na rozwoj ekonomiczny i egzystencje.
        Dla przecietnego Polaka to najwiekszy wrow, a to samo dla polskiego rzadu. W rzeczywistosci Rosja i Potin to jedna nadzieja na egzystencje Polski jako kraju.
        Dla USA , Putina kooperacja z Europa jest najwieksza zmora .
        Jeszcze wazne jest co o Putinie sadzi Izrael. Oczywiscie to jest najwiekszy wrogi przyjaciel, podobnie jak kadzy inny kraj.
        I to bedzie obojetnie kto jezt u wladzy w USA czy w Rosji.
    • lubat Re: Uff, straszny ten Putin 21.10.19, 13:10
      Jak wam się to podoba? Ja mam swoje zdanie, ale nie chcę niczego sugerować.

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1929008,1,rosja-i-jej-sluzby-permanentnie-wplywaja-na-wybory-w-polsce.read?src=mt
      • monalisa2016 Re: Uff, straszny ten Putin 21.10.19, 14:19
        Zaprzeczam zlewicowanym mediom. Nie Rosja tylko slynny na caly swiat amerykanski (???) "filantrop" Soros ktory zakotwiczyl sie na stale w unii, jego slady widzialo sie dosc wczesnie w Polsce poprzez KOD. Patrz od minuty 15:10.

www.youtube.com/watch?v=2u_3CSmZj4Q

Artykul zostawiam sobie na wieczor, krotka przerwa nie pozwala mi na przeczytanie calosci.smile

--
        ......................................
        www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
      • elka-sulzerowa Re: Uff, straszny ten Putin 21.10.19, 15:33
        Eh ta mityczna jednostka 29155, hahaha o ktorej nikt nic nie wie, haha ... z asami CIA wlacznie.
        Czytajac ten wywiad nie mozna sie oprzec wrazeniu iz wacek Rzeczkowski Robi co moze by zadowolic interesy swego mocodawcy, interesy ani polskie ani rosyjskie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka