Dodaj do ulubionych

Przyjmuje zaklady :-)

20.10.19, 14:13--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
  • rosjaiswiat1 Re: Przyjmuje zaklady :-) 20.10.19, 18:33
   Ja oddalem glos na "goowno mnie to obchodzi", chociaz tak naprawde mnie to dotknie bezposrednio, poniewaz mieszkam w UK. Nie obawiam sie o swoj status, pon iewaz mam go od dawna uregulowany, ale obawiam sie o sytuacje gospodarcza w kraju, ktory stal moim drugim (trzecim) domem. Dlaczego zaglosowalem na "goowno mnie to obchodzi"? Bo ten cyrk juz trwa zbyt dlugo, i lepiej koszmarny koniec, niz koszmar bez konca, ale ja nie mam na to wplywu, wiec goowno mnie to obchodzi smile


   --
   http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • monalisa2016 Re: Przyjmuje zaklady :-) 20.10.19, 20:35
   Skoro przesunięte na wtorek głosowanie w House of Commons Johnson przegra (na co wygląda) nastąpi Brexit bez umowy, wszystko wskazuje na to. Przygotowany na dzien 31 pazdziernik "Operation Yellowhammer" (Notfallplan) na pewno będzie potrzebny. smile Ządania EU nowych wyborów jak i nowego referendum, nie sądzę by Johnson zapuścił się na to, znaczy chciał wczesniej nowych wyborów opozycja zablokowała je, a na nowe referendum w sprawie Brexitu na pewno się nie zgodzi. Przedlużenie terminu do końca stycznia 2020 roku? Jak już wiemy Macronowi niezbyt to pasuje, wiec jaki mamy wynik? Zapuści się Macron na przedłużenie terminu by przywalić Niemcom i zmusić ich do uzupełnienia 100 miliardow euro na wspólne (Ursuli, Angeli i Macrona) EU-pobożne życzenia? Też poniekąd znamy odpowiedz Angeli z włoskich mediów, nix da, przemysłowy motor gaśnie mimo dolewania świeżo wydrukowanych banknotów przez EZB. Angela nie chce płacić, Austria także nie, Francja z Włochami też nie, wiec co dalej z unią? Kto następny? Włochy z swoim spowodowanym przez Merkel chaosem!!!

   --
   ......................................
   www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • mlody774 Re: Przyjmuje zaklady :-) 20.10.19, 20:51
   Jóź dawno powinni pożegnać się z EU a jednak przeciwnika udaje się ignorować wole narodu. Przewiduje ze prędzej będzie jakaś wojna na kontynencie europejskim zanim UK wyjdzie z EU ( UK nigdy nie wyjdzie z EU lub jakikolwiek inny kraj).
   • rosjaiswiat1 Re: Przyjmuje zaklady :-) 20.10.19, 20:57
    mlody774 napisał:

    > Jóź dawno powinni pożegnać się z EU a jednak przeciwnika udaje się ignorować wo
    > le narodu.

    Z ta "wola narodu" nie jest tak jednoznacznie. Narod byl manipulowany przed referendum przez media.

    > Przewiduje ze prędzej będzie jakaś wojna na kontynencie europejskim
    > zanim UK wyjdzie z EU ( UK nigdy nie wyjdzie z EU lub jakikolwiek inny kraj).

    Unia Europejska, zwlaszcza w takim skladzie jak obecnie, nie ma szansow na dluzszy zywot. Po wyjsciu Wielkiej Brytanii rozpad Unii nabierze tempa.


    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
     • monalisa2016 Re: Przyjmuje zaklady :-) 20.10.19, 21:35
      elka-sulzerowa napisała:

      > Ja stawiam na “ten cyek jeszcze bedzie trwac dlugo”

      Nie Ela, nie sadze by waluta euro dotrzymala do roku 2023 albo rok dluzej przy tych klopotach w przemysle, znaczy notorycznego podcinania galezi na czym unia siedzi > dezindustrializacji unii. Padnie niemiecki przemysl, padnie unia. Dolewanie benzyny do ognia w sposob dodruku pieniadza a tym zadluzania przemyslu z jednoczesnym wydzierzawianiem jego to nie sposob na przyszlosc. Komunizm zaglada nam w oczy. smile


      --
      ......................................
      www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka