Dodaj do ulubionych

W związku z przypadkami łamania Regulaminu,

31.10.19, 13:26
"W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na tym forum. W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na tym forum." (Koniec cytatu...)
==================================================
Ten link tam wstawiłem i spytałem się, czy Gerhard Polt się wystarczająco jasno wysławia...

=====================================================
WELT AM SONNTAG: Frau Pichler, wenn man sich Gerhard Polt anschaut, kann man durchaus angewidert sein von den menschlichen Abgründen, die sich in der bayerischen Seele offenbaren und die er dann auf der Bühne lächerlich macht. Muss man ein Menschenfeind sein, um sich über so was lustig zu machen?
=====================================================

BTW

Czuję zapach Polskiego Profesorka na francuskim żołdzie...

Czy France już uiścili reparacje wojenne za spustoszenia N. Bonapartego w Europie?
Odsetki lecą!

--
www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
Obserwuj wątek
      • the-great-inuk Re: W związku z przypadkami łamania Regulaminu, 31.10.19, 13:40
        brat_kryzysa napisał:

> Nie ty pierwszy nie ostatni, ja do tej pory nie wiem za co zbanowany jestem u t
        > ych propagandystów smile
        ============================================>
        Niczego nie rozumiem!

Mój skasowany wpis jest znowu czytelny w pełnej krasie!

--
        www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
        wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
        • the-great-inuk Re: W związku z przypadkami łamania Regulaminu, 31.10.19, 13:49
          the-great-inuk napisała:

>
          > Mój skasowany wpis jest znowu czytelny w pełnej krasie!
          =====================================>
          Pomylili mnie z kimś innym?
          --
          • the-great-inuk Re: W związku z przypadkami łamania Regulaminu, 31.10.19, 14:13
            the-great-inuk napisała:

> Mój skasowany wpis jest znowu czytelny w pełnej krasie!
            > Pomylili mnie z kimś innym?
            ==============================================
            I just want to say for all of censorship we are very proud of you. It was something very special. The whole world is proud of you frankly. So thank you very much. Thank you. Great job!

Ot, co...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka