Dodaj do ulubionych

Co wy sadzicie o decyzji Wegier?

28.11.19, 21:33
Jak mozemy przeczytac w The Guardian, Wegry postanowili zrezygnowac z udzialu w przyszlorocznej Eurovizji ze wzgledu na to, ze ta impreza jest zbyt gejowska:
www.theguardian.com/tv-and-radio/2019/nov/27/hungary-pulls-out-of-eurovision-amid-rise-in-anti-lgbt-rhetoric
W zwiazku z tym zadaje wam pytanie, i tylko dwie mozliwe odpowiedzi:

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
    • krabat Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 28.11.19, 21:47
      rosjaiswiat1 napisał:

> Jak mozemy przeczytac w The Guardian, Wegry postanowili zrezygnowac z udzialu w
      > przyszlorocznej Eurovizji ze wzgledu na to, ze ta impreza jest zbyt gejowska

Wegry tak chca .. no, ich jakis osrodek decyzyjny
      Wegrzy … nikt sie ich nie pyta .nie pytal

polityka oparta na gejach … w sumie zawracanie doopy

polityka wg zasady dziel i rzadz
        • krabat Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 28.11.19, 22:08
          rosjaiswiat1 napisał:

> krabat napisał(a):
          > > polityka oparta na gejach … w sumie zawracanie doopy

> Wlasnie to i nie podoba sie |Wegrom smile

> > polityka wg zasady dziel i rzadz

> Kto dzieli, a kto rzadzi?

najczesciej dzieli rzadzycy . rzadzony ma w tym wzgledzie mniejsze mozliwosci

• rosjaiswiat1 Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 29.11.19, 21:00
            krabat napisał(a):

> najczesciej dzieli rzadzycy . rzadzony ma w tym wzgledzie mniejsze mozliwosci

Ale w przypadku tej grupy kochajacych inaczej, dziela spoleczenstwo te rzady, ktore wystepuja za legalizacje brakow osob tej samej plci. Wiec rzad Wegier postepuje inaczej - on jednoczy Wegrow w tej kwestii.

--
            • krabat Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 01.12.19, 09:38
              rosjaiswiat1 napisał:

> krabat napisał(a):
              > > najczesciej dzieli rzadzacy . rzadzony ma w tym wzgledzie mniejsze mozliw
              > osci

> Ale w przypadku tej grupy kochajacych inaczej, dziela spoleczenstwo te rzady, k
              > tore wystepuja za legalizacje brakow osob tej samej plci. Wiec rzad Wegier post
              > epuje inaczej - on jednoczy Wegrow w tej kwestii.

rzad Wegier jednoczy Wegrow ….

In den letzten Jahren stieg die Zustimmung zur gleichgeschlechtlichen Ehe stark an, waren es 2006 lediglich 18 % der Bevölkerung die die Gleichstellung im Eherecht befürworteten waren es 2015 schon 39 %.

widac, co na ten temat mysla Wegrzy - spoleczenstwo

homoseksualisci byli, sa i beda, co poprzez ta decyzje, poprzez ten bojkot
              Wegry chca … osiagnac , poza biciem piany ..

osobiscie ten temat mi wisi jak kilo kitu u sufitu

% homoseksualistow wsrod ksiezy kat . jest kilkakrotnie wiekszy niz srednia w kazdym spoleczenstwie
              kto chodzi do kosciola, spotyka sie, obcuje z ksiedzem homoseksualista - jego problem

na marginesie, % homoseksualistow, lesbijek np w Polsce, Anglii jest
              wiekszy niz na Wegrzech nikt w tych krajach nie wpadl na pomysl … bojkotu

• eva15 Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 28.11.19, 23:11
      Decyzja Węgier jest dobra i odważna. Natomiast "The Guardian" jest bezczelnie zakłamany. Sugeruje pod artykułem, że nie podlega żadnym wpływom magnatów finansowych/politycznych oraz akcjonariuszy, że jest absolutnie niezależny i niesie prawdę dla ludu bez żądania za artykuły kasy po to, aby każdy na świecie miał dostęp do prawdy. Prosi więc o wsparcie jego niezależności. Bardzo cwany i cyniczny chwyt wymyślono.
      • the-great-inuk Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 29.11.19, 11:09
        eva15 napisała:

Prosi więc o wsparcie jego niezależności. Bardzo cwany i cyniczny chwyt wymyślono.
        ==================================================

Bardziej uczciwie od reszty mediów. Ja ich czytam od kilku lat bez płacenia, bo jestem biednym emerytem.
        (Z nieczystym sumieniem)

Na poznanie opinii GW mnie nie stać, bo dają tylko mały ochłap do czytania starym emerytom...

--
        www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
        wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
      • rosjaiswiat1 Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 29.11.19, 21:03
        eva15 napisała:

> Decyzja Węgier jest dobra i odważna.

Tez tak sadze.
        Co do The Guardian, to mam mieszane uczucie. Z jednej strony jest pewne, ze nie tylko z datkow czytelnikow ta gazeta prowadzi swoja dzialanosc, ale z drugiej strony nie mmoge nie uznac, ze w porownaniu z innymi wydaniami, The Guardian jest w miare objektywna, chociaz daleko nie zawsze bezstronna. Ale na jej lamach mozna przeczytac rozne opinii. A to juz wartosc sama w sobie.

--
    • the-great-inuk Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 29.11.19, 10:53
      "Zazdroszcze Wegrom odwagi". - To moja odpowiedź - Ja głosuję otwarcie!

Było źle, gdy ICH wsadzali do pierdła, ale stało się gorzej gdy ONI zaczęli uważać się za samozwańczych szeryfów wskazujących ciemnemu ogółowi którędy droga do wiekuistej szczęśliwości...

--
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
      • rosjaiswiat1 Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 29.11.19, 21:04
        the-great-inuk napisała:

> "Zazdroszcze Wegrom odwagi". - To moja odpowiedź - Ja głosuję otwarcie!

I nalleza sie Tobie brawa za odwage smile

> Było źle, gdy ICH wsadzali do pierdła, ale stało się gorzej gdy ONI zaczęli uwa
        > żać się za samozwańczych szeryfów wskazujących ciemnemu ogółowi którędy droga
        > do wiekuistej szczęśliwości...

Nic dodac, nic ujac - tak wlasnie i ja widze ten problem,

--
        • the-great-inuk Re: Co wy sadzicie o decyzji Wegier? 29.11.19, 23:33
          rosjaiswiat1 napisał:

> Nic dodac, nic ujac - tak wlasnie i ja widze ten problem,
          ========================================
          Fajnie, że mamy identyczne poglądy...

W Persji ich publicznie wieszają na dźwigach budowlanych wyprodukowanych w mojej okolicy...

--
    • rosjaiswiat1 Piaty grzech glowny 30.11.19, 21:20
      Jak okazalo sie, wszyscy uczestnicy forum, bioracy udzial w sondazu, okazali sie zazdrosnymi. Ale nie sadze, ze Pan Bog w tym przypadku ma nam za zle, ze grzeszymy smile

--
      smilepl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg" border="0" alt="http://fotoforum.gazeta.smilepl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg">
      • krabat Re: Piaty grzech glowny 01.12.19, 09:53
        rosjaiswiat1 napisał:
        > Jak okazalo sie, wszyscy uczestnicy forum, bioracy udzial w sondazu, okazali si
        > e zazdrosnymi. Ale nie sadze, ze Pan Bog w tym przypadku ma nam za zle, ze grz
        > eszymy smile

miluj blizniego … jak siebie samego , mowi Jezus
        Bog Ojciec jest … za tepieniem zbokow
        inna 1/3 czesc Boga, w postaci golebia, milczy na ten temat

sfienta ksiazka ( Biblia ) - setek sprzecznosci ,
        na jednej stronie jest sfienta prawda , na innej stronie …
        jej zaprzeczenie . ww , jak mowi ksiadz - oto slowo … bosze

• rosjaiswiat1 Re: Piaty grzech glowny 01.12.19, 10:58
          krabat napisał(a):

> miluj blizniego … jak siebie samego , mowi Jezus

I warto oczekiwac od "blizniego" tego samego.

> Bog Ojciec jest … za tepieniem zbokow

Bardzo trafne okreslenie - "zbokow", bo my mowilmy o zboczencach, a nie ludziach o odmiennej orientacji seksualnej. Bo tacy nie chodza na parady, i nie przebieraja sie za klaunow.Prawdziwy gay jest okazem meskosci, na widok ktorego u kobiet nogi sami rozjezdzaja sie smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka