Dodaj do ulubionych

Kryzysowe posiedzenie rządu.

02.12.19, 01:26
Dzis w palazzo Chigi (siedziba włoskiego rządu) kryzysowe posiedzenie w sprawie ratowania nasadzonego rządu który stracił zaufanie z powodu domiemanego podpisania jak i ratyfikacji w kulłarach a nie w parlamencie programu ratowania panstwa przez ESM. Szef panstwa sam już nie wie czy podpisał i ratyfikował czy nie. smile Mleko się wylało i wyszło wszystko na jaw że decyzja padła bez wiedzy parlamentu w jakichs "ciemnych pomieszczeniach" i teraz szef panstwa jak i ta cała nasadzona koalicja jest pod obstrzałem nie tylko opozycji ale też członków koalicji. Losy się ważą nie tylko Włoch ale też unii bo przecież Włochy po Brexicie to trzecia gospodarka unii co może zachwiać porządnie unijnym związkiem wręcz wywołać "trzęsienie ziemi" a tym rozpad nie tylko strefy euro ale też unii. Giorgia Meloni z opozycyjnej partii Fratelli d’Italia z którą flirtuje Bialy Dom zagroziła że pociągnie szefa rządu za potajemne podpisanie i ratyfikowanie ESM przed trybunał stanu za zdradę panstwa jak i złamanie włoskiej konstytucji, natomiast obecny unijny komisarz do spraw gospodarki Paolo Gentiloni (były szef w-panstwa) twierdzi "L'Italia non rischia nulla"/ "Włochy nic nie ryzykują", cóż Grecja była i jest tego najlepszym przykładem.

Dziwny traf sprzecznosci, parę dni przed "wylaniem się mleka" unia zażądała od Włoch 111 miliardów euro do zapłacenia w ciagu 7 dni, cosik tu nie gra między prawie jednoczesnym żądaniem kasy a ratowniem Włoch przez ESM a może są to unijne zwyczaje.smile


--
......................................
Ciekawe Info.
www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
Obserwuj wątek
  • the-great-inuk Re: Kryzysowe posiedzenie rządu. 02.12.19, 10:38
   Gratuluję serdecznie z okazji zainstalowania ojczystych znaków diakrytycznych...

   --
   www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
   wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
    • monalisa2016 Re: Kryzysowe posiedzenie rządu. 02.12.19, 19:21
     Akurat załączyłam kompa, by dowiedziec się co dzieje się w swiecie i widzę że dramat włoskiego nasadzonego rządu po puczu rządu z Salvinim (Lega) wchodzi w nastepna dramatyczną fazę, tu dowiadujemy się że ratunek Włoch przez ESM był już dawno potajemnie zatwierdzony.

     Najciekawszą jest nasadzona włoska koalicja (PD i M5S) którą tak w prawdzie Matteo Renzi rządzi mimo że już od dawna nie jest w PD tylko utworzył nową partię Viva Italia.

     Pomimo tego Renzi pociąga bardzo mocno za sznurki poprzez byłych czlonkow PD którzy przeszli do Viva Italia grzejąc nadal rządowe posady, jak do tego doszło?

     Otóż po puczu na Salvinim (naturalnie maczali w nim zewnętrzne siły palce, jak wszędzie i zawsze) tworzono nawą koalicję z M5S (Grillio, jego partia wygrała ostatnie wybory) i przegrany PD (Renzi).

     Członkowie obydwu partii miały zatwierdzic powstającą koalicję, M5S zgodziło się natychmiast, natomiast po głosowaniu bazy PD odrzuciło przystąpienie do koalicji mimo tego ją utworzono i obsadzono stanowiska członkami obydwu partii.

     Renziemu się to nie podobało więc wystąpił z PD utworzył nową partię Viva Italia, zaraz przeszli do niej ministrowie z PD i tak Renzi pociąga za sznurki w rządzie.

     Już raz była mowa o przedwczesnych wyborach, Renzi powiedział NO i spoczęło wsystko na jego zdaniu, za to dostał zaraz rewizję w jego fundacji jak i domach jej pracowników i tu niejedno wypłynęło na jaw z którego musi sie teraz Renzi wyspowiadac byc może przed sądem jak i fiskusem.smile

     Cyrk na kółkach, ale to już nic nie smieszy ani nie dziwi co dzieje się w tak zwanym yewrokołchozie.

     Dzis zapytany Renzi, czy ten rząd przetrwa, odpowiedział że nie daje na to żadnej gwarancji, cyrk trwa przy czym są odsłaniane jeszcze drastyczniejsze rzeczy.


     PS.
     The-great-inuk tastatura nie jest przestawiona, tylko kopiowane polskie samogloski*) z internetu i nanoszone na post a to trwa wiecznie.

     *) tak na szybko siegnelam do wujka google by posluzyc sie nazwa liter ale mimo tego nie jestem pewna musze sie zaglebic w materie.     --
     ......................................
     Ciekawe Info.
     www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
  • monalisa2016 Re: Kryzysowe posiedzenie rządu. 03.12.19, 22:56
   Prosze, prosze teraz wtraca sie nasz byly jewro-komisarz Günther O. do Wloch mimo ze nie ma juz do tego najmniejszego prawa.

   www.ilgiornale.it/news/politica/mes-diktat-dei-falchi-tedeschi-problema-va-risolto-1793862.html

   On, znaczy Günther O. sie wtracil przed ca. czteroma miesiacami wraz z nasza Göttliche "M" smile w sprawie puczu na Salvinim i nasadzeniu nowej koalicji z premierem Conte na czele. Teraz gdy wszyscy zdystansowali sie od premiera, nawet jego partyjny kolega L. Di Maio, a on mimo tego nie chce ustapic z stanowiska nazwajac siebie "avvocato del popolo" / "Anwalt des Volkes" / "adwokatem spoleczenstwa"

   www.ilgiornale.it/news/cronache/divorzio-e-disperazione-1793216.html
   --
   ......................................
   Ciekawe Info.
   www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka