Dodaj do ulubionych

Pepiczki, co wam jest?

10.12.19, 14:38
Zawsze patrzylem na was jak na ludzi wyjatkowo rozsadne. A tu jakis frustrat bierze gnata do reki, i zabija 6 osob + dwa ciezko ranne.

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 15:27
        pimpus18 napisał:

> No co ma być? Wku.rwil se. Naoglądał się z USA.

O tym wiem, ale bardzo niechetnie przyjmuje to za norme smile

> Znasz to Igor:

Oczywiscie, ze znam.

> Trzeba się zachować właściwie - a będzie, co będzie.

Ja na pewno nie czekalbym, gdy dojdzie moja kolej. Na pewno sprobowalbym walczyc.

--
          • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 17:26
            pimpus18 napisał:

> Igor, wrażliwy był - i robił wrażenie bardzo samotnego.

Nu i co? Czy kazdy samotny moze zabujac?

> Zachować się właściwie i czekać (na coś) to jednak różne kategorie.

Przeciez o to i napisalem, ja nie stalbym czekac, a postralbym sie zachowac sie wlasciwie, czyli walczyc.

> Spójrz na rzecz filozoficznie... przed walką.

Gdy masz przed oczami gnata, to na pewno nie masz czasu na to, zeby spojrzec na to filozoficznie. Bij pierwszy, i byc moze to uratuje tobie zycie.

--
            • pimpus18 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 17:46
              Nerwowy coś jesteś, Igor.

Samotnicy sprawiają wrażenie takich niepozornych, bezbronnych nieboraków.

Właśnie to - i jeszcze parę innych punktów skłania mnie do spojrzenia na to filozoficznie.
              • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 19:12
                pimpus18 napisał:

> Nerwowy coś jesteś, Igor.

Lepiej byc nerwowym,ale zyc, niz byc spokojnym, ilezec spokojnie na cmentarzu smile

> Samotnicy sprawiają wrażenie takich niepozornych, bezbronnych nieboraków.

Ale jeden z wielu tysiecy tych nieborakow bierze bron do reki, i zaczyna zabijac tych, kto nie ma nic wspolnego z jego samotnoscia.

> Właśnie to - i jeszcze parę innych punktów skłania mnie do spojrzenia na to fil
                > ozoficznie.

Ty lepiej zostanow sie nad tym, dlaczego wokol nas jest tak wiele ludzi samotnych, chociaz zyja w srodku tlumu.

--
                • pimpus18 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 19:58
                  Igor, sprawiasz wrażenie takiego nieprzystępnego, uśpionego killera czekającego na swój trigger.

Sorry, ale nie masz nawet Ty problemów z międzyludzką komunikacją?

Daj jakieś przykłady pozytywne.
                  • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 20:08
                    pimpus18 napisał:

> Igor, sprawiasz wrażenie takiego nieprzystępnego, uśpionego killera czekającego
                    > na swój trigger.

Jestem wcielenie dobra, wiec nie pomawiaj mnie smile

> Sorry, ale nie masz nawet Ty problemów z międzyludzką komunikacją?

Nie mam zadnych problemow w tej materii. Bardzo latwo nawiazuje kontakt z kazdym, niezaleznie od wieku i narodowosci.

> Daj jakieś przykłady pozytywne.

Pimpus, cos zaczynam podejrzewac, a wrecz zaczynam byc pewny, ze jestes bardzo samotnym czlowiekiem, a co gorsze, nie widzisz zadnego pozytywu w tym zyciu. Chetnie pomoglby Tobie, ale nie bardzo wiem jak. Moze chcialbys prywatnie ze mna pogadac?

--
                    • pimpus18 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 20:20
                      Igor, pamiętasz może jeszcze to motto Bułhakowa do Mistrza i Małgorzaty?

Dzięki za Twoje troski nad moim losem.

Wszystko dobrze, nawet coraz lepiej.

Inni ludzie działają na mnie niestety deprymująco.

Patrzę sobie tak na to i myślę: O, kur.wa...
                      • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 20:34
                        pimpus18 napisał:

> Igor, pamiętasz może jeszcze to motto Bułhakowa do Mistrza i Małgorzaty?

Pamietam:

...Wiec kimze w koncu jestes?
                        – Ja czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac, wiecznie czyni dobro.

Ale to on zapozyczyl u Goethe z Fausta.

Czy Ty identyfikujesz sie z tymi slowami -Ja czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac, wiecznie czyni dobro?

--
                        • pimpus18 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 21:15
                          Nie, Igor, chodziło mi o coś innego.

Przy wielu okazjach coś się ciągle powtarza: Stara się o jedno, a na pewno otrzyma się przeciwność.

Goethe oczywiście wiedział o tym, dla jego potrzeb wziął szatana, ale działa to również w odwrotnej sytuacji: stara się o coś dobrego, a z pewnością obróci się wszystko w przeciwność. Fascynuje mnie to w ostatnim czasie.

W wolnym czasie czytuję sobie Fausta, ale dzieciństwie miało się go więcej.

Gdzie są przyjaciele Rosji? To jest jeden z tych przypadków.

Co o tym sądzisz?
                          • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 21:31
                            pimpus18 napisał:

> Nie, Igor, chodziło mi o coś innego.

To nie wiem o co Tobie chodzi.

> Gdzie są przyjaciele Rosji? To jest jeden z tych przypadków.
                            > Co o tym sądzisz?

Ich bardzo wiele, oni sa wszedzie, i w Polssce rowniez, a jak pokazali ostatnie sondaze w USA, to wprawie polowa wojskowych w US Army, bardzo przyjazny maja stosunek do Rosji.
                            Sa i panstwa, ktore mozna nazwac przyjacielami Rosji, a Syria jest najbardziej jaskrawym przykladem. I to prawdziwa przyjazn, a nie sztuczna, oplacana USD.

--
                            • pimpus18 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 21:53
                              No to może coś prostszego:

Aleksander III wyzwolił Bułgarię z niewoli tureckiej - od tego czasu Bułgaria była i jest zawsze przeciwnikiem Rosji. Do dzisiaj.

Ostatnio Putin mówił, że robią kłopoty z tureckim potokiem.

Polska, USA czy Syria?

Syria stała nad przepaścią i oprócz Rosji nie ma żadnego przyjaciela, który mógłby ją uratować.

Kto jest po stronie Rosji w sprawie sportowców
                              • rosjaiswiat1 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 22:15
                                pimpus18 napisał:

> Aleksander III wyzwolił Bułgarię z niewoli tureckiej - od tego czasu Bułgaria b
                                > yła i jest zawsze przeciwnikiem Rosji. Do dzisiaj.

To mentalnosc narodow, ktore dlugo byli pod niewola. Oni zawsze czekaja Pana, ktory ich obroni. Gdy ZSRR byl u szczytu potegi, to Bulgaria chce wejsc w sklad ZSRR, jako 16 republika. Gdy tylko ZSRR ropadl sie, to Bulgaria zaczela szukac nowego Pana. Wiec zachowanie Bulgarii dla mnie jest calkiem zrozuiale. Tym nie mniej zwykli Bulgarzy sa zawsze, niezaleznie od tego, poo jakiej stronie znajduje sie ich panstwo, zawsze bardzo przyjaznie nastawione do Rosji.

> Ostatnio Putin mówił, że robią kłopoty z tureckim potokiem.

Ale wystarczylo Putyinowi to powiedziec, i zagrozic tym, ze Bulgaria gazu nie dostanie, jak rzad Bulgarii oglosil, ze juz z 1 stycznia 2020 roku sa gotowi przyjmowac gaz rosysjki z tureckiej rury.

> Syria stała nad przepaścią i oprócz Rosji nie ma żadnego przyjaciela, który móg
                                > łby ją uratować.

I wlasnie w takich przypadkach sprawdza sie prawdziwa przyjazn. Syria w swoim czasie odmowila zachodowi pozwolenia na to,m zeby rury gazowe szli przez jej terytorium, i miala wojne, i Rosja od samego poczatku jej pomagala, az w 2015 roku byla zmuszona bezposrednio wwiazac sie w ta wojne.

> Kto jest po stronie Rosji w sprawie sportowców

Bardzo wiele krajow, ale sport swiatowy, jak ja juz pisalem, pozostal sie ostatnia sfera, gdzie swiat jednobiegunowy nadal zyje - wiec WADA jest narzedziem USA, i zreszta przez USA finansowana w duzym stopniu. Czy wiesz o tym, ze USA nagle w tym roku wydzielili dla dzialalnosci WADA dodatkowe 55 mln dolarow? Za co Stany zaplacili?

--
                                • pimpus18 Re: Pepiczki, co wam jest? 10.12.19, 22:36
                                  No, czasami trzeba tym Bułgarom o tym przypominać, bo sami by na to nie wpadli.

Takie jakieś faustowskie to się zrobiło, nie?

Poza tym przyjaźń to uczucie, a tu raczej wyrachowanie: nie wie się, ale łatwo można zgadnąć.

USA to w ogóle nic nie kosztuje - mogą sobie te potrzebne miliony sami wydrukować.

Niemcom, też Rosja tyle pomogła, a oni zawsze byli przeciwko Rosji.

Byli Niemcy przychylnie nastawieni do Rosji, to znowu Rosja (Gorbaczow, Jelcyn) potraktowali ich jak starego, chorego psa.

Zostali już tylko ci inni i Rosja dostała to spowrotem.

Polska, Ukraina - to samo.

• rosjaiswiat1 A w Stanach nic nowego 10.12.19, 22:47
      www.nytimes.com/2019/12/10/nyregion/jersey-city-shooter.html?action=click&module=Top%20Stories&pgtype=Homepage
      W sklepie z koszernyym zarciem w Jersey City ktos zaczal strzelac, 6 trupow, w tym jeden policjant.

--
      • the-great-inuk Re: A w Stanach nic nowego 11.12.19, 16:08
        rosjaiswiat1 napisał:

> W sklepie z koszernyym zarciem w Jersey City ktos zaczal strzelac, 6 trupow, w
        > tym jeden policjant.
        =====================================

Bad guys!

--
        www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
        wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
    • the-great-inuk Re: Pepiczki, co wam jest? 11.12.19, 16:26
      rosjaiswiat1 napisał:

> Zawsze patrzylem na was jak na ludzi wyjatkowo rozsadne. A tu jakis frustrat bi
      > erze gnata do reki, i zabija 6 osob + dwa ciezko ranne.
      =====================================
      Podobno czekał w kolejce do lekarza dosyć długo.

U Niemców czekało się kilka lat temu przeszło 6 miesięcy,

A obecnie czeka się przeszło 7 miesięcy w kolejce do doktora/doktorki...

Po za tym mamy trudności w zaopatrzeniu lekarstwami/jak w PRL w zaopatrzeniu banami/

mam takowe wrażenie jakoby kapitalizm sam sobie w ogon gryzŁ...

Ale jak pomyślę intensywnie, że ludzie w Indiach/największej demokracji na świecie/ żyją jeszcze gorzej, to jestem bardzo zadowolony moim skromnym losem...

BTW

Może należałoby w Indiach zlikwidować demokrację?

--
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka