Dodaj do ulubionych

Swołocz,antysemicka świnia...

29.12.19, 10:31
Tak Putin przedstawił polskiego ambasadora w Niemczech w okresie rządów Adolfa Hitlera.
Otóż ambasador polski Józef Lipski pisał do ministra MSZ Józefa Becka w 1938 roku . Jeśli będzie zgoda na wysłanie wszystkich żydów do Afryki, postawimy piękny pomnik w Warszawie, Adolfa Hitlera.
Moim zdaniem rosjanie powinni wykonać autoryzowane kopie dokumentów do 1945 roku i udostępnić je zainteresowanym rosyjskim historykom.

pl.sputniknews.com/polska/2019122911583006-rosyjski-senator-polska-nie-chce-uznac-tej-czesci-swojej-historii-sputnik/
Obserwuj wątek
  • vvvvvvvvvv Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 04:15
   Uwazalem Putina za autorytet w polityce I w dzialanich miedzynarodowych ale to co popelnil
   ostatnio to jakis psychiczny znak jego choroby umyslowej.
   Caly swiat rechocze z tych jego wynurzen o IIWS I Rzydach
   stal sie bardziej rzydowski niz Rzdzi.
  • lubat Re: W mediach biegunka, a na forum cisza 30.12.19, 17:56
   Spróbuję dać mały impuls i wrzucam post, który napisałem w Polityce
   szostkiewicz.blog.polityka.pl/2019/12/29/niech-sie-rosja-powstrzyma-od-grania-karta-antysemicka-przeciwko-polsce/?src=mt
   lubat
   30 grudnia o godz. 14:59
   Czy tytuł „Niech się Rosja powstrzyma od grania kartą antysemicką przeciwko Polsce” oznacza prośbę, czy może groźbę? Groźba byłaby niestosowna, tak samo jak i prośba. Bo dlaczego gracz, którego bardzo chcemy ograć, miałby się powstrzymać od użycia mocnej karty, którą ma w ręku? A ma ją nie tylko Rosja. Wczoraj rzeczniczka rosyjskiego MSZ Zacharowa powiedziała „oczywistą oczywistość”: Rosjanie nie odkryli jakiegoś tajnego, nieznanego dotąd archiwum, lecz zacytowali zaledwie kilka dokumentów polskich, niemieckich, francuskich, które zdobyli w Berlinie w 1945 r. i które były i są znane nie tylko historykom. Fakt, że Rosjanie wyciągają te kwity dopiero teraz, nie wynika, jak twierdzi pan redaktor, z tego, że „Gdy Rosja ma kłopoty w polityce międzynarodowej, lubi uderzyć się w polskie piersi.” Bo Rosja nie ma teraz kłopotów większych, niż miała 4-5 lat temu, a wręcz przeciwnie – te kłopoty są mniejsze. Nie wynikają też z tego, że Putin obraził się z powodu niezaproszenia go na rocznicę wyzwolenia Auschwitz, co było motywem przewodnim „Loży prasowej” (29.XII). Gdyby polscy komentatorzy czerpali swoją wiedzę o Rosji nie tylko ze źródeł zachodnich, ale „zniżyli” się do posłuchania lub poczytania wypowiedzi polityków rosyjskich w oryginale, to by wiedzieli, że Rosja rzeczywiście zaczyna swego rodzaju kontrofensywę z powodu coraz częstszych prób na Zachodzie stawiania znaku równości między ZSRR i III Rzeszą. A Polska w tym przepisywaniu historii ma swoje niechlubne zasługi, czego wyrazem jest likwidowanie wszelkich pomników upamiętniających poświęcenie i śmierć żołnierzy radzieckich – nie tylko Rosjan przecież. Bardzo dbając o swoją pamięć historyczną, depczemy ich uczucia. Nie rządu rosyjskiego – chociaż jego też – ale przede wszystkim prostych ludzi, których przodkowie leżą w polskiej ziemi, która często przedtem była niemiecka, a stała się polska tylko za cenę ich śmierci.

   Polska w tej wojnie nie ma szans na zwycięstwo. Bo nie ma armat, tzn. dokumentów, które Rosjanie mogą publikować wg potrzeb. One tylko w Polsce traktowane są jako „kłamstwa Putina”. Na Zachodzie już niekonieczne. Bo nawet tam tylko leniwi i gnuśni nie widzą, że Polska jest wściekle antyrosyjska i na wszystkich forach unijnych i światowych robi wszystko, co w jej mocy, by zaszkodzić Rosji. Nawet jeśli sami ponosimy przy tym wielkie straty. Nie mamy też liczących się sojuszników. Żydzi poprą raczej Rosję, niż nas. Po ostatnich amerykańskich sankcjach wobec firm uczestniczących w budowie NS2, a które uderzyły przede wszystkim w Niemcy, nie możemy też liczyć na poparcie ich i innych krajów, które chcą normalizacji stosunków z Rosją.

   PS. Sytuację stosunków polsko-rosyjskich przedstawia taki oto rysunek satyryczny (autora nie pamiętam): wzdłuż płotu idzie łobuziak i kijem drażni dużego i złego psa znajdującego się za ogrodzeniem. Nie zauważa, że za parę kroków w płocie brak kilka sztachet.
    • rosjaiswiat1 Zatkialo mnie, jabbaryt :-) 30.12.19, 20:26
     jabbaryt napisał:

     > Igor ma zagwozdke.

     To nie zagwozdka, to tak wielki podziw dla kunsztu Putina, az mnie zatkalo z wrazenia.
     A teraz wytlumacze tobie, dlaczego jestem pod wielkim wrazeniem od tego posuniecia Putina.
     otoz,, po tych wszystkich antyrosyjskich wybrykach Polski, nadszedl czas dac wlasciwa odpowiedz.
     A taka nie moze byc prawda historyczna, poniewaz prawda historyczna na zachodzie nikomu nie jest potrzebna, bo wystawia zachod w bardzo zlym swietle, i calkowicie kladzie odpowiedzialnosc za rozwiazanie wojny na zachodnie stolicy. Wiec Putinowi pozostala sie tylko taka prawda, ktora nie da sie zignorowac. A taka prawda jest prawda zydowska (bez cudzoslow), poniewaz faktem historycznym jest to, ze Zydzi dosc mocno ucierpieli nie tylko od nazistow niemieckich, a takze od innych europejskich narodow (mniej o tym, dlaczego wszyscy Zydow nie lubia). Wiec Putin uderzyl w ten punkt Polski, ktory jest nabardziej narazony , czyli polski antysemityzm, ktory byl, jest i bedzie istniec w przyszlosci. Sadzac po tej histerii, ktora rozpetala sie w Polsce, stral okazal sie bardzo celny. Wiec wbrew temu, co tu wypisuje inteligentny inaczej wigil, Putin wykorzystuje Zydow, zeby uderzyc Polske jak najmocnej. I mozesz byc pewien tego, ze Zydzi nie odpuszcza, i zaczna zadac od Rosji dokumentow, ktore znajduja sie w rosyjskich archiwach, i to bedzie kosztowac Polsce bardzo duzo.
     Widziszli, jabbaryt, Polska przekroczyla ta czerwona linie, za ktora juz nie ma zadnej kurtuazji i zasad gry.

     --
     http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
     • vvvvvvvvvv Re: Zatkialo mnie, jabbaryt :-) 30.12.19, 21:17
      To Rzydy uzyly Putina a nie na odwrot.
      Jeszcze sie I ty o tym przekonasz juz nie dlugo.
      W Rosji bylo dosc antysemityzmu a i Putin splaca Rzydostwu dlugi za Chodora, Berezowskiego I innych myslec ze z nimi wygrywa.
      Tak bitwy wygrywa ale wojny nie wygra.
      Ktos powinien Lipskiemu postawic pomnik, moze zionaziole. Jak myslisz Igor?
   • eva15 Polska pożyteczny idiota Zachodu 30.12.19, 23:49
    lubat napisał:

    > Gdyby polscy komentatorzy czerpali
    > swoją wiedzę o Rosji nie tylko ze źródeł zachodnich, ale „zniżyli” się do posłu
    > chania lub poczytania wypowiedzi polityków rosyjskich w oryginale, to by wiedzi
    > eli, że Rosja rzeczywiście zaczyna swego rodzaju kontrofensywę z powodu coraz c
    > zęstszych prób na Zachodzie stawiania znaku równości między ZSRR i III Rzeszą.

    > A Polska w tym przepisywaniu historii ma swoje niechlubne zasługi, czego wyraze
    > m jest likwidowanie wszelkich pomników upamiętniających poświęcenie i śmierć żo
    > łnierzy radzieckich – nie tylko Rosjan przecież. Bardzo dbając o swoją pamięć h
    > istoryczną, depczemy ich uczucia. Nie rządu rosyjskiego – chociaż jego też – al
    > e przede wszystkim prostych ludzi, których przodkowie leżą w polskiej ziemi, kt
    > óra często przedtem była niemiecka, a stała się polska tylko za cenę ich śmierci.

    Tak, Zachód próbuje przepisywać historię i spychać winę za wybuch wojny na Rosję (ZSRR), uwalniając tym samym siebie z winy za Monachium 1938 r. Polska wyskakując od lat ostro przed orkiestrę, bardzo Zachodowi w tym pomaga. Ale to nie znaczy, że Zachód będzie jej wdzięczny. Przeciwnie - dzięki reakcji Putina Zachód ma potwierdzenie, że to i Polska się do tego przyczyniła. Wszyscy na "dzikim" Wschodzie byli winni tylko nie Zachód. Niech się teraz ten Wschód bierze za łby, im gorzej tym lepiej.
    To jest gra bardzo cyniczna, Putin dobrze o tym wie i długo się wstrzymywał z braniem w tym udziału. Ale Polska przekroczyła ostatnio (PE) granice rosyjskiej sławnej wytrzymałości.

    Uważam polskie zachowanie wobec Rosji za błąd od lat, a teraz zwłaszcza. Mądrzej byłoby przeprosić Czechy (Czechosłowację) za Zaolzie i zdystansować się wobec Monachium 1938 r. Bogu dzięki Polski nie dopuszczono do podpisania paktu o rozbiorze Czechosłowacji, tam są podpisy Francji, GB i Włoch....

    > Polska w tej wojnie nie ma szans na zwycięstwo. Bo nie ma armat, tzn. dokumentó
    > w, które Rosjanie mogą publikować wg potrzeb. One tylko w Polsce traktowane są
    > jako „kłamstwa Putina”. Na Zachodzie już niekonieczne. Bo nawet tam tylko leniw
    > i i gnuśni nie widzą, że Polska jest wściekle antyrosyjska i na wszystkich fora
    > ch unijnych i światowych robi wszystko, co w jej mocy, by zaszkodzić Rosji. Naw
    > et jeśli sami ponosimy przy tym wielkie straty. Nie mamy też liczących się soju
    > szników. Żydzi poprą raczej Rosję, niż nas. Po ostatnich amerykańskich sankcjac
    > h wobec firm uczestniczących w budowie NS2, a które uderzyły przede wszystkim w
    > Niemcy, nie możemy też liczyć na poparcie ich i innych krajów, które chcą norm
    > alizacji stosunków z Rosją.
    >
    > PS. Sytuację stosunków polsko-rosyjskich przedstawia taki oto rysunek satyryczn
    > y (autora nie pamiętam): wzdłuż płotu idzie łobuziak i kijem drażni dużego i zł
    > ego psa znajdującego się za ogrodzeniem. Nie zauważa, że za parę kroków w płoci
    > e brak kilka sztachet.


    No i ten rysunek jest bardzo dobry, celny. Może tylko z tą różnicą, że duży pies kilka razy zlekceważył szansę dziury w płocie, aż wreszcie przy kolejnej, po kolejnym ataku nie wytrzymał.
  • monalisa2016 Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 19:43
   Przeciez Putin nie powiedzial nic nowego, patrz strona 150

   books.google.de/books?id=4tDoBQAAQBAJ&pg=PA150&lpg=PA150&dq=polnischen+botschafter+Lipski+%2B+juden&source=bl&otsshockZzWt-w8ep&sig=ACfU3U1djoLB7tUcfoyqQWAmhGjaDvJn8g&hl=de&sa=X&ved=2ahUKEwiA3_D5gd7mAhUPZVAKHWn0A5Y4ChDoATADegQICBAB#v=onepage&q=polnischen%20botschafter%20Lipski%20%2B%20juden&f=false
   Datum der Erstveröffentlichung: 1997

   --
   ......................................
   Ciekawe Info.
   www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
   • monalisa2016 Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 20:07
    Chcialabym wiedzec kto jest historycznym doradca polskich rzadzacych, Marek Cichocki ktorego uczonono lata temu w niemieckim TV historii, o ile sie nie myle byl to Theo Waigel ktory zrobil mu wyklad z owych czysow a on, znaczy Cichocki siedzial i sluchal.smile To byl wyklad w zwiazku z wielka kontrowesja w Polsce wyswietlanego w niemieckiej TV filmu "Die Flucht"/Ucieczka.

    www.google.de/search?ei=hUoKXo__CLaAi-gP04qOyAI&q=die+Flucht+Film&oq=die+Flucht+Film&gs_l=psy-ab.12..0i67j0l4j0i67j0l4.51852.58073..63000...0.2..0.101.333.3j1......0....1..gws-wiz.......0i71j0i13.suRbySSSEEg&ved=0ahUKEwjP1di8iN7mAhU2wAIHHVOFAykQ4dUDCAs
    --
    ......................................
    Ciekawe Info.
    www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
    • boavista4 Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 20:46
     Putin postapil tak jak Stalin w 1939 roku, widzac ze Hitler zblizy sie do Moskwy , stalin siegnal o swoje przedpole na terenie Polski. Dzis Putin jeszcze nie mowi o przedpolu, wie jednak ze 3 Wojn zbliza sie, wobec tego bedzie starac sie o swoje przedpole, jak daleko bedzie siegac? Estonia, Lotwa, Litwa,wschodnia Ukraina? Z kim Putin negocjuje? Oficjalnie z Zachodem , a narawde z Izraelem. A co do polskiego antysemityzmu, to jest tylko wymowka. Polacy dopiero teraz poznaja prawde o sjonizmie i histori zydow. Polskie doswiadczenie z Zydami nie jest gorsze od rosyjskiego. Nastapi wiec likwidacja Polski jako panstwa, pomiedzy Zydami i ich sojusznikami. Polski rzad wprowadzil w blad caly narod , psul stosunki z Rosja na calego , a cele katastrofy smolenskiej dopiero teraz wychodza na wierzch.
     • monalisa2016 Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 21:02
      Przeciez w polskich rzadach siedzieli przewaznie historycy z wysokimi polskimi wyksztalceniami i co? Nie nauczono ich tego na polskich uczelniach?
      Ktorego autora sie weznie do reki czy to angielskiego, czy amerykanskiego, czy ... piszacego o tamtych czasach temat Madagaskar jest opisany, wiec dziwne ze polska strona tak sie blazni wystawiajac sobie z wlasnej woli niezbyt dobra opinie w swiecie a szczegolnie i niepotrzebnie u Zydow.
      U nas media bebnia na temat tego sporu.
      Potrzebuja tego polscy rzadzacy?
      Nie sadze!
      Lepiej byloby dla Polski gdyby to przemilczeli a nie rozdmuchali ale mleko sie juz wylalo.

      --
      ......................................
      Ciekawe Info.
      www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
  • rosjaiswiat1 Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 20:30
   berek_p napisał:

   > Tak Putin przedstawił polskiego ambasadora w Niemczech w okresie rządów Adolfa
   > Hitlera.


   W sumie watek jest powtorka innego, ale w tam tym watku ja celowo nie wklejal cytatu z wypowiedzi Putina, wiec kazdy z tych watkow ma prawo na "zycie".   --
   http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
    • rosjaiswiat1 Re: Swołocz,antysemicka świnia... 30.12.19, 21:05
     boavista4 napisał(a):

     > Putin powtorzyl niemal wszystkie oskarzenia sjonistyczne, i to nagle wywoluje g
     > orace emocje w Polsce, A co z Zydami?
     > Jest wiele intereujacych analiz u Maruchy. Z nimi sie zgadzam , a z Igorem - ni
     > e..

     A z czym nie zgadzasz sie?
     A czy zgadzasz sie z polityka Polski, przesieknieta rusowfobia?
     --
     http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
   • eva15 Re: Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awan 31.12.19, 00:11
    Dosłuchałam do 15:30 minuty. No i niestety bełkot o tym, że Anschluss Austrii był zaborem jest kompletnie bez sensu. Austria po upadku KuK w IWS chciała połączyć się z Niemcami, tzw. mocarstwa zwycięskie na to nie pozwoliły. 20 lat później Austriacy witali swego rodaka - Hiltlera wjeżdzającego do Austrii - niczym Mesjasza. Wystarczy popatrzeć w internecie, jaki wtedy był szał...
       • rosjaiswiat1 Re: Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awan 31.12.19, 01:22
        eva15 napisała:

        >Myślałam, że mam do czynienia z poważną anal
        > izą histrorii, ale jednak nie.

        A moim zdaniem to calkiem powazna analiza historyczna, i to, ze ktos ma odmienny poglad na jakies wydarzenie historyczne od Twojego, nie zmienia faktu, ze takie wydarzenie mialo miejsceTy, jak i miliony Niemcow, moga uwazac , ze to bylo zjednoczenie jednego narodu, i w tym samym czasie inni, chociazby ci sami Czesi, moga uwazac, ze to byl zabor, i nastepnymi stali oni. Przy tym warto pamietac, ze bardzo duzo Czechow z kwiatami witali Niemcow, i to bez zadnego przymusu. A czy to zmienia fakt, ze Czechoslowacja zostala sponiewierana?
        Ewa, ja wkleje Tobie cytat z Wielkiej Rosysjkiej Encyklopedii, i napisz, co w tym cytacie jest niezgodnie z ta prawda historyczna ktora Ty znasz:
        А́НШЛЮС, аншлюсс (нем. Anschluß – присоединение), присоединение Австрии к Германии. Идея А. вызрела в Германии и Австро-Венгрии во 2-й пол. 19 в. Реальные предпосылки для А. сложились в кон. 1-й мировой войны в результате австр. и герм. революций и образования после распада Австро-Венгрии гос-ва Нем. Австрия. А. рассматривался австрийцами как способ преодоления экономич. трудностей, вызванных разрывом их традиц. хозяйств. связей. 12.11.1918 Врем. нац. собрание Нем. Австрии провозгласило её частью Герм. республики. 2.3.1919 социал-демократич. правительства Австрии и Германии подписали «Берлинский протокол», в котором изложили идею договора об объединении двух государств.


        Плакат 1938, призывающий австрийцев голосовать за аншлюс.
        Против А. выступили державы–победительницы в 1-й мировой войне (Франция, Великобритания, Италия и др.), не желавшие усиления Германии. Версальским мирным договором 1919 А. был запрещён для Германии (ст. 80), Сен-Жерменским мирным договором 1919 – для Австрии (ст. 88). 22.9.1919 герм. правительство было вынуждено объявить недействительным пункт 2 ст. 61 Веймарской конституции о представительстве Австрии в герм. рейхсрате. 20.10.1919 австр. правительство отменило постановление от 12.11.1918 и переименовало Нем. Австрию в Австр. республику.

        Запрет А. воспринимался австрийцами и немцами как нарушение их права на самоопределение и «нац. унижение» победителями. Лозунг А. в 1920-х гг. стал программным для мн. политич. партий в обеих странах. В апр. – мае 1921 население австр. земель Тироль и Зальцбург в ходе плебисцита высказалось за А. В условиях мирового экономич. кризиса кон. 1920 – нач. 1930-х гг. правительства Германии и Австрии подготовили договор о таможенном союзе двух государств, однако из-за противодействия держав-победительниц он не был подписан.

        С приходом А. Гитлера к власти в Германии в 1933 ведущие австр. политич. партии сняли лозунг А. Против А. высказалась католич. церковь Австрии. Роль гл. проводников политики А. взяли на себя герм. и австр. национал-социалисты. Гитлер, австриец по происхождению, рассматривал А. в качестве одной из первоочередных внешнеполитич. задач Германии. 25.7.1934 австр. нацисты предприняли попытку гос. переворота, убив при этом канцлера Э. Дольфуса – сторонника сотрудничества с Италией. Стягивание Италией войск к границе с Австрией заставило Гитлера воздержаться от выступления в поддержку путчистов.

        Сближение Германии и Италии с кон. 1935 и политика попустительства агрессорам со стороны зап. держав позволили Гитлеру перейти к решительным действиям в «австр. вопросе». 12.2.1938 он потребовал от канцлера Австрии К. Шушнига включения нацистов в состав правительства и выполнения ряда требований, подрывавших суверенитет Австрии. Шушниг в надежде предотвратить А. назначил на 13.3.1938 плебисцит по вопросу о дальнейшей судьбе австр. гос-ва. 11.3.1938 Гитлер, ссылаясь на неподготовленность плебисцита и вероятность подтасовки его результатов, потребовал отмены голосования и отставки Шушнига. Хотя эти требования были выполнены, утром 12.3.1938 герм. войска вошли в Австрию. 14.3.1938 вступил в силу Закон о воссоединении Австрии с Герм. империей. Австрия была объявлена одной из герм. земель. Чтобы узаконить А., герм. власти 10.4.1938 провели плебисцит. В ходе голосования, по их данным, А. одобрило 99,75% австрийцев и 99% немцев. Из великих держав только СССР выступил с решительным протестом против А. (нота от 17.3.1938).

        bigenc.ru/world_history/text/702778

        --
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
      • rosjaiswiat1 Re: Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awan 31.12.19, 01:10
       eva15 napisała:

       > Zle zrozumiałeś. Ja odniosłam się do Anschlussu Austrii, który nie był żadny
       > m zaborem
       . Austria chciała tego od końca I WS. i dostała po 20 latach dzięk
       > i Hitlerowi. Stąd wielka radość na ulicach.

       I jedno slowo calkowicie Ciebie zniechecilo do sluchania dalej. A akurat dalej jest sporo ciekawego.       --
       http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
        • rosjaiswiat1 Re: Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awan 31.12.19, 01:29
         eva15 napisała:

         > Tu nie chodzi o jakieś jedno słowo, lecz o fałszywą interperetację historii.
         >


         Ewa, to Twoim zdaniem jest falszywa interpretacja historii. Ja rowniez znam historie, ale jak sama wiesz, historia nie jest nauka scisla, i kazdy wykorzystuje dla wlasnych celow. Wyzej wkleilem tekst, z ktorego dosc jasno wynika, ze z przyjsciem Hitlera do wlladz, austriackie elity calkiem po innemu zaczeli patrzec na zjednoczenie z nazistowskimi Niemcami. Tu kluczowe jest to, ze w Niemczech do wladzy doszli nazisci. Jest oczywistym, ze dla zwyklych ludzi to nie mialo zadnego znaczenia, ale elity byli temu przeciwne - tak mnie uczyli, i ja nie widze zadnego powodu uwazac, ze tak nie bylo.


         --
         http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
          • boavista4 Re:igor i polski antysemityzm 31.12.19, 02:04
           igor przypisuje antysemityzm Polakom, Historia nie potwierdza tego rodzaju szowwww.todayscatholicworld.com/mossad-agents-911.htminizmu na terenie Polski. Wprost odwrotnie , az do czasow rozbiorow, polscy zydzi cieszyli sie duzo swoboda, choc buly ekscesy antyzydowskie ze strony ukraincow kiedy na jednej galezi wieszali zyda, polskiego wojta i polskiego plebana. Zydzi manipulowali prawo na swoja kozysc, czego dowodem byly statusy kaliskie. Po rozbiorach zydzi szkodzili Polakom , donosili na nich, przejmowali polska wlasnosc za bezcen, otrzymywavli przywileje i tytuly. To moglo wywolywac antyzudowskie nastroje , ktore byly niczym innym jak rodzajem walk klasowej, walki interesow. Wszystko to rowniez nalezalo do odpowiedzialnosci zaborcow. Wogole nie stosowalbym okreslenia antysemityzm, poniewaz wszystkie zatargi wywoluja konflikty, ktore nigdy w Polsce nie mialy charakteru masowego . Na dodadek Zydzi , w swojej wiekszosci, nie byli patriotami Polski, a wprost odwrotnie szkodzili polskiej tozsamosci narodowej , podobnie jak to opisuje Solzenicyn w 100 lat razem. Tak bylo w Rosji, w Polsce i w Europie. Handel prostytutkami zydowskimi w Poludniowej Ameryce nalezal do Zydow.
           Cala historia Pogromu kieleckiego, Jedwabnego, jest dalej oparta na komunistycznych oskarzeniach i jest zupelnie wyssana z palca.
           To ze w Polsce mowi sie o tym jest krytyka sjonizmu, a nie antysjonizmem. Wielu zydow pisze ta krytyke, np. Finkelstein, Schoenemann i wielu innych.
           Nie sadze zeby Putin wierzyl w to mowi. Poprostu Putin odwdziecza sie rzadowi polskiemu pieknym za nadobne, chroni interesy Rosji, w momencie kiedy Rosja otoczona jest wrogimi bazami .
           • bywszy2 Re:igor i polski antysemityzm 05.01.20, 12:58
            Boavisto
            Cala historia Pogromu kieleckiego, Jedwabnego, jest dalej oparta na komunistycznych oskarzeniach i jest zupelnie wyssana z palca.

            zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
            aby sie dlugo nie rozwodzic na temat panskiego tekstu,zapytuje:a z czego to pana wyssano?

            --
            Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
            Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
            I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
            Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
            • bywszy2 Re:a wykorzystujac panski sposob narracji+ 05.01.20, 13:05
             stwierdzam,ze rozbior Polski wyszedl jej na zdrowie.
             Dlaczego?
             A dlatego,ze pan,ktory zna jej historia sam do trgo dojdzie.
             Pozatym okupacje niemiecka w Polsce wyssal pan z palca lewej reki.
             A okupacje radiecka w Polsce - z palca prawej nogi.             --
             Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
             Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
             I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
             Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
         • monalisa2016 Re: Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awan 31.12.19, 02:11
          Interpretacja historii zalezy od punktu siedzenia, faktow w wideo nam nie przedstawiono.
          Slabe te wideo, bezlitosna wrecz blagajaca gadanina bez sensu i faktow. Tak sie nie robi przekonujacego do czegos widea, potrzebne sa dowody faktow a nie plapanina bez sensu.

          --
          ......................................
          Ciekawe Info.
          www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
          • bywszy2 Re: kiedys mowiono,ze wszystkiemu+ 05.01.20, 13:14
           sa winni zydzi i cyklisci.
           Obecnie widac,ze to sa sprawki polskich historykow,ktorzy na glowe bija historykow radzieckich.
           Dopuszczenei polskich historykow do interpretacji historia,jest rownoznaczne do obsadzenia szefa dzialu bezpieczenstwa w kurniku przez rudego lisa.
           Jak historia obecna wykazuje,oprocz tego najbardziej sie nadaja sie do kierowania panstwem,bezpieka,wojskiem no i pisaniem nieprawdziwych historij.


           --
           Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
           Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
           I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
           Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
           • bywszy2 Re: zobaczcie ilu ich jest na 1600b stronach+ 05.01.20, 13:36
            pl.wikipedia.org/wiki/Kategoriatongue_outolscy_historycy
            Nawet tylko samych bajkopisarzow wojskowosci jest 67 stron.
            pl.wikipedia.org/wiki/Kategoriatongue_outolscy_historycy_wojskowo%C5%9Bci
            Nigdy nie zapomne oblanego egzaminu z wojskowosci ktory oblalem w Wyzszej Szkole Oficerskiej Wojsk Inzynieryjnych we Wroclawiu.
            A pytanie dotyczylo,szlaku bojowego tej,jak sie pozniej okazalo,polskojezycznej formacji wojskowej.
            -----
            Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
            Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
            I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
            Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
           • monalisa2016 Re: kiedys mowiono,ze wszystkiemu+ 05.01.20, 13:58
            Upsala bywszy2?????
            Cytat z NYTimes z dnia 24 czerwca 1941 roku Strona 7 wypowiedzi nie kogo innego tylko Harry Truman'a, kim byl powinienes wiedziec skoro uczyles sie historii.

            Rozdzial:
            "The Buck Stops Here"

            " "If we see that Germany is winning the war, we ought to help Russia; and if that Russia is winning, we ought to help Germany, and in that way let them kill as many as possible. . . ." he said as a Senator in 1941. This basic attitude prepared him to adopt, from the start of his Presidency, a firm policy."
            Zrodlo:
            archive.nytimes.com/www.nytimes.com/learning/general/onthisday/bday/0508.html

            Tlumaczenie najistotniejszych slow na j. niemiecki poniewaz pisza tu ludzie z znajomoscia tego jezyka:

            Wenn Deutschland gewinnt, sollten wir Russland helfen. Wenn jedoch Russland siegt, sollten wir Deutschland helfen. Lasst sie sich doch gegenseitig so weit wie möglich ausrotten.

            Swobodne tlumaczenie najwazniejszych slow na j. polski:

            Jeśli Niemcy wygrywają, powinniśmy pomóc Rosji. Jeśli Rosja wygra, powinniśmy pomóc Niemcom. Niech eksterminują się tak bardzo, jak to możliwe.

            Co teraz bywszy?

            --
            ......................................
            Ciekawe Info.
            www.youtube.com/watch?v=UtIWBU6lL8Y
            • rosjaiswiat1 Lisa, nie wytrzymalem :-) 05.01.20, 14:14
             Przyrzeklem sobie, ze nie bede zwracac swojej uwagi na twoje madrosci, ale twoj ostatni wpis mnie bardzo zaintrygowal.
             Ty tam wkleila wspanialy cytat, pokazujacy cala zgnila mentalnosc zachodu, ale co on ma do tego, co pisze bywszy2, i dlaczego to jego musi zaskoczyc? Mam nadziej, ze dostane wyczerpujaca odpowiedz.

             --
             http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
             • berek_p Re: Lisa, nie wytrzymalem :-) 05.01.20, 16:54
              Swoją drogą.
              Dlaczego Niemcy i ZSRR nie mogły dogadać się i wspólnymi siłami nie zajęli UK oraz USA, Kanadę i Australię ?
              Mieliby co dzielić między sobą a tak wzajemnie wyniszczali się.
              Straty USA i UK były znikome wobec strat jakie poniosły Niemcy oraz ZSRR.
              Tutaj rolę mogła pełnić Japonia.
              Nie musiałaby samotnie walczyć z USA.
  • bywszy2 Re:panie Berek a Swołocz,antysemicka świnia...+ 05.01.20, 19:07
   berek_p napisał:

   > Moim zdaniem rosjanie powinni wykonać autoryzowane kopie dokumentów do 1945 rok
   > u i udostępnić je zainteresowanym rosyjskim historykom.
   zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
   Juz rozpoczynaja.
   I nie tylko rosyjskim historykom.
   [video]https://www.youtube.com/watch?v=wbx59y2HtZsWot[/video]   --
   Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
   Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
   I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
   Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
   • bywszy2 Re:adres linka+ 05.01.20, 19:09
    bywszy2 napisał:

    > berek_p napisał:
    >
    > > Moim zdaniem rosjanie powinni wykonać autoryzowane kopie dokumentów do 19
    > 45 rok
    > > u i udostępnić je zainteresowanym rosyjskim historykom.
    > zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    > Juz rozpoczynaja.
    > I nie tylko rosyjskim historykom.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    www.youtube.com/watch?v=wbx59y2HtZs    --
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka