Dodaj do ulubionych

Tylko w Jezusie Chrystusie jest Zbawienie !

13.01.16, 20:21
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie -Jezus Chrystus . (Mt 11:28-30)
Jest tak wielu ludzi którzy składają świadectwa nawróceń dzięki Chrystusowi ,wpiszcie sobie na youtube nawróceni, a zobaczycie ilu takich ludzi jest i ja sam kiedyś narkoman a teraz nawet papierosów nie palę, bo tak na mnie Bóg wpłynął i teraz wiem że nikt nie był mi w stanie pomóc i ja sam nie byłem w stanie sobie pomóc tylko Bóg. WARTO WIERZYĆ, WARTO SIĘ MODLIĆ Z WIARĄ! I NIE DAWAĆ SIĘ ODWIEŚĆ OD BOGA . polecam ten film! www.youtube.com/watch?v=vxJ8ebrodvY
Edytor zaawansowany
  • 10.11.17, 23:46
    Jak to się ma do tematyki tego forum (komiksy)?

--
    Zapraszam na stronę: exerim.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.