Dodaj do ulubionych

Tropiciele Makabrył: Gołębiewski w Karpaczu

IP: *.t4.ds.pwr.wroc.pl 19.10.10, 14:33
Megalomania straszna-miał być w nim także zadaszony stok narciarski. I myślę, że by się zmieścił...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Konstr IP: 217.153.201.* 19.10.10, 14:44
    Yeeeep...Otóż Proszę Państwa.. Architekt tego obiektu musiał być pod olbrzymim wpływem architektury nowoczesnych statków pasażerskich.
  • Gość: jelonek bambi IP: *.chello.pl 19.10.10, 14:45
    ech polaczki:) jaki kraj taka architektura, jakie uczelnie tacy architekci, jacy inwestorzy takie działa powstają:)
  • Gość: jik IP: 83.238.120.* 19.10.10, 14:53
    gorsze tez sie buduje
  • Gość: kk IP: *.ghnet.pl 19.10.10, 14:56
    makabryla to popatrzcie na to:
    echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101004/POWIAT0104/68202611
    pozdrawiam
  • Gość: macias IP: *.gdynia.mm.pl 19.10.10, 15:08
    te wstawki o ciasteczkach i eurocopterze są chyba zbędne bo pokazują jakąś nutkę polskiej zawiści, a to tylko niszczy sens całkiem dobrego artykułu.
  • Gość: Bufetowa IP: *.chello.pl 19.10.10, 15:11
    za każdym razem, gdy czytam to obraźliwe, głównie pozaborcze i posowieckie: "polaczki", to pierdzę w nadziei, że doleci to takich gnojków, jak wyżej jelonek bambi, a masz!!!!!!!!!!!!!000000000!!!!!!!!!!sssssssss..... Głosujcie jednak na mnie:)
  • Gość: WW IP: *.chello.pl 19.10.10, 15:16
    Fakt, że to wszystko straszne. Ale po co ta "pozarchitektowa" ironia? Dorabianie się na paluszkach i ciasteczkach to coś złego?
  • Gość: jelonek bambi IP: *.chello.pl 19.10.10, 15:24
    o jejciu jejciu jasiu, ja tez jestem polaczkiem, obraża cię to? to miał być cynizm tylko. tylko jak zwykle go nie odczytałeś, jakiś zwój w mózgu się zbyt wyprosotował i wszystko co nie jest powiedziane wprost jest za trudne do zrozumienia. ale jak to mówisz "popierdź" sobie w pokoju, zamknij okna i się poinchaluj - darmowy haj panie obrażalski architekcie
  • Gość: Kamil IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.10, 15:25
    O ile zamysł artykułu bardzo dobry, zwracający uwagę na problem przeciętnej estetyki hoteli marki Gołębiewski, to sam styl napisania go jest straszny! Krytyczne do bólu spojrzenie na sprawę, przybiera formę ostracyzmu i całkowitej amatorszczyzny dziennikarskiej. Ostatnie 2 akapity prócz próby zdyskredytowania Gołębiewskiego jako biznesmena nie mam pojęcia co jeszcze wnoszą. Zaczynanie biznesu od fabryki z ciastkami żadną ujmą nie jest! Zgadzam się z macias-em że to pokazuje nutkę zawiści. Zamysł artykułu dobry ale wykonanie fatalne!
  • Gość: p IP: *.chello.pl 19.10.10, 15:31
    artykuł troche za bardzo zwraca uwagę na aspekt biznesowy, to że ktoś ma sieć hoteli, takie czy inne fabryki, i porusza się takim czy innym środkiem transportu to jego sprawa!!!!! tutaj pojawia się w kontekście architektury i może na tym się skupcie! bo rzeczywiście straszy
  • Gość: Bufetowa IP: *.chello.pl 19.10.10, 15:31
    @jelonek bambi, a masz jeszcze kapuścianego !!!!!!!!!!!!!000000000!!!!!!!!!!sssssssss.....
  • Gość: hijack IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.10.10, 15:35
    no wyglada to jak kupa z lat 80 ... ale co zrobic :/
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 16:56
    przynajmniej ciastka produkuje zajebiste :) polecam, to nie żart. co do budynku cóż no.... wszystkim przedstawicielom handlowym na szkoleniach firmowych będzie pasować...
  • Gość: Łowca Jeleni IP: *.chello.pl 19.10.10, 17:21
    Bufetowa jesteś żenująca. Jeśli czymś smierdzi to brakiem kultury u Ciebie
  • Gość: Bufetowa IP: *.chello.pl 19.10.10, 17:38
    !!!!!!!!!!!!!000000000!!!!!!!!!!sssssssss.....
  • Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 17:59
    Okropne, widziałem to na żywo w Karpaczu przy wjeździe wyciągiem krzesełkowym, masakrcznie to wygląda, psuje cały piękny krajobraz. Kto w ogóle wydał pozwolenie na takie coś w tym miejscu?
  • Gość: rtg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.10, 19:07
    ponoć widać go z kosmosu :P
  • Gość: cik IP: *.109.245.172.dyn.user.ono.com 19.10.10, 19:10
    Ludzie, akurat ten hotel wyglada jak setki w Szwajcarii czy Austrii. Czy tamta architekture tez skrytykujecie. Oczywiscie, ze nie, pewnie nawet tam jezdzicie na narty i sie zachwycacie. Co za chory narod. Jesli to nie jest miejsce na ten hotel to gdzie jest jego miejsce?
  • Gość: tn IP: 89.100.155.* 19.10.10, 19:12
    zatrwazajace
  • Gość: gość IP: *.adsl2.static.versatel.nl 19.10.10, 19:39
    Cóż z tego że przyciągnie tysiące niby-biznesmenów??
    Odstraszy setki tysięcy prawdziwych turystów!
  • Gość: gość IP: *.tomaszow.mm.pl 19.10.10, 20:23
    Zazdrość zawiść i strasznie jednostronny artykuł . Autor pewnie nawet nie widział tej budowli na własne oczy nie wspominając o problemach z noclegami. Cudownie będzie po zabawie na stoku wskoczyć do basenu . Jestem za .
  • Gość: Konstr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 21:46
    Kiedy myślę "Gołębiewski" to mówię "Mikołajki".
    Tak jak ma Mazurach jak i w Karkonoszach są enklawy dla łysych i dla turystów z plecakiem. Tak więc gościu z 1939: nie tragizował bym. Ten hotel da się ominąć szerokim łukiem.
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.10, 21:52
    boskie daszki eh... skad sie bierze taki gust?
  • Gość: Konstr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 22:04
    Skąd ?
    wystarczy wyguglać grafiki "cruiser ships"
    :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.