Dodaj do ulubionych

Dom architekta jak średniowieczna forteca

IP: *.skynet.net.pl 04.11.10, 14:33
ale urwał !
Edytor zaawansowany
  • Gość: inteligentny komen IP: *.chello.pl 04.11.10, 14:36
    ale to było, dobrrrre ;)
  • Gość: charles IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.11.10, 14:37
    straszny pasztet. masakra, tak samo z resztą jak budynek TVP.
    nie rozumiem jak tacy ludzie mogą mieć prawo do wykonywania zawodu.

no ale zdaje się, że Polacy tak lubią.
  • Gość: Konstr IP: 217.153.201.* 04.11.10, 14:40
    Pomijając idiotyzm tego wątku (co ma piernik..) to o Czesiu w Warszawie świadczy (jeśli już) nie ten dom tylko TVP.
  • Gość: Architekt RM IP: *.wbia.zut.edu.pl 04.11.10, 14:44
    No to czekam na komentarze domorosłych znawców sztuk wszelakich. Ciekawy jestem dlaczego taki obiekt jest w dziale MAKABRY(ŁA) !?!
  • Gość: m IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.11.10, 14:47
    się czepiacie, widziałam gorsze rzeczy. to nawet wygląda interesująco, a otoczenie jest piękne. szukacie dziury w całym, bo to polityk i to z PIS'u. mnie drażni tylko ten komin.
  • Gość: pete IP: *.ip.netia.com.pl 04.11.10, 14:48
    uroczy domek. jak się patrzy na same zdjęcia to przychodzi na myśl że to jakaś angielska wiejska rezydencja. dobrze że w PL
    również mamy takie miejsca :)
  • Gość: kuba IP: *.chello.pl 04.11.10, 14:51
    czesiu bielecki to świr najwyższej klasy! wystarczy realizacja na woroniczna - nie mam pytań, teraz kandyduje na prezydenta warszau z ramenia samego jarosława - no i ta hacjenda - idealnie wpisuje sie w jego wczesniejsze poczynania - dobry komentarz - lae uuuuuurwał!:)
    czesław pojedź no do korei, tam takich jak ty cenią, eklektyczna osobowość i architektura
  • pipshunter 04.11.10, 14:52
    Nie lubię Bieleckiego, redakcji Bryły tez nie lubię. Budynek TVP koszmarny. Dom Bieleckiego... przyjemny, może zbyt cukierkowy, ale przyjemny... przynajmniej na tych zdjęciach. Ma w sobie coś z Macintosh-a.
  • Gość: lulubelle IP: *.finemedia.pl 04.11.10, 15:11
    może i makabryła, ale komu by się nie mieszkało tam miło, radośnie i przyjemnie? wśród kamyczków, trawniczków, motylków, hobbitów...
  • Gość: gość IP: *.protonet.pl 04.11.10, 15:13
    hahahahaaa
    to żart tak ???? to tylko render, czy na serio ?
  • Gość: archistudio IP: *.internet.piotrkow.pl 04.11.10, 15:26
    Poziom tego artykułu przeraża głupota i arogancją.Jestem zażenowany poziomem ludzi tworzących "bryłę".zal.
    Dom fajny... gdyby tak wyglądał krajobraz polskich wsi to ten kraj byłby piękny:)a ze mamy najbrzydsze wsie w europie to chyba nie jest dla nikogo żadna nowiną.TVP jest koszmarny ale za ta realizacje wielki szacun dla architekta.
  • talking_head 04.11.10, 15:29
    Współczuję pismakom z GW-Prawdy.
    Z jednej strony Bielecki, polski żyd, więc nie bardzo wypada zwłaszcza "żydowskiej gazecie dla Polaków" atakować pobratymca, z drugiej poparcie udzielone mu przez znienawidzonych "pisiorów" powoduje że trzeba wylać kubły pomyj.
  • Gość: Konstr IP: 217.153.201.* 04.11.10, 15:31
    Jeszcze raz powtórzę.Głupi,tendencyjny artykuł. Próba robienia polityczki nawet na forum architektonicznym.
    Wstyd! Jeszcze stwórzcie rubrykę "życie towarzyskie architektów".

(od razu zaznaczam nie głosowałbym na CzB ani na PiS).
  • Gość: JAro IP: *.broker.com.pl 04.11.10, 15:33
    zajebisty!!
  • Gość: dddd IP: *.rev.pro-internet.pl 04.11.10, 15:34
    jaki dom taki architekt...żenada.
  • Gość: gość IP: 213.241.62.* 04.11.10, 15:35
    Urwie następnemu!
  • Gość: Ktos IP: *.stk.vectranet.pl 04.11.10, 15:39
    To juz wiem gdzie kręcili smurfy. Przecież to dom Gargamela.
  • Gość: Celestyn IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.11.10, 15:41
    Bardzo ciekawy dom. Nietypowy ale na pewno nie makabryła. Intryguje. Nie wiem jak wygląda na żywo ale na zdjęciach mi cię podoba choć osobiście wolałbym coś mniejszego - ale tutaj przemawia przeze mnie doświadczenie ogrzewania 220m2 zimą.
  • lutas_z_kasu 04.11.10, 15:42
    A tam od razu makabryła. Gdybym był dzieckiem to byłby to dom moich marzeń. Widać, że właściciel uwielbia Tolkiena :D
  • Gość: Ni IP: 46.113.117.* 04.11.10, 15:42
    Sam pomysł na dom historyzujący nie jest zły, gorzej z dopracowaniem projektu. Trochę za dużo się dzieje. Chociaż tego o czym Bryła pisze (okienka, pleksiglas, wnętrza!) jakoś na tych zdjęciach nie widać. Bryłą bym go nie nazwała, ale Makabryłą też nie.
  • Gość: ava IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 15:44
    Oba dzieła mają ze sobą coś wspólnego. Budynek TVP wygląda jak pałac Batmana, a to tutaj - jak zamek wrednych krasnali.
  • Gość: bella IP: *.hsd1.ma.comcast.net 04.11.10, 15:47
    wlasnie ze ten dom jest bardzo piekny i bajkowy! kocham domy z kamienia...jest tez przepieknie obrosniety winorosla i pieknie wkomponowany w krajobraz. ja bym tam zasiala troche wiecej polnych kwiatow, stokrotek, slonecznikow i jasnorozowych roz..
  • Gość: zalamana IP: *.static.maxnet.net.pl 04.11.10, 15:50
    Hobbiton ja się patrzy
  • Gość: ajzol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 15:50
    ...a 1:31 słychać strzały...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka