Dodaj do ulubionych

Architekt Warszawa - projektowanie wnętrz

IP: *.215.195.31-internet.zabrze.debacom.pl 25.02.13, 09:52
Pragnę Państwu przedstawić moja ofertę projektowania wnętrz.
Jako architekt z wieloletnim stażem mogę zaoferować wysoką jakość usług oraz fachowe doradztwo w projektach architektonicznych. Prowadzę biuro projektowe w Warszawie. Jako architekt Warszawa posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu. Projektowanie wnętrz jest także moją pasją której oddaję się bez reszty. Biuro projektowe Piekarek Projekt to biuro architektów z Warszawy któremu można zufać.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.13, 10:40
    Witam w nawiazaniu do Państwa oferty pragne zlozyc swoja oferte wykonania mebli na zamowienie na indywidualne projekty, zabudowy szaf wnękowych, kuchennych, paneli z oklein naturalnych, lakierow folii PVC, zaklad wyposazony w park maszynowy :cnc , prasy do drewna foli PVC, kontakt pod nr 668 596 216
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.13, 21:57
    Witam serdecznie,
    Zapraszamy do współpracy i na naszę stronę:
    www.kolodziejszmyt.com
    Zajmujemy się projektowaniem oraz realizacją wnętrz mieszkalnych, komercyjnych oraz mebli.
    pozdrawiamy
    Kołodziej&Szmyt Projektowanie Wnętrz
  • masertiger1 03.04.19, 12:38
    Jeżeli poszukujecie doświadczonego architekta wnętrz na terenie Warszawy, to z czystym sumieniem polecam firmę Intellio Designers. Charakteryzują się kreatywnością i fantastycznym podejściem do klienta. Są terminowi i bardzo dokładni. Projekt mojej rezydencji wyszedł bardzo oryginalnie i staranne. Wnętrza super funkcjonalne i wykończone, wszystko zgodnie z umową, bez opóźnień. To co na mnie zrobiło ogromne wrażenie to pomoc w realizacji projektu

Pracownia projektowa Intellio Designers

ul. gen. Pełczyńskiego 22a, Warszawa
    pon - pt: 09:00 - 17:00
    tel. +48 664 744 123
    intellio.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.