Dodaj do ulubionych

szukam- dobry architekt wnętrz Wrocław

14.03.13, 22:10
Witam,
Szukam kreatywnego projektanta, dobrego architekta wnętez do zaprojektowania nieruzinkowego wnętrza mieszkania (60m2)w nowopowstałym budynku na Krzykach. Możecie kogoś polecić? Zależy mi przede wsystkim na ludziach o otwartym umyśle i kreatywnych. Oczywiście w rozsądnyc hcenach.

eleonoria@gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • gerald8 16.03.13, 20:52
    tutaj znalezlem bardzo fajna baza architektów w tym bardzo wielu z Wroclawia www.bazaarchitektow.pl z uslug zadnego nie kozystalem ale projekty i realizacje calkiem, calkiem.
  • Gość: tj IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 19:57
    Mieszkam na Bemowie - Warszawa i potrzebuje pomocy w urządzeniu pokoju o wymiarach: dł. 4m szer. 2m.
  • Gość: m.wieckowski IP: *.ip.jarsat.pl 18.03.13, 19:38
    Witam serdecznie,

proszę przesłać więcej szczegółów na wieckowski.mi@gmail.com, być może będę mógł pomóc.

Pozdrawiam,

Michał Więckowski
  • Gość: gość IP: *.230.91.6.rzeszow.mm.pl 17.03.13, 02:03
    tak z ciekawości (nie zamierzam zgłaszać swojej oferty) - co to znaczy cyt. "Zależy mi przede wsystkim na ludziach o otwartym umyśle i kreatywnych." ?
  • Gość: DESIGNOFF IP: *.clubnet.pl 17.03.13, 20:23
    Witam.
    Jestem zainteresowany wykonaniem dla Państwa projektu.
    Więcej szczegółów na mojej stronie:
    www.designoff.architekci.pl
    www.facebook.com/ProjektowanieWnetrzDesignoff

Działam na rynku od 12 lat, mam w dorobku zrealizowane kilkaset projektów.
    Działam na legalnym oprogramowaniu - wystawiam faktury.

tel. kom.(+48) 502 823 198

designoff@architekci.pl

www.designoff.architekci.pl
    www.facebook.com/ProjektowanieWnetrzDesignoff
  • Gość: pedro.gomez@op.pl IP: 83.17.109.* 29.03.16, 03:23
    VELVOX. iQ . Jeden z lepszych zespołów architektów we Wrocławiu . Mają także swoją firmę budowlaną i dużo projektują dla siebie . Wnętrza powalają ale trzeba dobrze negocjować ceny ! Polecam
  • Gość: przemek kryszk IP: *.centertel.pl 18.03.13, 17:20
    architipi.pl
  • Gość: Adam IP: *.mikolow.multimetro.pl 20.03.13, 00:07
    Mogę polecić zaprzyjaźnione biuro projektowe MsmDesign działające na terenie całej południowej polski. Dane kontaktowe oraz portfolio z referencjami można znaleźć na ich stronie www.msmdesign.pl
  • Gość: architekt IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.13, 22:00
    Zapraszam do współpracy www.dla-ciebie-wnetrza.com - efektowne projekty w przystępnych cenach.
  • michal.inaaaa 22.04.13, 15:08
    eleonoria napisał:

> Witam,
    > Szukam kreatywnego projektanta, dobrego architekta wnętez do zaprojektowania ni
    > eruzinkowego wnętrza mieszkania (60m2)w nowopowstałym budynku na Krzykach. Może
    > cie kogoś polecić? Zależy mi przede wsystkim na ludziach o otwartym umyśle i kr
    > eatywnych. Oczywiście w rozsądnyc hcenach.

Hej, jeśli to jeszcze aktualne, mogę Ci polecić fajną panią architekt, Anne Rossowską. Tez jest z południa Polski, więc chyba nie byłoby przeszkód, byście podjęli współpracę :) Jest bardzo profesjonalna i kreatywna, na pewno będzie tez otwarta na wszystkie Twoje sugestie, wiem to z doświadczenia :) Tu są na nią namiary rossowska.com/ Powodzenia!
  • Gość: Piotr IP: *.Red-2-139-249.staticIP.rima-tde.net 19.05.13, 02:37
    Jeśli nadal aktulne polecam amawa architekci
    www.amawa.pl
    Pozdrawiam
  • Gość: jankowski IP: *.play-internet.pl 17.09.14, 22:22
    Polecam Studio Bombe Joanna Karczewska. Współpracuję z Panią Joanną przy trzecim projekcie i jestem bardzo zadowolony. Kompleksowa usługa od projektów koncepcyjnych na wykonawczym kończąc. Wszystko sprawnie i z pomysłem. Pozdrawiam serdecznie.
  • karolinak10 18.09.14, 09:33
    Witam Serdecznie,
    Z miłą chęcią zajmę się wykonaniem aranżacji wnętrza Państwa mieszkania / domu. Profesjonalne projekty i porady architekta www.mieszkajmilo.pl

Pozdrawiam
    --
    Karolina
  • blumstudio 30.09.14, 16:59
    Witam
    polecam profesjonalne usługi architektoniczne pracowni BLUMSTUDIO
    Nowoczesne projekty w przystępnych cenach.
    www.blumstudio.pl
    info@blumstudio.pl
    693 715 516
    Działamy na terenie Lubina, Wrocławia, Dolnego Śląska i całej Polski.
    Sprawdź nas!
  • Gość: Łukasz84 IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.05.15, 20:58
    Polecam współpracę z arch. Adam Długoszowski 607505275
    www.badarchitekci.pl
    Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z ostatecznego efektu. Konkretnie i profesjonalnie
  • lordsidious 12.07.16, 19:10
    Spróbuj tutaj:
    trykowskastudio.pl
  • lordsidious 25.07.17, 18:41
    spóbuj tutaj
    www.trykowskastudio.pl
  • lechan32 31.07.17, 16:20

Zadowolony jestem ze współpracy z panią Barbarą z Bazylia Projekt Studio. Bardzo kompetentne podejście już od naszego pierwszego spotkania. Kreatywna osoba, ale też zwracająca uwagę na to, żeby wnętrza nie tylko dobrze wyglądały ale były przy okazji funkcjonalne. U poprzedniego architekta z którym współpracowałem przy wcześniejszej inwestycji niestety – design wziął górę nad tym, żeby w biurach rzeczywiście dobrze się ludziom pracowało.
  • Gość: Iza Terlikowska IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.03.18, 14:05
    Witam,
    Zapraszam serdecznie na Fresh Design. Projektuję wnętrza z pasją i zaangażowaniem. Tworzę wnętrza funkcjonalne, a zarazem nietuzinkowe, uwzględniające ramy budżetu.
  • Gość: kamilo IP: *.static.korbank.pl 15.11.18, 00:08
    myślę że powinna Pani skontaktować się z tym architektem wnętrz: Architekt Wnętrz Wrocław. Architektonicznie ta Pani dosłownie wymiata oraz bardzo ładnie uwzględnia kamieniczne wnętrza jakie można tu znaleźć bo przecież Wrocław z tego słynie.
  • Gość: Architekt wnętrz IP: *.static.korbank.pl 06.01.19, 01:33
    Witam,
    ostatnio chciałem odświeżyć wnętrze mieszkania w kamienicy ale równocześnie zachować klimat, Pani Angelika świetnie mi w tym doradziła, wytłumaczyła cały tworzenia projektu, w taki sposób że wszystko dla mnie było jasne i rzetelne. Oprócz doradztwa w zakresie mebli, wystroju, paneli, płytek oraz wyposażenia (muszę przyznać że ta Pani Architekt zna wielu specjalistów w zakresie tzw. "własnoróbek", przykładem jest dekoracja wnętrza łazienki z nietuzinkową umywalką w moim mieszkaniu), Pracownia ZEW dostarczyła mi również wszystkie rysunki techniczne (nawet przed czasem) które były koniecznością dla ekipy remontowej do skutecznego wykończenia wnętrza mieszkania. Projekt tego mieszkania możecie znaleźć tutaj: pracowniazew.pl/blog/portfolio/items/projekt-wnetrz-wroclaw/ natomiast linki do firmy Pracownia ZEW przesyłam poniżej. Gorąco polecam:
    Architekt wnętrz Wrocław

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka