Dodaj do ulubionych

Architekt wnętrz na Śląsku poszukiwany!

IP: router:* / 10.2.17.* 28.02.03, 14:31
Chciałabym zamówić zaprojektowanie wnetrz w 2-pokojowym mieszkanku. Czy ktoś
może mi kogoś polecić?
Obserwuj wątek
      • Gość: Kama Re: Architekt wnętrz na Śląsku poszukiwany! IP: router:* / 10.2.17.* 02.03.03, 15:21
        Nie chodzi mi o projekt calego wnetrza, raczej o pomoc w doborze kolorow, co do
        czego pasuje, a co nie etc. Potrzebuje kogos, kto wysluchalby dokladnie, czego
        oczekujemy i co nam odpowiada, a potem sklecil to w jakas uporzdkowana calosc.
        Jesli mozesz mi kogos polecic, to bardzo prosze. Co do kosztow, to nie gra roli
        (powierzchnia nie jest duza). Ale musze sie zorientowac, czy 50zl za metr to
        nie jest zbyt wygorowana cena :)
        • Gość: 0 Re: Architekt wnętrz na Śląsku poszukiwany! IP: 213.33.69.* 03.03.03, 18:36
          Gość portalu: Kama napisał(a):

> Nie chodzi mi o projekt calego wnetrza, raczej o pomoc w doborze kolorow, co
          do
          >
          > czego pasuje, a co nie etc. Potrzebuje kogos, kto wysluchalby dokladnie,
          czego
          > oczekujemy i co nam odpowiada, a potem sklecil to w jakas uporzdkowana
          calosc.

Z architektami to jest tak:

idzie sie do architekta i mowi sie: "Panie, a co Pan juz zbudowal? I niech
          pokaze jakies fotki, albo zaprowdzi nawet pod wybrane adresy".
          Jak sie spodoba to mozna nawet zaplacic.
          Jak sie nie spodoba to idzie sie do nastepnego biura. Troche tak jak z
          kupowaniem kiecki. Jednemu sie spodoba Dior, innemu D&G, a jeszcze innemu pchli
          targ i Stadion Dziesieciolecia.

Prosze nie oczekiwac, ze przyjdzie Pani do fachowca i bedzie mu tlumaczyc w
          jakim kolorze mam byc sufit. Po to sie mu placi, zeby zdecydowal. Projekt sie
          kupuje, albo nie.
          Lepiej wybrac styl biura architektonicznego od samego poczatku, niz wdawac sie
          w nieskonczenie dlugie dyskusje z architekcina. Pani sie nie bedzie podobac,
          mezowi sie nie bedzie podobac, tworcy projektu sie nie bedzie podobac... i kto
          za to zaplaci? :-)))) Pani, Pan, no, ... spoleczenstwo.

Z uszanowaniem

inz. Mamon

• Gość: money b Re: Architekt wnętrz na Śląsku poszukiwany! IP: *.chello.pl 03.03.03, 21:51
                Gość portalu: 0 napisał(a):

> Gość portalu: rooti napisał(a):
                >
                > > Galopujac dzisiaj po forum i czytajac posty Szanownego Inz. Mamona odnosze
                >
                > > wrazenie, ze te zjadliwe na punkcie Nedznej sa wynikiem jakiegos odrzucone
                > go
                > > lub niezrealizowanego projektu ;))
                > >
                > > Pozdrawiam ;)
                >
                >
                > Mylisz sie rooti,
                >
                >
                > Uklony
                >
                > inz. Mamon

inżynier! nie mąć wody, pozwól pani zapuścić przynętkę, przecież nie od dziś
                wiadomo, że na tym forum można złapać kolesia(lub koleżankę) co zrobi wszystko
                w cenie biletu w jedną stronę (jedna taka nawet sama układa kafelki, bo chce
                żeby świat był piękniejszy). Wystarczy napisać: proszę o pomoc, mam 300 metrowe
                mieszkanie, nie wiem jak urządzić aneks, błagam pomóżcie. Aha i wszystko już
                mam wymyślone, tylko żeby narysować.
                • melassaa Re: Architekt wnętrz na Śląsku poszukiwany! 04.03.03, 16:58
                  Małe sprostowanie: nie układam sama kafelków, tylko miałam tę wyjątkową
                  okazję poznania tajników tej trudnej sztuki. Jednakże z powagą architekta od
                  garstki ryżu (przepraszam, na herbatkę też się czasem można załapać) poważnie
                  rozważam przerzucenie się na fliziarstwo. Tudzież hydraulikę.

Zatopiona w bólach hobbystycznej twórczości
                  mela
                  • Gość: money b Re: Architekt wnętrz na Śląsku poszukiwany! IP: *.chello.pl 06.03.03, 00:12
                    melassaa napisała:

> Małe sprostowanie: nie układam sama kafelków, tylko miałam tę wyjątkową
                    > okazję poznania tajników tej trudnej sztuki. Jednakże z powagą architekta od
                    > garstki ryżu (przepraszam, na herbatkę też się czasem można załapać) poważnie
                    > rozważam przerzucenie się na fliziarstwo. Tudzież hydraulikę.
                    >
                    > Zatopiona w bólach hobbystycznej twórczości
                    > mela

więc chodź, pomaluj mój świat.:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka