Gazeta.pl   Forum   Dom   Architektura   Re: Boże, jakie brzydkie kościoły!

Komentarze do artykułu

Boże, jakie brzydkie kościoły!

Czy współczesna architektura sakralna Polski sprzyja zadumie i kontemplacji?

 

 


 

Re: Boże, jakie brzydkie kościoły!

Autor: Gość: gość IP: *.tvk.torun.pl 23.04.09, 00:11
nie całkiem rozumiem sens tego artykułu, czy pokazuje on sakralne brzydactwa, czy świątynie ciekawe i warte zainteresowania, a może wszystko jednocześnie? np. Kościół Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach jest to genialny obiekt, odwołuje się oczywiście do gotyku, ale w sposób bardzo subtelny i zaskakujący, przy tym jest niewielki, więc nie przytłacza otoczenia (wiem, bo często obok niego przejeżdżam:D)nie powinien być umieszczany obok licheńskiego złotka:P
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

BRYŁA POLECA:

Piękny i monumentalny kościół we Wrocławiu

Zobacz przykład dobrej architektury sakralnej

Chipperfield pokieruje XIII Biennale Architektury

Uznany brytyjski architekt w Wenecji

101 najciekawszych polskich budynków

Pierwszy taki album na rynku!

Zaloguj się

Projekt domu na zamówienie - dla 5-cio osobowej rodziny

Na zamówienie małżeństwa z trójką dzieci powstał nowoczesny budynek, bez ekstrawagancji formalnych. Nieulegający wątpliwej urody stylistyce otaczającej go zabudowy, ale też nierzucający wyzwania otoczeniu. Po prostu - wygodny dom dla pięcioosobowej rodziny.
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.