Dodaj do ulubionych

Miastomania - w obronie estetyki miasta

21.01.09, 14:24
zapomaniles o www.tumw.pl we wrocławiu
Edytor zaawansowany
  • Gość: jozue IP: *.chello.pl 21.01.09, 14:35
    kurde , tak trzymać ! ! ! jeszcze , jeszcze,zapienił mi się w sercu miód,brawo,
  • Gość: Gość IP: *.klc.vectranet.pl 21.01.09, 14:36
    świetne pomysły :) najlepszy ten ostatni, jestem ciekawy reakcji właścicieli samochodów :P heheh
  • Gość: no no IP: *.chello.pl 21.01.09, 14:54
    no no, szacun, oby tak dalej
  • Gość: Kozdrowicki IP: *.Korbank.pl 21.01.09, 15:20
    Aż miło się robi na sercu, kiedy dowiadujemy się, że nie wszystkim jest wszystko jedno. Poczekajcie jeszcze kilka, kilkanaście lat, do czasu gdy młodzi, ambitni i entuzjastyczni ludzie zaczną dochodzić w Polsce do władzy. Zmienimy ten kraj na lepsze!
  • Gość: fjb IP: *.adsl.alicedsl.de 21.01.09, 18:08
    za trzeci filmik oklaski. W polsce kazdy kto ma samochod mysli ze wszystko moze, tak samo jest tez na przejsciach dla pieszych. Nikt sie nie zatrzyma !!!. zero zasad i porzadku, a tylko zwroc uwage to cie pobija.
  • bo_moj_nick_jest_zajety 21.01.09, 20:47
    BRAWO!!!
  • Gość: xxx IP: *.wroclaw.mm.pl 21.01.09, 22:24
    tu filmik z nocnej akcji:
    pl.youtube.com/watch?v=a85MnqSIvHk
  • Gość: cmr IP: *.4web.pl 21.01.09, 23:37
    GPO robi świetną robotę! Miałem okazję widzieć ich w akcji - tak trzymać!
  • Gość: brite IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 10:14
    "skala decyzji miejskiego architekta, Marka Łysiaka". Łódzki Architekt Miasta nazywa się Marek Lisiak, Bryło/Gazeto, sprawdzaj swoje źródła! Tym bardziej że GPO na pewno nie przekręciła nazwiska.
  • Gość: oui IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 11:03
    Informacje o wycince robinii na Rynku w Krakowie są bezzasadne i fałszują rzeczywistość. Oczywiście jestem "za" akcjami podobnymi do prezentowanych w artykule, i sam staram się jak mogę przeciwdziałać bezsensownemu zagospodarowaniu przestrzeni. Natomiast Pan łuksz Roth widocznie bardziej chce promowac swoje nazwisko w nieładny sposób. Robinie miały przeważająca ilośc posuszu, a pod nimi sa ustawioane niestety każdego roku tzw. ogródki restauracyjne. Drzewa w mieście nie moga być traktowane jak w zabytkowych parkach. To zupełnie inna pzrestrzeń. Robinie zostały zastąpione roniniami o bardzo dużych rozmiarach.
  • Gość: dzagu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 12:38
    "zostały zastąpione roniniami o bardzo dużych rozmiarach" :) rzeczywiście oogromnych. niedługo będzie je można zobaczyć bez lupy. Efekt jest taki że mieliśmy rynek z drzewami a mamy bez.
  • Gość: kas IP: 62.89.108.* 22.01.09, 14:04
    nie kumam tego kretyna z tą farbą, próbował kiedyś zaparkowac w mieście? tak sie składa że ludzie parkujący na chodnikach byc może popełnili wykroczenie ale on popełnia przestępstwo niszczenia mienia
  • Gość: jestemdobry.pl IP: *.dsl.cnl.uk.net 22.01.09, 14:42
    Duze brawa dla GPO :-)

--
    www. jestemdobry.pl
  • Gość: lotos IP: *.as.kn.pl 22.01.09, 15:12
    tego sukinsyna co pomalował auta to bym po ryju natrzaskał
  • funia81 22.01.09, 15:14
    "ludzie parkujący na chodnikach byc może popełnili wykroczenie"

Nie zadne "byc moze", tylko popelnili, bo wydaje im sie, ze 1. sa bezkarni, 2. wszystko im wolno. A moze sie teraz naucza.
  • Gość: z krakowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 15:17
    brawo dla pana rotha. niech się krakowscy kierowcy nauczą, że chodnik to nie ich własność!! próbowali kiedyś tam przejechać na wózku inwalidzkim?? pewnie nie, bo i tak się nie da
  • koballt 22.01.09, 15:18
    Brawo! W Stanach nawet prezydent powtarzał przysięgę a tu pętaki coodziennie łamia prawo parkując nie 1,5 m od ściany
  • Gość: gosc z wro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 15:20
    ciekawe czy te z...syny, zaplaca za lakierowanie aut, trzeba byc jakims je....tym zeby robic takie cos, zero szacunku do tego, ze ktos moze sobie zylu wyprowal, zeby kupic swoj wymarzony samochod, za jaja bym takich wandali na drzewach powywieszal, a jak by marudzili to bym ich odciol ich male fiuciki, zeby mogli znowu znalesc sie na ziemi!!
  • Gość: XXX IP: 82.177.11.* 22.01.09, 15:21
    Banda młodocianych komuchów. Gó...arzy nie stać na własny samochód więc dewastują samochody "burżujów". Takim trzeba spuszczać wp*ol jak się ich złapie na gorącym uczynku.
  • Gość: findalander IP: *.ghnet.pl 22.01.09, 15:22
    "nie kumam tego kretyna z tą farbą, próbował kiedyś zaparkowac w mieście? tak sie składa że ludzie parkujący na chodnikach byc może popełnili wykroczenie ale on popełnia przestępstwo niszczenia mienia"

Otóż to, kierowcom po stówce mandatu a gościowi grzywna za niszczenie mienia równą kosztom odmalowania samochodów.

I żeby było jasne, popieram inicjatywy obywatelskie ale nie wandalizm. Czasem nie da się inaczej zaparkować samochodu. Co innego wjeżdżanie samochodem w rynek a co innego zostawienie 1 metra zamiast 1.5 wolnego na chodniku...
  • Gość: wert IP: 217.153.32.* 22.01.09, 15:22
    dupa nie akcja, przestepcy
  • Gość: kamil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 15:22
    głupota, mogli iść na policjantów a nie dewastować czyjąś własność, mądry człowiek postępuje inaczej, głupi radzi sobie w mniej mądre sposoby
  • Gość: yoko IP: *.toya.net.pl 22.01.09, 15:24
    Rewelacja, jestem jak najbardziej "za"
    Mam nadzieje, ze ćwoki parkujące w ten sposob juz nigdy tego nie zrobia...
  • Gość: retusz IP: 217.153.32.* 22.01.09, 15:24
    gnoje, a ja bym ich zajebała za niszczenie mienia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.