Dodaj do ulubionych

Matura 2011, matematyka, poziom podstawowy, odp...

• Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:41
    Za samą omege jest 1pkt?
  • Gość: kate IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:42
    BEZNADZIEJA, szłam lajtowo na tą matme bez stresu bo patrząc na zeszłoroczną mature byłam pewna że bez problemu dam sobie rade...a teraz nie wiem czy bede miec te 15 pkt:( ale trudno najwyzej poprawka w sierpniu
  • Gość: rime IP: *.icpnet.pl 05.05.11, 21:06
    czy w ostatnim otwartym mozna bylo wyliczyc bok trojkata na podstawie trapezu MEHL ? z tym ze bok trojkata mi wtedy wychodzi 2. a jego pole pierwiastek z 3. hmmm
  • Gość: tom IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.05.11, 21:07
    lipa
  • Gość: rudald IP: *.silesiamultimedia.com.pl 05.05.11, 21:08
    rzućcie okiem na rozszerzenie... Ja poległem na rozsz..
  • Gość: gosc IP: 195.116.80.* 05.05.11, 21:21
    Matura 2011 z matmy łatwiejsza niz z 2010 roku.
    o wiele łatwiejsza
  • Gość: gosc IP: 195.116.80.* 05.05.11, 21:22
    Zgadzam sie szczegolnie zadania otwarte w tym roku były łatwiejsze.
  • Gość: Gość IP: 94.40.83.* 05.05.11, 21:30
    mam pytanko jak w zadaniu z turystą napisałem to równanie -> x*y=112 i (x+3)(y-12)=112 i dalej popełniłem błąd (żenada xD) to mam chociaż 1 pkt? bo tyle mi brakuje by zdać!!!! ;D
  • Gość: lilka IP: *.centertel.pl 05.05.11, 21:36
    gość, dadzą Ci. bo masz coś dobrze, więc na bank dadzą..: ) mi też brakuje 1 pkt z prawdopodobieństwem. bo jeden mam na pewno, wszystko ladnie mi wyszlo tylko nie dalam oznaczen typu silnia czy P(A) tylko wypisalam liczby, zaznaczy lam te co spelniają warunek i normalnie dalej 16/49. myślisz ze dadzą max?
  • Gość: Gość IP: 94.40.83.* 05.05.11, 21:45
    Myślę, ze dadzą bo odpowiedź jest dobra a jakim sposobem liczysz to chyba nie ważne. Ważne by wyszło dobrze xD

Ja głupi prawdopodobieństwo skreśliłem a w połowie miałem dobrze ;/ Ale cóż z matmą nigdy sobie dobrze nie radziłem wolę ANGIELSKI!!! ;D
  • Gość: piotrek1234 IP: *.zamosc.mm.pl 05.05.11, 21:54
    w zad 26 w podpunkcie (a) trzeba koniecznie napisac <-2,3> czy dobrze tez jest <3,-2> ??
  • Gość: Shady IP: *.xdsl.centertel.pl 05.05.11, 21:54
    Mam takie pytanie czy jesli do zadania otawrtego z prawdopodobieństwem zrobilem tabelke i pozapisywalem wszytko ale wynik zle napisałem to czy chociaz punkta dostane?
  • Gość: DO POTOK IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.11, 21:54
    BRAWO STARY tylko jak możesz mieć 95% bez cząstkowych pkt? chwalisz się a procentów liczyć nie umiesz mat-fizie haha
  • Gość: łościu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 21:59
    W 26 ma być przedział otwarty. Takie ostrza funkcji nie są traktowane do przedziałów w tym wypadku malenia ponieważ, nie istnieje żaden punkt o większej bądź równej wartości (y)...:))
  • Gość: lilka IP: *.centertel.pl 05.05.11, 22:01
    gość, witam Cię w clubie antymatematyków : *
    najlepsze jest to, ze tutaj czytam, że ktoś ma 100 %, ktoś LEDWO 76& a ja się modle żebym z 30 wyleciała! jutro piszecie angielski? : > ja niemiecki, więc jutro sobie odpocznę..
  • Gość: sss IP: *.xdsl.centertel.pl 05.05.11, 22:11
    w zadaniu z prawdopodobiństwem w tym otwartm to za co były 2 pkt? Jesden za dobry wynik a drugi za dobra tabelke?
  • Gość: lilka IP: *.centertel.pl 05.05.11, 22:14
    sss za wynik na pewno tak, ale czy za tabelke? moim zdaniem za metode rozwiazania bo ja zadnej tabelki nie robiłam, w rozwiazaniu też nie ma...
  • Gość: sss IP: *.xdsl.centertel.pl 05.05.11, 22:24
    no chodzi mi o to ze zapisalem po prostu to tak ze dodawalem: 1+1, 1+2, 1+3 itd i to w postaci tabelki a pozniej zakreslilem liczby podzielne przez 3 no ale w końcu chyba zle policzylem ile ich jest. Czy za samo zrobienie tego jeden punkt bedzie? Bo brakuje mi punkta do zdania...
  • Gość: lilka IP: *.centertel.pl 05.05.11, 22:27
    tak bedzie jeden punkt na bank. ja mam tak samo hahahahah! : D wypisalam 49 liczb, potem zaznaczylam te 16 dobrych i potem pisalam ze P= 16/49.. mam nadzieje, że będą dwa pkt bo jak dadzą mi jeden to mam 28 % ;/
  • Gość: sss IP: *.xdsl.centertel.pl 05.05.11, 22:34
    Obyś miałą racje i obym miał ten 1 pkt i te 30 %. Ty też będziesz miała 2 punkt i to 30 % i zaliczymy tą zasraną "podstawową" matematyke ;> Gorąco pozdrawiam ;*
  • Gość: gość IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 05.05.11, 22:35
    w prawdopodobienstwie trzeba bylo wyipsac na czym plega zdarzenie a i wskazac moc a a potem odtswiec do p(a)=a/omega
  • Gość: lilka IP: *.centertel.pl 05.05.11, 22:46
    sss, no ja mam nadzieje, że damy radę :- *
  • Gość: hm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 22:47
    Drodzy "humaniści"! Zmartwię Was, ale matura podstawowa z matematyki wymaga jedynie typowo humanistycznej umiejętności - czytania ze zrozumieniem (tak, PO COŚ Wam te czerwone minipodręczniki dali!) - a tę chyba posiadacie, prawda?

Proszę Was, jak można nie rozwiązać piętnastu (z dwudziestu trzech!) zadań zamkniętych, mając do dyspozycji DWADZIEŚCIA STRON WZORÓW! To tak, jakby na maturze z polskiego każdy dostawał streszczenia wszystkich lektur i słownik terminów literackich!

Właściwie to powinniście być wdzięczni CKE, że po tym, jak ponad 30% osób nie zdało próbnej, nawet nie próbowali dawać zadań z wielomianów czy logarytmów...
  • Gość: alert IP: *.ip.netia.com.pl 05.05.11, 23:10
    hm. każdy humanista rozwiązałby właśnie te logarytmy czy wielomiany, co nas gubi to zadania 'wykaż, że; udowodnij' - to jest po prostu jakiś koszmar
  • Gość: lilka IP: *.centertel.pl 05.05.11, 23:17
    alert mnie uprzedził bo miałam to samo pisać.. serio, wolałabym wielomiany i logarytmy. jak widzę wykaż czy udowodnij to nie wiem jak się zabrać do zadania..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.