Dodaj do ulubionych

Matura fizyka 2011. Pierwsze wrażenia, pytania ...

12.05.11, 13:02
Rozszerzenie można nazwać trudnym, bo było dużo zadań opisowych, liczenie to proscizna
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.stargardszczecinski.vectranet.pl 12.05.11, 13:10
    mogło być gorzej choć ta matura była inna od wszystkich poprzednich:) zresztą biologia tez, więc to chyba taki trend w tym roku nastał żeby udziwniać
  • Gość: Gość IP: *.smrw.lodz.pl 12.05.11, 13:10
    ROZSZERZENIE MASAKRA :| sama teoria.
  • Gość: Marcin IP: *.finemedia.pl 12.05.11, 13:11
    Ogrom liczenia, a czasu 150 min - fizyka rozszerzona. Gratulacje CKE!!! :|
  • Gość: ender IP: *.radom.vectranet.pl 12.05.11, 13:12
    Dziwna ta matura była, dużo teorii.Jak zrobiliście to z II kosmiczną? Odległość będzie malała, czy najpierw rosła, później malała?
  • Gość: ja pierd..... IP: *.aster.pl 12.05.11, 13:14
    CKE was pojechało juz do reszty ?! Co to ma być ?! Moze troche fizyki na maturze z fizyki?! na podstawie sama teoria, jakies pojechane zadania, zupelnie inby schemat od kilku matur wstecz
    az boje sie chemii...
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 13:18
    Wiesz co, ja zaznaczyłem najpierw rosła a potem malała, gdyż prędkość rakiety była między I a II prędkością dla tej planety
  • Gość: L. IP: *.kalisz.mm.pl 12.05.11, 13:23
    rozszerzenie- tragedia...
    matma tak samo- ludzie?! o co chodzi ;/ ja wale no...
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 13:26
    Prawda jest taka że matury te nie są trudne, problem leży w tym że na lekcjach g6wno robiliśmy... I nie tylko z naszej winy ale również i z winy nauczycieli.
  • Gość: ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.11, 13:27
    Napisalam o transformatorze pamietajac wszystko z gimnazjum..
  • Gość: Miszcz IP: *.pern.com.pl 12.05.11, 13:32
    ogolnie ta podstawa nie byla ciezka, zadania na liczenie to byly klasyki tylko ze stres zrobil swoje... nie umialem masy idy wyznaczyc bo podstawialem 1sza kosmiczna do wzoru na sile dosrodkowa xD wscieklem sie ze nie ruszylem tego co umialem... co do teorii, no troszke za duzo ;/ ciekawe jak beda oceniac to ;/
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 13:33
    Masakra ! Sama teoria....
  • Gość: Feliks IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 13:44
    Dużo teorii, ale z Marcinem się nie zgodzę, bo liczenia nie było właśnie dużo. :)) A ja tylko na liczenie czekałem. ;D Pisałem rozsz, jakby co. Pozdrawiam CKE i proszę o w miarę przyzwoity klucz. ;D
  • Gość: S IP: *.kaskada.net 12.05.11, 13:51
    Zarty sobie robia, co roku tyle zadan rachunkowych. to samo na probnych i w jakis treningowych zadaniach, a dzis sama teoria, powinni byc konsekwetni w tym co robia... przygotowawylismy sie przede wszystkim liczac zadania a tu takie wybryk...
  • Gość: Gość IP: *.poddebice.mm.pl 12.05.11, 13:55
    ta matura byla jakas straszna....bardzo dziwna, mnostwo teorii, czuje ze podstawe zawalilam:( a b.lubie fizyke..kurde co jest...
  • abs_ik 12.05.11, 13:56
    Odpowiedzi do rozszerzenia:
    www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,9583064,Matura_2011__fizyka_i_astronomia__poziom_rozszerzony_.html
  • Gość: Gość IP: *.informel.pl 12.05.11, 14:04
    rozszerzona była strasznie trudna... jak matematyka
  • abs_ik 12.05.11, 14:05
    A tu podstawa:
    www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,9583061,Matura_2011__fizyka_i_astronomia__poziom_podstawowy_.html
  • Gość: Gość:olk IP: 62.244.136.* 12.05.11, 14:16
    Co do matury to powiem tyle. Materiał na poziomie szkoły średniej. Nic nowego. Ale to, że więcej było do wyjaśnienia teorii to już kpina ze strony CKE. Wątpię, że w którejś szkole średniej kładziono taki nacisk na to jak powinno się wyjaśniać takie zadania. Same obliczenia nie były trudne. Ba, nawet nie było ich dużo.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 14:27
    czy w pierwszym może być uzasadnienie, że jest to spowodowane różnicą ciśnień?
  • Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 15:39
    Wchodziłam na fize pozytywnie nastawiona. Kiedy zobaczyłam zadania ogarnął mnie chaos zaczęła się walka :D nie wiem co z tego wyniknie.. Liczyłam na łatwiejszą maturę i na lepszy humor.
  • fizyczunia 12.05.11, 15:46
    nastepne zadanie jest z luneta, odpowiedzi lewo, znowu lewo, ognisko, rownolegle, promien soczewki rowny ogniskowe 5 cm, 400 lat switlnych pozostale teoria
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 17:22
    fajnie fajnie, dobry z fizy jestem, ze wszystkich próbnych ok 90%, a tu co?
    TRAGEDIA
    50 % jak nic

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.