Dodaj do ulubionych

książki do matury, bio, chem, fiz, sukces gwarant

04.08.13, 22:19
Witam. Tegoroczny maturzysta sprzeda książki, z których uczyłem się do matury. Dzięki nim osiągnąłem wynik: 92% chem, 85% biol, 90 % fiz podst., 98% matma. Cześć książek nie używałem, ponieważ nie starczyło mi czasu na ich przerobienie w klasie maturalnej, dlatego są praktycznie nowe. Przy zakupie większej ilości możliwa jest negocjacja ceny końcowej. Paczki wysyłam pocztą polską po wcześniejszej wpłacie na konto. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt priv, mogę udzielić szczegółowych informacji, a nawet wysłać zdjęcie książek. kontakt:olszo94@wp.pl

Biologia:
1. Biologia, Wybór Testów, tom 1, wyd. Medyk 2008, stan bdb, - 12 zł
2. Biologia, Wiesz, że umiesz, Repetytorium, Wyd. Wsip, 2006, stan bdb, bez CD-20zł
3. Botanika i biologia komórki, Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, wyd. Prószyński i S-ka, 2000, stan bdb- 14 zł
4. Tematy i zagadnienia maturalne z biologii, wyd. Omega, 1998, stan db,-6zł
5. Biologia, Podręczniki Wsip. Cześć 1 (tom 1), cześć 2(tom1 i 2), część 3, stan bdb -komplet za 55zł
6. Polskie parki narodowe, wyd. Ibis, 2012, stan wzorowy, wygląda jak nowa, przydatna wiedza do OB z zakresu parków narodowych-15 zł
7. Biologia, Vademecum matura 2012, wyd. Operon, stan bdb, mało używana, CD -48zł
8. Biologia, tydzień po tygodniu do matury, wyd. Zielona sowa, stan dobry, zapisana miękkim ołówkiem, bez problemu można wymazać, 12 zł
9. Biologia w pytaniach i odpowiedziach, Wyd. Mac, stan bdb, zapisane kilkanaście stron ołówkiem z 370, wygląda z zewnątrz jak nowa, 26zł
10. Biologia, zbiór ćwiczeń i doświadczeń, wyd. Wszpwn, stan wzorowy, nowa, nieużywana z powodu braku czasu, 15 zł
11. Abc maturalne, biologia, wyd, Wszpwn, 2009, stan wzorowy, nigdy nieużywana, minimalnie zagięty jeden róg, tabele biologiczne- 22zł
12. Sposób na maturę, Biologia, wyd. Omega, stan idealny, nowa, nigdy nieużywana z powodu braku czasu- 12 zł
13. Biologia, matura na 100%, repetytorium, wyd. wszpwn, stan bdb, minimalne ślady użytkowania na okładce, 16 zł
14. Biologia, Trening przed maturą, Bukała, wyd. Omega, Bakterie, Rośliny, Grzyby, stan wzorowy, nowa, 24 zł
15. Biologia, Trening przed maturą, zbiór zadań maturalnych, poziom rozszerzonym, wyd.Omega, stan wzorowy, nieużywana, nowa, 20 zł
16. Biologia, Arkusze egzaminacyjne 2012, wyd Omega, stan wzorowy, nieużywana, nowa,- 20 zł
17. Nowa matura, biologia, wyd Park edukacja, 2010, stan bdb, zapisane 3 str. ołówkiem, wygląda z zewnątrz jak nowa, 16 zł,
18. Biologia, repetytorium, liceum poziom rozszerzony i podstawowy, wyd. Wszpwn, 2010, stan bdb, -29 zł
19. Biologia, z nami zdasz, Arkusze egzaminacyjne, wyd. Videograf, stan wzorowy, nieużywana, nowa- 8 zł
20. Biologia, Zbiór zadań maturalnych, Wyd Omega, 2012, stan bdb, sporadycznie używana -20 zł
21. Biologia 1, Wyd operon, 2008, stan. Zniszczona, wszystkie strony, często używana cześć luźna, - symboliczne 5zł
22. Biologia 2, wyd operon 2004, stan dobry minus,- 9zł
23. Homo sapiens, Meandry ewolucji, Marcin Ryszkiewicz, miałem taką samą pożyczoną, gdy uczyłem się do OB., potem na koniec roku dostałem nową od pani od Biologii, zawiera ciekawostki dotyczące ewolucji człowieka, stan nowy, wyd Cis, 35 zł(w Matrasie kupiona za 49,99zł)
24. Tablice szkolne, Biologia, wyd. Adamantan, wydanie I, stan bdb, -8 zł
25. Biologia, Jedność i różnorodność, wyd Wszpwn, stan bdb, przydatna książka do matury i
OB., -90zł

CHEMIA
1. Zdaj maturę, Chemia, wyd. Pazdro, wydanie I, stan bdb, prawie wcale używana, 16 zł
2. Chemia 1, podręcznik, wyd, wsip, stan bd, dobre uzupełnienie podręczników operonu, -8 zł
3. Chemia 2, podręcznik, wyd. Wsip, stan bdb, prawie nieużywana, -21 zł
4. Chemia dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres rozszerzony, wyd. Zamkor, Stan bdb-15 zł
5. Chemia 1, chemia ogólna i nieorganiczna, zakres podstawowy, wyd. Nowa era, stan bd, 10 zł
6. Podstawy chemii, repetytorium, A. Persona, część 1 i 2, wyd. Medyk, stan bdb mało używana, -35zł komplet
7. Zadania, chemia, Wyd, Wszpwn, stan nowa, nieużywana, 23 zł
8. Chemia. Chemia organiczna, cz III Witold Danikiewicz, wyd. Pazdro, stan bdb, mało używany, płyta CD- 20 zł
9. Chemia, Maturalnie, że zdasz, ksero, stan bdb, wszystkie strony dokładnie skserowany, przydatna książka, biorąc pod uwagę poziom ostatnich matur, 8zł
10. Chemia, Vademecum, wyd. Operon, matura 2012, stan idealny, 3 razy może używany, płyta CD, -38 zł
11. Chemia, podręcznik i zbiór w jednym, cz 2. Hassa, bestseller, wyd Rożak,stan bdb, minimalnalnie poniszczona okładka, 20 zł
12. Zadania, chemia. Wyd Wszpwn, stan bdb minus, połowa zapisana miękkim ołówkiem, 15 zł
13. Chemia, testy 2005, wyd Operon, stan bdb, jedna strona popisana długopisem, reszta czysta-10zł
14. Chemia, testy i arkusze 2012, wyd Operon, stan wzorowy, nieużywana, płyta CD-20zł
15. Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych, brązowy, K. Pazdro, wyd. Pazdro, 2010, stan, bdb minus, gratis tabele i układy chemiczne, - 15 zł
16. Abc maturalne, Chemia, wyd. wsip, stan bdb, nieużywana, w środku nowa, zagięty jeden róg z powodu złego ułożenia na półce, - 20zł
17. Chemia, repetytorium dla kandydatów na Akademie Medyczne, T. Gałamon, (bardziej to zbiór zadań niż repetytorium), wyd. Medyk, 2002(wydanie poprawione), stan bdb,-15zł
18. Chemia, Tydzień po tygodniu do matury, wyd. Zielona Sowa, stan wzorowy, nowa, nieużywana-20zł
19. Chemia, arkusze egzaminacyjne 2012, Wyd. Omega, stan wzorowy, nowa, nieużywana, -20 zł
20. Chemia, doświadczenia chemiczne w zadaniach, Wyd. Omega, wydanie poprawione, stan, wzorowy, nowa, nieużywana-20zł
21. Chemia, z nami zdasz, Wyd. Videograf, stan wzorowy, nowa, nieużywana, -8 zł

FIZYKA
1. Fizyka i astronomia, zakres podstawowy, podręcznik, wyd wszpwn, stan dobry-12 zł
2. Fizyka dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres poziom podstawowy, wyd. Zamkor, stan bdb, -12 zł
3. Fizyka. Podręcznik. K. Chyla, wyd. Debit, mało znana, ale świetnie wyłożona jest w niej teoria do matury podstawowej z fizyki, -8zł
Matematyka
1. Matematyka na 100%, repetytorium, zakres rozszerzony i podstawowy, wyd. Wszpwn, stan db, -10 zł
2. Abc maturzysty, poziom podstawowy, matematyka, wyd. Adamantan, stan, wzorowy, nieużywany -15 zł
3. Matematyka, zbiór zadań maturalnych i zestawy maturalne, poziom podstawowy, nowe wydanie, wyd nowa era, stan bdb-15 zł
4. Nowa matura, matematyka, poziom rozszerzony i podstawowy, wyd. Park Edukacja, stan bdb, prawie nieużywana-15zł

Inne przedmioty:
1. Historia, Śniegocki, komplet, komplet- 5 cześci, stan dobry,-45 zł
2. Nowa matura, język polskie, poziom rozszerzony i podstawowy, repetytorium, wyd. park edukacja, stan bdb, -13 zł
3. Geografia, podręcznik cz. 1 i 2, wyd, Wszpwn, zakres podstawowy, idealny do matury podstawowej, stan dobry, 16 zł komplet
4. Repetytorium maturalne, język polski, wyd wszpwn, stan nowy, nieużywany, płyta Cd-10zł

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka