Dodaj do ulubionych

W glanach na studniówkę?

IP: *.kgb / *.75.62.218.ostrow62.ptc.pl 11.01.05, 15:57
Znam dziewczynę, której chłopak bardzo chce pójść z nią na studniówkę w swoich ukochanych glanach. Co o tym sądzicie? Czy to jest dopuszczalne? A może kategorycznie zabronione? Czy jeśli ktoś dobrze będzie się czuł i bawił w takich butach, zachowywał kulturalnie i spokojnie, poza tym miał na sobie strój wieczorowy, to czy będzie to zbrodnią, jeśli jego nogi zdobić będą glany? A może jednak nie wypada? Czy też dosyć już staroświeckich poglądów i przestarzałej tradycji? Jestem ciekawa, co sądzicie na ten temat...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kaja IP: *.ssnet.pl 11.01.05, 16:00
    A co jest złego w glnach, ja bym chętnie sama poszła w moich, tylko, że mi
    trochę do sukienki nie pasują;)
  • Gość: kott IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 17:58
    Ja bym w glanach nigdy na taką zabawę nie poszła i tego samego oczekiwałabym od
    chłopaka...raz można chyba nałożyć eleganckie buty!!!
  • Gość: yavanna IP: *.eth.net.pl 11.01.05, 18:59
    jak chce,to niech idzie,mój Boże,co za problem?chyba,że laska jest zdecydowania
    anty,to powinni to przedyskutować.ja właśnie obstrzygłam sobie pół łba na
    b.krótko a pół mam na długo-tak z okazji studniówki.a do czarnej prostej sukni
    mam srebrny kaptur.nikt się nie czepia :P
  • Gość: rzukosoczek IP: *.com.pl / 82.160.108.* 13.02.05, 15:09
    jak najbardziej popieram glanki. sama byłam w nich na studniówce swojej. żeby
    grono pedagogiczne na zawał nie umarło poloneza odtanczyłam w bucikach na
    obcasie, a potem do tanczenia moje pomaranczowe glanki były wymarzone.
    przynajmniej nie pomykałam potem na bosaka jak inne dziewczyny z odciskami na
    stopach od niewygodnych obcasików :)
  • Gość: beacia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.05, 12:51
    Absolutnie nie!!! Studniówka jest elegancką imprezą, raz można się elegancko
    ubrać. Poza tym glany za nic nie pasują do garnituru czy eleganckiej sukienki.
    U mnie w szkole taki ktoś by miał przerąbane. Uważam, że to tylko
    chęć "wyróżnienia się" na siłę. Chłopak narobi dziewczynie wstydu, bo nie
    sądzę, żeby owe glany wyczyścił i na glanc wypastował.
  • Gość: jana IP: *.75.62.218.ostrow62.ptc.pl 21.02.05, 19:49
    Chłopak poszedł z tą dziewczyną w glanach, które uprzednio wypastował (a jednak...) i nie było z powodu jego niecodziennego jak na tę okazję obuwia żadnych problemów, nikt nie odezwał się do nich w tej sprawie. Dopiero po 2 tygodniach jakas dziewczyna przyznala, ze widziala, iz chlopak ow byl w glanach. I owszem, byla troche zaskoczona, ale nie zdegustowana bynajmniej...Obylo sie wiec bez nieprzyjemnosci, wilk syty i owca cala...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka