Dodaj do ulubionych

PW przyjmie każdego

IP: *.plock.mm.pl 29.03.05, 12:30
Witam
ponieważ rok temu byłem w podobnej sytuacji jak Wy, szukałem dobrej uczelni, a jeszcze bardziej dobrego kierunku technicznego podpowiem Wam coś.
PW ma swoją mało znaną filę w Płocku, w tamtym roku na 4kierunki i 320 miejsc było 350chętnych, tylko dlatego że jest Ona mało znana. Dostanie się na ten wydział jest łatwe jak dostanie się na prywatną uczelnię. Dodam, że Płock jest DUŻO TAŃSZYM miastem od Warszawy.
kierunki:
-Budownictwo
-Mechanika
-Chemia
-Ochrona Środowiska
-Ekonomia
www.pw.plock.pl
jeśli chcecie coś wiedzieć pytajcie, odpowiem
pozdr
Edytor zaawansowany
  • Gość: myslak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 13:19
    Na filie zamiejscowe jest zazwyczaj sporo mieksc i nawet drugi, wrześniowy nabór.
    Niestety, wynika to nie tylko z braku popularności filii, ale też z dużo
    niższego poziomu.
    Nawet jeśli wykładowcy dojeżdżają z macierzystych uczelni, zajęcia są często
    odwoływane, gorszy tez bywa sprzęt.
  • Gość: student PW IP: *.plock.mm.pl 29.03.05, 14:40
    Gość portalu: myslak napisał(a):

>ale też z dużo niższego poziomu.

Jeżeli nawet to tylko trochę, ale nie "dużo".

trudno będzie mi polemizować, bo nie wiem jaki poziom jest w Wawie, ale zapewniam że za ładne oczy to dyplomu tutaj nie dają, odsiew jest spory
    ze 105przyjętych na budownictwie osób kończy ok 20-25 czyli 1/4 w jednostce macieżystej przechodzi 1/3
    w każdym bądz razie ten "niższy poziom" może okazać się zaletą!
    Przecież łatwiej będzie ukończyć.
    Dyplom dostaje się taki sam, wątpię żeby pracodawcy tak bardzo zwracali uwagę na to czy ktoś skończył w tym czy w tamtym oddziale. PW już samo mówi za siebie.

> zajęcia są często odwoływane,

jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem

>gorszy tez bywa sprzęt.

Zapraszam do obejrzenia. Myślę, że nie jest taki zły akurat ten wydział jest dosyć chojnie sponsorowany przez Orlen i jego spółki, gdyż jest to żrdło jego pracowników.
  • Gość: ozzy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 31.03.05, 14:44
    Wszyscy do Orlenu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka