Dodaj do ulubionych

Wyższa Szkoła Zarządzania "Edukacja' Wrocław - ???

27.07.05, 16:45
coś ktoś słyszał ? wie ? ma studiujących tam znajomych ? piszcie plis, bo to
very important for me. z góry thx. pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • umbradomini1 27.07.05, 16:58
    :)
    --
    "Ja nie chcę spać, nie chcę umierać,
    tylko wędrować po pastwiskach nieba..."
  • lisowa2 27.07.05, 19:54
    :)
    jesteeeeem kooooooooobieta, wooooooodą, oooooooogniem, buuuuuuuurza ,perłaaaaaaaa na dnieeeeeeeee:PPPPPPPPPPPPPPPPPP
    wolnaaaaaa jak rzeeeeeeeeeka,:)
  • Gość: absolwent IP: *.dynamic.chello.pl 07.07.14, 16:53
    Skończyłem tę szkołę. Jak komuś zależy na papierku, to niech idzie. Trudno nie jest. jest parcie, żeby wszyscy zadawali, bo kasa dla szkoły. Wykładowcy coraz słabsi, bo kierunki padają, to i kadry mniej. Zostają sami emeryci, przygłusi i upierdliwi, albo starzy doktorzy, bądź młodzi, co nigdzie pracy nie znaleźli a chcą pracować na uczelni. Wymagania przeciętne, grupy duże, to i można się zgubić w tłumie. Nauczyć też się za wiele nie dostanie, bo co to np. za angielski na studiach zaocznych. Na innych kierunkach podobnie. Miernoty tam przeważnie studiują, bo trochę lepsi idą na uczelnie państwowe.
  • Gość: inny absolwent IP: *.204.241.130.dsl.dynamic.t-mobile.pl 03.12.15, 21:39
    Nieprawda, możesz wylecieć w każdej chwili jeśli się nie uczysz. Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę. A wykładowcy zostają Ci którzy mają szerokie kompetencje. Studenci są tacy sami jak wszędzie indziej z wyjątkiem nielicznych, którzy chyba w ogóle nie powinni studiować, tak jak na przykład ty.
  • Gość: Ja IP: *.30.88.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.09.14, 02:01
    Hej radzę omijać szerokim łukiem WSZ Edukacja. Dla nich liczy sie tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa, w dupie maja studentów, w zimie siedzisz w klasach w kurtkach bo nie grzeją. Wykładowcy to banda idiotów, a przy obronie pracy dyplomowej same problemy...
  • Gość: NP IP: *.204.243.124.dsl.dynamic.t-mobile.pl 05.12.15, 20:28
    No cóż, jak się komuś nie chce uczyć, zawsze będzie narzekać. Popytaj się a zobaczysz, że stawki są jedne z niższych w całym Wrocławiu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.