• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czy to prawda ze za poprawke matury trzeba placic? Dodaj do ulubionych

• 18.08.05, 18:11
    wiecie moze ile??
    moja mama zawsze mowi, ze nie ma ni za darmo...
    jestem zszokowana tym placeniem za mature:-/
    ach te reformy... <lol>
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Aga IP: 194.146.128.* 18.08.05, 19:53
      Na studiach za poprawkę też się płaci, normalka...
      • Gość: abc IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 18.08.05, 20:01
        Popieram opłaty za poprawkowe egzaminy. Zwłaszcza wobec rosnącej liczby
        chcących poprawiać wyniki maturalne! Nauczyciele zawsze byli kiepsko opłacani,
        ale pracować za darmo... ?
    • Gość: mmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 21:53
      a skad takie informacje?? i wiadomo ile trzeba zaplacic??
      • Gość: mmm IP: 212.244.54.* 18.08.05, 22:44
        Nic się nie płaci za poprawkę matury można poprawiać i to w 100% za darmo
        • 19.08.05, 08:31
          Popieram poprzednika,za poprawke nie płaci się ani grosza :)Nie wiem kto ci
          powiedzial takie bzdury.Pozdrawiam
          • Gość: miś IP: *.chello.pl 19.08.05, 09:24
            Chodźmy wszyscy poprawiać matury :P ciekawe co wtedy powiedzą o nowym systemie
          • Gość: kaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.05, 12:29
            sa plany wprowadzenia opłat za poprawki, ale nie ma jeszcze szczegółów
    • Gość: if IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 19.08.05, 15:58
      "Jeszcze nie wiadomo, jak wysokie będą opłaty. Wiadomo natomiast, że obejmą
      również maturzystów zamierzających zdawać w sesji poprawkowej przedmiot, którego
      w maju w ogóle nie zdawali, bo np. zmienili plany i chcą studiować zupełnie coś
      innego. Opłaty nie będą obowiązywać na najbliższej - styczniowej - poprawce."

serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2874715.html
      • Gość: gg IP: *.zeork.com.pl 19.08.05, 16:03
        W jednym z serwisów informacyjnych podano, że jeden egzamin kosztuje 50 zł( nie
        wiem czy chodzi o II poziomy) więc gdybyśmy płacili to pewnie równowartość tej
        kwoty.
    • 19.08.05, 17:27
      Tak, oczywiście, na moje konto trzeba wpłacić (co łaska + VAT), a ja wam odbiję
      arkusze na ksero ;)
    • Gość: Asica IP: *.sistbg.net / 80.51.252.* 19.08.05, 19:20
      Mam pytanko bo w czerwcu, byłam tak załamana maturą ze mysliałam na 100% ze
      nigdzie sie nie dostane, i chciałam napisać w styczniu biologie. Ale
      szcześliwie jestem na wymarzonym kierunku na wymarzonej uczelni w wymarzonym
      mieście..., wiec mi teraz jest to niepotrzebne. Mogę teraz zrezygnować? Co mam
      zrobić? iśc we wrześniu do wychowawczyni i powiedzieć że rezygnuje?
      • Gość: :/ IP: *.icpnet.pl 19.08.05, 22:28
        Tak, mozesz zrezygnowac, zmieniac przedmioty itd. (tak jak to było przed
        "normalna" matura). Na pewno musisz to zglosc, albo w szkole, a jesli nie tam to
        pewnie w OKE. Pozdr.
        • Gość: ==już_studentka== IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.05, 10:20
          jak ktoś zgłosił akces poprawiania, a potem rezygnuje... to nie trzeba nikomu
          tego zgłaszać. nie przychodzisz i już.
          a np. jeśli ktoś zdał maturę, ale nie zadowalają go swoje wyniki z przedmiotu
          obowiązkowego... czy może sobie go zmienić... np. zamiast historii wziąć WOS?
          wie ktoś???
          • Gość: abc IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 20.08.05, 10:52
            Przyzwoitość nakazywałaby jednak zgłosić rezygnację! Coś kiepsko wciąż z tą
            dojrzałością. My (uczniowie, absolwenci) mamy prawa a Wy (system óswiatowy)
            tylko obowiązki?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.