• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Badania_Lekarz medycyny pracy!!!!!!!

• 19.07.07, 19:24
    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak przebiegają te badania. Jak długo należy
    czekać na wyniki i jaki jest koszt ??Bardzo proszę o odpowiedzi
    Edytor zaawansowany
    • Gość: dada IP: *.chello.pl 19.07.07, 19:26
      wchodzisz, dajesz papier, placisz 30zł, bierzesz papier, wychodzisz
      • 19.07.07, 19:29
        dzięki za :) robiłaś te badania w Krk ??
        • Gość: Kaa. IP: 82.139.52.* 19.07.07, 20:24
          No sorry - zależy jakie badania i są one bezpłatne w wybranych placówkach.Za
          zwykłe zaświadczenia płacisz 30 zł, a za badania nawet ok. 150 zł prywatnie. Np.
          na medycynee robi sie az 4 badania: analiza krwi, spirometria, okulistyczne i
          zwykłe badanie lekarza medycyny pracy - prywtanie wychodzi ok 130 zł, ja
          zrobiłęm za darmo.
          • 19.07.07, 20:57
            No właśnie i tutaj pojawia sie kolejne pytanie. Czy na pielęgniarstwo wymagane
            jest zwykłe zaświadczenie czy szczegółowe badania o których wspomniał kolega
            wyżej.Jeśli jakaś przyszła pielęgniarka wie coś na ten temat to bardzo proszę o
            odpowiedź.
            • Gość: K. IP: 82.139.52.* 19.07.07, 21:04
              Na pewno szczgeółowe na skierowaniu muszą być wyszczególnione, wiec oni juz beda
              wiedizec co i jak. Zwykłe zaswiadczenie sa na studia humanistyczne i pokrewne,
              matematyczne i pokrewne etc.
          • Gość: mag IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.07, 21:22
            hmm, serio wymagają takich badań? gdzie się dostałeś? mi dali tylko papier do
            lekarza medycyny pracy. on go wypełnił i tyle. bez żadnych dodatkowych badań
            • Gość: krosia IP: *.altec.pl 19.07.07, 21:37
              A nie może być zwykły lekarz? Nie przyjmą takiego zaświadczenia? Ja 3 lata temu
              zdawałam na akademie muzyczną i tam przyjęli zwykłe zaświadczenie
              • Gość: pielęgniarka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 21:49
                Ja będę studiowac pielegniarstwo na AM w Warszawie i przy składaniu dokumentów
                dostałam skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy (kartka formatu
                A4).To badanie w niektorych placowkach jest bezplatne a w niekotrych sie placi
                30zl!!!Jest to skierowanie i zaswiadczenie inne niz takie zwykłe co składa sie
                na uczelniach niemedycznych!!!To badanie ma tylko wtepnie okreslic czy np
                preparaty typu formalina z ktorymi bedziesz miala kontak na studiach nie
                zagrazaja twojemu zdrowiu badz czy nie jestes na nie uczulona!Jesli masz wiecej
                pytan to chetnie odpowiem!A Ty gdzie bedziesz studiowac??
                • 19.07.07, 22:21
                  Dziękuję za odpowiedź. Ja dostałam sie na CM UJ. Jutro jadę dokonać wpisu
                  .Niestety nie mam jeszcze tego zaświadczenia i stąd moje pytanie.Mam nadzieję
                  że jutro uda mi się je zdobyć. Chciałabym mieć już te wszystkie formalności z
                  głowy .
                  • Gość: pielęgniarka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 22:29
                    To zaświadczenie dają kazdemu kto przywozi dokumenty! A jesli mozna wiedziec
                    jaki był próg punktów na pielegniarstwo na UJ lub ile pkt Ty mialas???pytam z
                    ciekawosci,aha i czy zdawalas wos i bilogie czy tylko jedno z nich??
                    • 19.07.07, 22:39
                      Wiesz nie mam pojęcia jaki był próg natomiast mogę Ci powiedzieć, iż miałam 25
                      pkt. Zdawałam zarówno wos(poziom rozsz) jak i biologię (poziom podst). To
                      wystarczyło aby sie dostać i równocześnie spełnić swoje największe marzenie:)
            • Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 21:44
              ja skladalam na uniwersytet medyczny i nie potrzebowalam zadnego badani krwi
              itp. badanie wzroku, sluchu, wywiad i tyle :D i badanie za darmo
              • Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 21:45
                w poznaniu lekarz medycyny pracy byl potrzebny tylko na medyczne kierunki i na awf
      • Gość: dada IP: *.chello.pl 19.07.07, 21:48
        Na farmacje i analityke uj wlasnie takie "badania" trzeba było miec.
        60zł razem dosłownie za nic
        • 19.07.07, 22:24
          Mogłabyś mi powiedzieć czy wówczas gdy byłaś z tym zaświadczeniem u lekarza
          było dużo ludzi? Długo musiałaś czekać ?
          • Gość: trtre IP: *.chello.pl 19.07.07, 22:35
            to było prywatnie w przychodni, zarejestrowalem sie 4 godziny wczesniej przez
            telefon i tyle
            • Gość: Karolcia IP: *.eranet.pl 25.07.07, 02:15
              To straszne, że ściągają z nas taką kasę! Poszłam dziś do lekarza , ale tego
              zwykłego rodzinnego (składałam na dziennikarstwo) i lekarz nawet mnie nie
              zbadał!!! Pytam się za co te 30 zł?! Interesuje mnie gdzie jest to napisane, że
              mogą pobierać te pieniądze?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.