Dodaj do ulubionych

Pytanie do programistów

26.06.07, 19:25
Z pierwszego wykształcenia jestem ekonomistką, mam kilka lat doświadczenia w
księgowości. Obecnie koncze pierwszy rok informatyki - inżynieria
oprogramowania. Czy w firmach tworzących oprogramowanie jest zapotrzebowanie
na osoby mające taką kombinację wykształcenia? Czy jest to mój atut?
Edytor zaawansowany
  • 05.07.07, 17:45
    Moim zdaniem: jeśli firma będzie poszukiwać programistów do projektu dla sektoru
    finansowego to tak.
  • 13.07.07, 12:38
    katie3001 napisała:

> Z pierwszego wykształcenia jestem ekonomistką, mam kilka lat doświadczenia w
    > księgowości. Obecnie koncze pierwszy rok informatyki - inżynieria
    > oprogramowania. Czy w firmach tworzących oprogramowanie jest zapotrzebowanie
    > na osoby mające taką kombinację wykształcenia? Czy jest to mój atut?

W tych czasach poszukuje sie tylko fachowcow ktorzy maja swoja dzialke do
    zrobienia i robia i poswiecaja sie nie tylko bo musza bo to jest ich pasja i
    pracuja nad tym nawet po pracy dla przyjemnosci.Mam kilku kolegow ktorzy
    ukonczyli studia na kilku kierunkach a teraz pracy nie moga znalez.Skoncentruj
    sie nad jednym poswiec sie temu a sukces gwarantowany i nie zapomnij rozpoczac
    nowego wlasnego projektu.
  • 08.08.07, 01:44
    Nie jest najwazniejsze co sie skonczylo.

sam nie mam jeszcze studiow nawet zaczetych, jestem programista glownie Delphi i PHP, jestem grafikiem i animatorem 3d. pracuje jako freelancer (pogramista) oraz jako pracownik staly (grafik 3d)- nie wazne co sie skonczy, jakie sie ma papiery, wazne jest tak naprawde to czy sie cos potrafi.

pozdrawiam
    www.Firmland.pl
  • 11.03.08, 05:02
    Ja tu nie widzę żadnej sensownej kombinacji, zwłaszcza - jak w tym przypadku -
    kiedy nie ma jakiegokolwiek doświadczenia w tworzeniu projektów.
  • 11.03.08, 10:00
    Wcale nie musisz być programistą. Nie wpadaj w pułapkę mentalną - informatyka =
    programowanie. W procesie tworzenia softwaru to raczej początek kariery. Jeśli
    masz wiedze i DOSWIADCZENIE (wazne!) w jakiejś innej dziedzinie i do tego znasz
    sie na informatyce, to
    szukaj pracy np. jako analityk itp. Poszukaj wpracy przy wdrażaniu SAPa, albo
    innych konkurencyjnych rozwiazań.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.