Dodaj do ulubionych

Max Mary ... mam problem z wyłonieniem właściwej

19.02.11, 21:31
Planuję zakup w ciemno, ale mam problem... nie potrafię sobie wyobrazić zapachu czytając jego skład i poszczególne nuty, które z Max Mary są świeże krystaliczne? a które słodkie?... ponoć Kashmina jest podobna do Molecules, ale czy Kashmina nie jest ulepkowato słodka?? a co z dwiema wersjami Le perfum i Zest? Która jest najświeższa i na co dzień z Max Mary, może Silk albo Gold. Prosiła bym osoby co zna wszystkie zapachy o krótki opis każdego zapachu. Pozdrawiam i dziękuję ślicznie
Edytor zaawansowany
  • jarka63 19.02.11, 21:40
    Kashmina absolutnie nie jest ulepkowata, w ogóle nie jest słodka. Jest drzewna, przestrzenna, ciepła i czysta. I tylko ją pamiętam ze wszystkich zapachów MaxMara.
    --
    What are days for?
  • forevermore79 21.02.11, 15:00
    Ja polecam Kashmine Touch- faktycznie podobny efekt do Molecules, drzewnie otula, zawiera ISO E-Super, ale nie jest przesadnie slodka.
    Potem dlugo dlugo nic i nastepnie wersja klasyczna- najbardziej uniwersalna, a takze Le Parfum Zest et Musc- swieza, kwiatowa, z odrobina pizma. Reszta nie zasluguje wg mnie na specjalna uwage. Pozdrawiam!
  • britanna 25.02.11, 17:27
    Kilka razy testowałam Kashminę, efekt zawsze ten sam - nie czuję wogóle tego zapachu i nie znajduję podobieństwa do Molecule 01, które "na mnie" pachną dosyć intensywnie.
    Pamiętam że Le Parfum jest dosyć ciekawa - kremowo-pikantna, ale przyskórna. Ma w składzie m.in mirabelkę; (coś dla miłośników Pachnidła;> ) piżmo, akcenty drzewne (palisander i drewno lipowe) Przy odrobinie ciepła najpiękniej pachnie lipa ( lubię tą nutkę w perfumach )
    Podkreślam że to bardzo lekki, ciepły, subtelny nawet;) zapach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.