News- Giorgio Armani: Si Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Si to nowa damska premiera Armaniego na jesien 2013- twarza zapachu zostala, jak juz wspominalem, Cate Blanchett.
    Oficjalna premiera prasowa odbyla sie niedawno w Mediolanie, a o nutach zapachu wkrotce.
    Tutaj flakon:
    ndalomedia.preditor.co.za/assets/articles/images/resized/16202_resized_armanixx.png
    I zdjecie Armaniego i Blanchett z premiery:
    www.destinyconnect.com/article/face-of-giorgio-armani-si-fragrance-announced-2013-05-23
    • I pojawilo sie wlasnie pare szczegolow- ma byc to jednoczesnie szykowna, intensywna i zmyslowa kompozycja modern-chypre, z trzema glownymi akordami: porzeczkowym nektarem, nutami szyprowymi i drzewno-pizmowymi.
      trbusiness.com/index.php?option=com_content&view=article&id=13212:giorgio-armani-signs-cate-blanchett&catid=8:international&Itemid=13
      • Może od razu ogłosimy konkurs do czego będą podobne? :-)
        • Racja, jakos malo ciekawie to poki co brzmi- Armani mial piekne Sensi, ale najwyrazniej zabraklo szczescia- czy Si bedzie popularniejsze? Zobaczymy. Nie wiem tez, czy dobrze finalnie przetlumaczylem cassis nectar, cassis to nie tylko porzeczka, ale takze kwiat malwy :) Poczekamy na pelniejsze nuty.
          • WWD i za nim NST podal juz nuty i nosa Si:
            "Sì was developed by perfumer Christine Nagel; notes for the chypre fragrance include cassis nectar, chypre accord, musky wood, vanilla, rose de mai, freesia, patchouli, Jungle Essence and orcanox (ambroxan)."
            www.nstperfume.com/2013/05/30/giorgio-armani-si-new-perfume/
            • modern-chypre to zupełnie nie w moim stylu, ale i tak ciekawa jestem tego zapachu, chociaż pewnie się rozczaruję ;) a co z nazwą? Jest już przecież Si Lempickiej...
    • www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/2013/06/more_about_si_by_armani_2013_n.html#more
    • Miniature reklamy z Cate Blanchett obejrzec juz mozna na:
      www.cosmoty.de/news/5833/
    • Si przedpremierowo juz od jutra w Harrodsie, tutaj zas zapachowe zwyczaje Cate Blanchett:
      www.neverunderdressed.com/beauty/news/exclusive-cate-blanchett-talks-scent-as-new-face-of-armani-si
      • Si juz w Harrodsie jako swiatowa prapremiera, wszedzie od konca sierpnia/wrzesnia. Po raz 1-y mozna tez obejrzec produkty do ciala.
        www.harrods.com/product/si-edp-30ml-–-100ml/giorgio-armani/b12-0806-051-ARM-301?cat1=new-beauty&cat2=new-beauty-perfume-just-in
    • W kinach już nowy film Woody'ego Allena z wybitną Cate Blanchett, a tu reklama tv Si:

www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=hsbLrZNYrCc
      • I "making of":
        www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=5hZShxxASWo
        • Dziekuje, na Allena sie jak zwykle wybiore, a Blanchett pokazala w tej reklamie wiele swych wcielen.
          Jeszcze do kompletu Ch. Nagel o samej kompozycji:
          www.youtube.com/watch?v=tExchs4AgQI
          • Zapach jest ładny, nie piękny, właśnie ładny.
            Na pewno elegancki, choć dla mnie to łagodna i ciepła elegancja w przeciwieństwie do wytrawnej i zimnej Chanel. Choć wielokrotnie podkreślano kobiecą siłę, spełnienie, podejmowanie ważkich decyzji i takie tam bla bla bla marketingowe.
            W ogóle zapach jest dla mnie bardzo .... armaniowy:-)
            Przypomina mi nieco Diamonds bez dominanty maliny. Bezpieczna elegancja, bez pazura. Jedym słowem przyjemniaczek.

Sama reklama jest moim zdaniem lepsza niż "making of", za dużo tu wicia się Kate na ścianie.
            W filmie za to Blanchett jest przednia i ukazuje niejedno swoje oblicze. A i Woody Allen zwyżkuje tym filmem.

Cena - bodajże 359 za 50ml, coś ponad 500 z 100ml.
            • Tak, Armani chyba bardzo postawił na marketing, bo playlista Si ma już (czy może raczej póki co:) ) 15 (!) filmików.
              www.youtube.com/watch?v=oU6aH6uYH4M&list=PLV0Bwi8E4Gb9gAY_-U2gVKpQGxqPuQf-U

Miło czytać, że to perfumy, które mogą się podobać, bo już się trochę obawiałam, że tak szumna kampania towarzyszyć będzie kolejnemu nic nie wnoszącemu zapachowi.:)
              Zdecydowanie wolę Blanchett na ekranie, niż w takim reklamowym wydaniu.:)
            • Już pisałam o tym w innym wątku, ale uważam tą premierę za udaną, choć trochę się bałam, że ta wspaniała aktorka zostanie skrzywdzona promocją kiepskiego zapachu. Ale sam zapach jest lepszy niż film reklamowy i te towarzyszące mu przemowy do targetu. Zgadzam się z Mharrison, po prostu ładne , składnie skomponowane perfumy, jak dla mnie i jeszcze paru osób - zupełnie nie męczące, właśnie nobliwy, elegancki, bardzo kobiecy perfumowy "przyjemniaczek". Nie do końca w moim guście, ale na pewno urodziwe.:)
    • Ja pokładam w tym zapachu duże nadzieje. Niestety La Vie Est Belle zabija mnie nieco irysem, a Manifesto YSL jest chyba jednak zbyt budyniowe i podobne do Pulse Beyonce, Dolce & Gabbana Pour Femme mnie męczy w noszeniu. Z tego, co czytam, to Si wydaje się być zapachem wpisanym w ten sam trend, co trzy powyższe, ale zbiera całkiem dobre recenzje. Zobaczymy. Na pewno nie spodziewam się niczego oryginalnego, bo opinie wyraźnie sugerują mix La Vie, Manifesto i MDC 2005.

Sama reklama mi się nie podoba. Armani oczywiście poszedł tu tropem znanym z La Vie Est Belle - silna dojrzała piękna kobieta, która wie czego chce; aktorka z A listy. Szczerze mówiąc mdli mnie od tego marketingowego bełkotu. Sama Cate mi się bardzo podoba, ale nie w tej reklamie. Jakaś taka jest za bardzo... fru-fru i nie pasuje mi to do niej.

--
      Moja Fragrantica
      • Wachalem- i faktycznie zgadzam sie z mharrison: zapach ladny w swojej poprawnosci. Lepszy, niz wiekszosc ostatnich mainstreamowych premier, ale jednak mocno przewidywalny. Mamy i niezbedna w ostatnich czasach slodycz, sa lekkie kwiaty i owoce. Calosc z klasa, trwala, ale na pewno gorsza od Sensi- to ten zapach powinien byc relansowany, bardziej mi pasuje do manifestu z Blanchett w roli glownej. No ale nie sprzedal sie, Si bedzie pewnie bardziej popularne.
    • Niestety nadzieje zawiedzione. Si mnie potwornie męczy tą porzeczką. Zapach jest przyciężki i bez wdzięku. Właśnie zrobiłam sobie test globalny i mam ochotę zmyć, a trwałe jest cholerstwo! Ktokolwiek twierdzi, że Si jest kopią La Vie, oj chyba słoń nadepnął na nos...

--
      Moja Fragrantica
      • Nie jest, nie jest- moze z klimatu La Vie powachaj wersje Legere (juz w Polsce), a nawet Killer Queen (nazwa bardzo zwodnicza)? Z nowosci jestem za Roses de Chloe, Dali Wild zmeczyc moze bialym i to za syntetycznym kwieciem.
        • O tak, wąchałam już lżejszą wersję La Vie. Ładne mi "legere"! Niezła siekiera, w pozytywnym znaczeniu, jednak wolę klasyka. To jednak jest dobry materiał na "signature" i chyba zostanie moim tej jesieni/zimy. Killer Queen też już przetestowałam, ale dla mnie to mało wyrafinowana wersja dla ubogich Flowerbomba, La Vie i tym podobnych, a bez tej siły rażenia.

Ale miało być o Si, tylko jakoś nie mam ochoty się rozwodzić... ;)
          --
          Moja Fragrantica
          • tak, Legere jest bardzo Forte :) ale przyjemne, choć tez wolę EdP klasyczną. Si testowałam jeszcze parę razy i niestety ciągle to samo: zapach po jakimś czasie się psuje. Co do Le Monde Est Beau - ono było do końca czyste, nie zmieniało się tak bardzo; swoją drogą mam od pewnego czasu ochotę je sobie przypomnieć i ponosić :)
            --
            *pracownia zapachu
            *blog o perfumach
            *tu gram na basie
      • U mnie podobnie. Woń porzeczkowych krzaków z przyległościami i opiewanymi wielokroć asocjacjami ;-) Nie dla Si! No!
        --
        I will holler you home

www.gastronauta.it/
        www.centrumdialogu.com/
    • biorąc pod uwagę to, co w ostatnim czasie było lansowane w ramach mainstream'u, osobiście uważam Si za pachnidło - mimo wszystko - udane :)
      porzeczki, dominującej w kompozycji, nie odbieram jako przytłaczającej; może dlatego, że relatywnie niedawno przez dłuższy czas chodziłam "ubrana" w Enchanted Forrest czyli porzeczkę do trzeciej potego (liście, kwiaty, owoce)
      w zasadzie to Si bardzo przypomina mi swoim klimatem Kenzo Le Monde Est Beau, w wersji jedynie ciut słodszej, pozbawionej cytrusowego otwarcia
    • Wąchałam dziś Si i czytając Wasze wpisy zastanawiam się czy miałam omamy węchowe, bo żadnej porzeczki tam nie czuję, a wyłącznie watę cukrową podobną jak w Prada Candy czy La Vie Est Belle, nie tak ciężką jak w Angel, ale i tak dla mnie mało strawną. Ogromne rozczarowanie, zapach podobny do wielu innych. I to ma być Armani? Pfff.

--
      Kłębek
    • Turin daje 4 gwiazdki: arabia.style.com/beauty/message-in-a-bottle-luca-turin-reviews-si-armani-madly-kenzo-oud-collection-leau-narciso-rodriguez-for-her/

--
      *pracownia zapachu
      *blog o perfumach
      *tu gram na basie
    • Ten news przeczytacie po raz pierwszy na naszym Forum- w sierpniu 2014 premiera nowego flankera Si- Si Intense. Detali poki co brak, ale ciemny flakon (a moze to raczej czarny plyn?) prezentuje sie calkiem okazale, wrecz niczym ktorys z Prive i sugeruje nieco mroczna zawartosc.
      Premiera nie dziwi- sprzedaz Armani Si mocno przekroczyla oczekiwania grupy L'Oreal i wraz z La Vie Est Belle mocno wywindowala wyniki koncernu.
      1-e zdjecie:
      www.gradmann1864.de/produktwelt/detailansicht.html?tx_gradmannproduct_pi1%5Bcid%5D=637
      • I juz mamy szczegoly- milo w sumie, ze trafiaja sie nam takie premierowe perfumowe "przecieki", jak z Si Intense i ostatnio Dahlia Divin. Jeszcze troche ich niedlugo bedzie.
        www.fragrantica.com/news/Armani-Si-Intense-5586.html
    • www.douglas.de/douglas/Pflege-K%25C3%25B6rper-Pflege-Giorgio-Armani-S%C3%AC_product_3001003921.html

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.