perfumerie internetowe - jakie polecacie? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • "w wyszukiwarce widzę, że dawno nikt tu nie wspominał o tym sklepie,
      a więc proszę o opinię jaka jest wiarygodność oryginalności i
      jakości męskich zapachów."

Moja odp. - to dzialajacy od lat sklep, sprzedaje oryginaly, czesto
      unikaty lub po atrakcyjnych cenach. Bywaly podobniez problemy z
      clem, ale przesylki dochodza zwykle b. szybko i bezproblemowo. Pozdr.
    • Wow, ale się wątek rzeka zrobił, ale to dobrze, bo można zaczerpnąć inspiracje
      gdzie by tu można było zamawiać perfumki. Co prawda do tej pory zamawiałam w
      kokai.pl, ale warto znać równiez inne takie sklepyw sieci, zeby móc porównywać
      oferty :)
    • www.perfumy-perfumeria.pl

CZY KTOS TU KUPOWAŁ? CENY DOŚĆ ATRAKCYJNE....
      • Chciałam odpisać z rozpędu, że znam i jest OK ale wyhamowałam.
        Dawna perfumeria ( dobra i znana ) www. pedet. pl to przecież teraz
        www.perfumeria.pl
        W podanym przez Ciebie linku jest nazwa perfumy przd słowem
        perfumeria no i oczywiście strona wygląda zupełnie inaczej.
        Nie wiem co to za nowa perfumeria, może ktoś jednak tam kupował ?
        • jeżeli ktokolwiek wie cokolwiek na temat tego sklepu
          www.markowaperfumeria.pl/index.php
          proszony jest o odzew - wynalazłam tam Gentianę AA, ale boję się kliknąć...

przeniosłam posta na koniec, bo zaplątał się i zrobił trochę niewidzialny...
          • Nie znam, ale zerknijmy- graficznie kiepsko, ale ceny odpowiednio
            wysokie (co o niczym zreszta nie swiadczy), w asortymencie duzo
            rzadszych, malo komercyjnych zapachow, choc wiele z nich akurat
            niedostepnych. Przydadza sie jakies konkretne opinie, ale kto wie-
            moze to akurat cenna skarbnica. Gentiana byla wyjatkowo
            niepopularna, ale ryzyko zawsze istnieje. Pozdrawiam!

• fa25 napisała:
          > Dawna perfumeria ( dobra i znana ) www. pedet. pl to przecież
          teraz > www.perfumeria.pl

Wyczytałam, skorzystałam i jestem zachwycona - szybko, tanio (i
          produkt i przesyłka) i rewelacyjna informacja o realizacji
          zamówienia.
          --
          Mama Muminka jest tylko jedna
          • 23.05.10, 12:10
            było juz pytanie o ta perfumeirę, ale nie było odpowiedzi. czy ktoś moze sprawdził ją? mają w dobrej cenie www.e-glamour.pl/product-pol-20827-DKNY-Be-Delicious-50ml-W-Woda-perfumowana-Tester.html
            • tak, sprawdzona, często tam kupuję, bierz bez obaw:)
            • Ja takze polecam te perfumerie bez obaw.Zamawiam tam od dawna i zawsze wszystko
              bylo w jak najlepszym porzadku.
              Inne polecane przeze mnie perfumerie internetowe,z ktorych korzystam,to:
              www.dolce.pl
              www.pedet.pl
              www.perfumy-perfumeria.pl
              www.perfumesco.pl
              www.henri.pl
              www.esentia.pl
        • tak, to strona pedetu, zmienili nieco szatę graficzną:)
          • 09.08.10, 12:03
            Znacie tą perfumerie Tekst linka? Jestem
            zainteresowany zakupem u nich ze względu na odbiór osobisty. To jedyna w okolicy
            gdzie mieszkam.
            • Ja kupuje tylko w perfumeriach internetowych,ale niestety o tej perfumerii jak
              dotad nie slyszalem...Ceny nie sa takie zle(porownywalne do tych najtanszych)
              Choc zalezy,co chcesz kupic.Czasem taniej wyjdzie z przesylka w
              innej,sprawdzonej perfumerii.
          • franiamaj napisała:

> tak, to strona pedetu, zmienili nieco szatę graficzną:)
            perfumy-perfumeria.pl są perfumerią w Czechach, zreszta bardzo porządną, pedet
            to teraz perfumeria.pl
            tak poza tym iperfumy-w miare tanie,prawdziwe:)
    • także próbki, trzy za 9euro już z przesyłką, mega nisza, Aftelier, Damien Bash, a tych co w Monachium - piękne wnętrze
      --
      rozwijaj się! www.communic8.pl
    • fragrancex.com, przesyłka bezpłatna, ale czy warto, ktoś kupował, jak jest z vatem,cłem ?
    • Zazwyczaj robię zakupy na iperfumy jednak skusiłam się na Eternity w jasminium bo mieli super cenę. Nie zawiodłam się - oryginalne perfumy miałam na drugi dzień. Zdziwiłam się bo dostałam dużo próbek perfum i kremów, czego nie doświadczyłam w innych sklepach. Niestety nie wszystkie ceny mają rewelacyjne :(
      • Czy znacie te perfumerię ?

www.aromaniak.pl/perfumeria.html
        Mam zapotrzebowanie na Halston; jest w korzystnej cenie ale nie wiem czy to wiarygodny sklep.
        Liczę bardzo na Wasza pomoc.
        • fa25 napisała:

> Czy znacie te perfumerię ?
          >
          > www.aromaniak.pl/perfumeria.html
          > Mam zapotrzebowanie na Halston; jest w korzystnej cenie ale nie wiem czy to wia
          > rygodny sklep.
          > Liczę bardzo na Wasza pomoc.

Mam nadzieję, że nie jest za późno! Znam doskonale aromaniak.pl i przestrzegam Ciebie przed zakupami u tego sprzedawcy, bo stracisz pieniadze i już ich nie odzyskasz. Kompletny brak uczciwości i kultury.
          • Stokrotne dzięki ! Uratowałaś/eś mnie nieomal w ostatniej chwili. Ufff.. jak łatwo dać sie nabrać...
            • fa25 napisała:

> Stokrotne dzięki ! Uratowałaś/eś mnie nieomal w ostatniej chwili. Ufff.. jak ł
              > atwo dać sie nabrać...

Bardzo proszę :-) Przyznam, że osobiście po raz pierwszy spotkałam się z tak dalece posuniętym brakiem uczciwości i kultury ze strony sprzedającego. Pan najwyraźniej myślał, że swoim cwaniactwem zrobi karierę na polskim rynku.
              Wystarczy porównać asortyment z zalinkowanej przez Ciebie perfumerii, z kontem na Allegro i eBay, żeby zauważyć, że oferuje na swojej stronie perfumy, których fizycznie nie posiada. Mam również powody, aby wątpić w oryginalność produktu, który otrzymałam.
              A czy www.aromaniak.pl to amerykańska perfumeria??? hmmm... może, tylko chyba prowadzona przez naszego rodaka :-)
              Tak, czy inaczej nie dajcie się zwieść peanom ze strony www.aromaniak.pl, bo w najmniejszym stopniu nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
    • Przejrzałam wątek i nie natrafiłam na opinie o tym sklepie, na ceneo ma teoretycznie pod 500 zaufanych opinii ale może ktoś zamawiał tam i cos może powiedzieć/napisać. Adres sklepu to
      www.kosmetykiperfumy.pl
      Będę wdzięczna za opinie:)
      pozdrawiam
    • Ja najpierw wącham i sprawdzam perfumy w Sephorze albo Douglasie a kupuję w necie na iperfumy.pl :) I jestem bardzo zadowolona :))
    • Witam, kupował ktoś z Was w tej perfumerii?
      www.zapachy-swiata.com
      mają też konto na allegro, nick: dana12346
    • Cześć a co powiecie o perfumerii internetowej Aroma Gallery??
      Ostatnio kupiłam tam perfumy przez Gruper.pl i tak się zastanawiam czy ceny tam nie są zbyt wygórowane...
      Bo tak.. Kupiłam kupon za 25 zł na Gruperze dzięki któremu miałam zaoszczędzić podobno x zł (już dokładnie nie pamiętam ile..) ale po moich obliczeniach wyszło mi że zaoszczędziłam..może 5 zł? A czemu? Bo dopłaciłam do perfum 170 zł a 25 zł zapłaciłam za kupon. Porównując cenę moich perfum z Sephorą różnica wynosi dokładnie 5 zł. O co chodzi??
    • www.parfumneroli.hu/
      Świeżo wypróbowana perfumeria, z bardzo pozytywnym skutkiem - zamówienie złożone w czwartek dotarło do mnie w poniedziałek. Trafiłam tam w poszukiwaniu Montale Black Musk, dostępnego wprawdzie na Luckyscent i Ausliebezumduft, ale w zbyt wysokiej cenie, jak na mój gust. Tutaj - Montale do wyboru, do koloru, również w pojemnościach 50ml, do zamówienia 3 dowolnie wybrane próbki po 2ml gratis (standardowo, ja dostałam jeszcze jedną dodatkowo). Ceny podawane w forintach lub euro, przy zapłacie przez PayPal przeliczone na złotówki z forintów, wychodzi zdecydowanie taniej niż na LSc czy ALzD.

• Hej, nie wiem czy ten temat jeszcze aktualny ale szukam informacji o Perfumerii Pure? Ktoś coś wie?

zostawiam link www.perfumeriapure.pl i czekam na odp:)
    • Ja polecam stronę pl.loccitane.com/kosmetyki-ekologiczne-i-naturalne-l%27occitane-en-provence,36,2,3484,74872.htm. Znajdziecie tam wszystko i dla siebie i dla swojego faceta i dla domu. Rzeczy dobre na prezent ale i na co dzień dla siebie.
      • Jaka jest Wasza opinia nt oryginalności perfum sprzedawanych przez i-perfumy ? Mają tak niskie ceny, że to aż wzbudza mój niepokój..
        • Kupowalem pare razy- wszystko bylo ok. To dobre miejsce na nabycie arabskich marek, typu Rasasi- sa tam w b. niskich cenach i wiem, ze kupujacy tez nie narzekali.
          Tak w ogole, w wolnej chwili stworze ten watek od poczatku, z zupelnie nowa lista- niewygodnie sie go czyta i polowa sklepow juz nie istnieje :) Pozdrawiam!
        • Perfumy oferowane przez "I-perfumy" są bardzo dalekie od oczekiwań. Zakupiłem u nich trzy produkty, dwa na prezenty, jeden dla siebie. Pierwszy i ostatni raz. Są do niczego. Trudno się oprzeć wrażeniu, że to podróba. Można się najeść wstydu robiąc z tego komuś podarunek. Zapach owszem zbliżony do oryginału ale nie ma nic wspólnego z identycznymi produktami kupowanymi w normalnych perfumeriach czy drogeriach. Zero trwałości. Jedyne co mają z prawdziwych perfum to opakowania. Jak na podróbę lub coś oryginałpodobnego są za drogie. Stanowczo nie polecam.
          • No to pewnie zaliczyłam wtopę.. Nie wiem na pewno bo kupowałam na prezent; opakowanie było OK; przesyłka błyskawiczna. Tyle, że nie wąchałam oczywiście ale osoba obdarowana - zwykle frenetycznie reagujaąca na moje prezenty - ani słowem tego nie komentuje. Zapach był "jej " więc jedyne wytłumaczenie, że to musiała byc podróba...Ale mi wstyd...
    • 09.11.13, 00:04
      Mam takie pytanie, czy polecacie stronę www.perfumy-perfumeria.pl interesuje mnie czy perfumy na niej są w 100% oryginalne? Bardzo proszę o pomoc :D
    • Ja z kolei polecam e-scential.pl - to wprawdzie nie jest typowa perfumeria, bo sprzedają tylko odlewki niszowych/rzadkich zapachów, ale super miejsce dla tych, którzy chcą popróbować zapachów. Przesyłki szybkie, zapachy na pewno oryginalne.

Z regularnych perfumerii: kokai.pl i tagomago.pl.
    • "Ceny perfum na merlin.pl są o wiele niższe niż w stacjonarnych perfumeriach.
      Chociażby Hugo Boss Orange 75 ml - cena w Sephorze 329 zł (aktualnie w promocji 255 zł), cena na merlin.pl 156 zł. Różnica jest spora.
      W czym tkwi sekret niskich cen na merlin.pl? Bo przecież nie w tym, że oferują produkty nieoryginalne."

Przenioslem tutaj, coby nie faworyzowac zadnej z e-perfumerii. A nizsze ceny? Dyskontowe zrodla, brak kosztow stalych jak marketing, powierzchnie sklepowe itd. itp. Oryginalnosci nie nalezy sie obawiac :)
    • "Czy znacie sklep flte.pl?
      Podobno długo sie czeka na przesyłkę.Czy kupowaliście tu kiedyś?

www.flte.pl/searchProduct.php?group=All&keyword=very+valentino&lgroup=&page=1 "
      • Bardzo długo się czeka, opakowanie przychodzi zdewastowane nie polecam.

forevermore79 napisał:

> "Czy znacie sklep flte.pl?
        > Podobno długo sie czeka na przesyłkę.Czy kupowaliście tu kiedyś?
        >
        > www.flte.pl/searchProduct.php?group=All&keyword=very+valentino&lgroup=&page=1 "
    • Przeczytałam większość wątku (ten poprzedni też) i zastanawiam się, bo ... znalazłam nową perfumerie Perfumeria.In, ale myślę nad tym, czy można ich traktować poważnie? Cena Chanel Coco Mademoiselle to 65 zł za 100 ml. Nie wiem, czy tam kupować, czy sobie odpuścić? Proszę o poradę.
      • Nie patrzylem nawet na ta strone- ale cudow nie ma i na pewno nie sa nimi najczesciej podrabiane perfumy Chanel w takiej cenie. Nie mozna ich kupic (nawet w sieci) za mniej, niz 300-400 za ta poj., a wszystkie oferty 99 zl za setke i mniej to ewidentne podroby, pozdrawiam!
        • Mam nadzieje, że Koleżanki z Wizażu się nie obrażą, że pozwalam sobie tutaj zamieścic link do aktualizowanej przez nie cały czas listy polecanych i nie polecanych perfumerii internetowych.
          To świetna robota; gratulacje dla Wizażu !
          wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
      • O pan reklamujący tą koszmarną perfumerię sprzedającą tureckie podróby dotarł i tu :)
        • już wcześniej parę razy próbował, nawet raz wątek założył ;) pan widać czuje się bezkarny i promuje się na prawo i lewo
          • Mam nadzieje, że to o jakimś bezczelenym panu to nie do mnie.
            Korzystam sama często z listy z Wizażu zaczepionej na piewszej stronie i nie zaliczyłam żadnej wpadki.
            Myslę że warto ułatwic też życie innych .
            Forevju miał zrobic coś analogicznego dla nas ale chyba cierpi na brak czasu.
            Podłączyłam ten link z dobrego serca- chcecie to korzystajcie; nie podoba się Wam to nie korzystajcie. Dla mnie akurat bardzo pomocny.Pozdrawiam serdecznie fa25
            • Fa, chodziło o pana od sprzedającej podróbki (m.in Chanel czy Dior 100ml za 65zł) perfumerii.in. Promuje się ostro wszędzie gdzie się da (forum, wizaż, szafa, blogi). Pewnie widziałaś na wizażu ten wątek: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=746091 Forum też jakiś czas temu zaśmiecał linkami.
(101-200)
przejdź do: 1-100 101-200 201-264

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.