Dodaj do ulubionych

Wesolych Swiat - i maly konkurs

24.12.16, 13:58
Witajcie Kochani, mam nadzieje ze ktos to jeszcze czyta :) Ped zyciowy, praca, zycie prywatne, no i ta niewdzieczna teraz obsluga FoP (opcje postow) ciagle odciagaja mnie od postow, choc udzielam sie bardziej facebookowo. Ale od Nowego Roku chce malutkimi krokami nadrobic jakos juz, moze nie zaleglymi newsami, ale wszystkim na biezaco - szkoda by ta tradycja sie zmarnowala :)
U mnie sie dzieje i zapachowo - nasze Persefume ma sie dobrze, nadal PR-owo pomagam paru markom, a lista sie powieksza - obecnie to Mendittorosa, Olibere Paris, Maison Incens, Art de Parfum i wkrotce jeszcze troche innych niszowych brandow.
Wsrod nich takze Talismans, czyli ruszajaca od stycznia nowa linia Mendittorosy z ekstraktami Le Mat, Sogno Reale i Nettuno - wszystkie dostepne jedynie w Mood Scent Bar i wkrotce czwartym debiutem. Nowe logo, nowe opakowania, juz nie drewniane i kampania. Bedzie ciekawie :)
www.facebook.com/talismanspower/
Z tej okazji symboliczny konkurs - kazdy komentarz wezmie udzial w losowaniu pieknie zapakowanego zestawu probek Talismans, wpisy mozliwe do 02.01.2017.

A ja zycze Wam, jak i sobie - zdrowia, spelnienia, milosci i pachnacych odkryc sie wie! Wesolych Swiat i pieknego roku, Kochani!
Edytor zaawansowany
  • 24.12.16, 19:51
    Oczywiście, że czyta :)
    Wesołych i pięknie pachnących Świąt dla wszystkich Forumowiczów!

--
    Forum o Perfumach; moja Fragrantica
  • 04.01.17, 09:48
    Uff, milo Cie tu widziec :) Sciski!
  • 25.12.16, 09:59
    Pachnących Świąt, tradycję podtrzymać musimy :)
  • 04.01.17, 09:48
    No ba, bede sie staral - time management :))
  • 25.12.16, 10:52
    Oby był to piękny,dobry rok!
    Sama nazwa marki Talismans uwodzi, bardzo chciałabym ją poznać.
  • 25.12.16, 18:22
    Stare, dobre forum dzień dobry i wszystkiego naj!
  • 26.12.16, 10:20
    Pięknego Nowego Roku dla Wszystkich!
  • 04.01.17, 09:49
    Pieeeknego - i dziekuje Tobie i pozostalym za wpisy :)))
  • 26.12.16, 17:48
    Zazdroszczę możliwości pracowania w tej pięknej pachnącej dziedzinie:) Wspaniałego Nowego Roku 2017! :)

--
    Moja Fragrantica
  • 29.12.16, 23:01
    Kubo gratulacje, idziesz jak burza :)

Pomyslnosci, radosci i pieknych zapachow w nowym Roku dla Was wszystkich! Rzadko ostatnio pisze, ale czytam i jestem.
  • 30.12.16, 00:53
    Ja rowniez podczytuje, Kubie kibicuje, a wszystkim zycze w kalendarzu na 2017 rok samych dobrych i pachnacych dni:)
  • 02.01.17, 18:51
    Wszystkiego dobrego wszystkim perfumomaniakom w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, tych perfumowych i nie tylko :)
  • 02.01.17, 21:59
    Oczywiście, że czyta się.
    W nadchodzącym Nowym Roku, żeby nam pięknie pachniało i wszystkim, żeby się chciało
  • 02.01.17, 22:59
    Czyta, czyta.
    Spełnienia perfumowych marzen w Nowym Roku wszystkim perfumomaniakom!

--
    DLACZEGO
  • 04.01.17, 09:51
    Random.org zadecydowal - dziekuje wszystkim, a takie szybkie konkursy sie beda pojawiac coraz czesciej, moze co miesiac? Charade, wyslij mi maila na gazetowy pls.
    Pozdrawiam goraco! :))
  • 05.01.17, 11:04
    O, jaka miła niespodzianka! :) Wchodzę na forum i ... :)

--
    Moja Fragrantica
  • 17.01.17, 01:49
    ...dawno nie zagladalam z braku czasu ale i oto jestem, i ja tez zycze Pachnacego Nowego Roku 2017!
    zwlaszcza Tobie, Forevermore-perfum :)

Minnie

--
    Etykieta to umiejętność ziewania z zamkniętymi ustami.
    Brigitte Bardot
  • 19.01.17, 17:20
    Wpadam, żeby podziękować za próbki, które otrzymałam w tym konkursie:) Rzeczywiście przepięknie zapakowane, te karty tarota, mandale i poematy... Moim faworytem jest Le Mat. Pozdrawiam wszystkich i przede wszystkim Ciebie Forever :)

--
    Moja Fragrantica
  • 19.01.17, 21:03
    Superrr :) Tak, Le Mat jest minimalistycznie piekny i mocarny :)
    pozdrawiam cieplo!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.