Dodaj do ulubionych

Kolor rolet

16.02.10, 09:29
Hej:-)
Zamierzam kupić mini rolety do "dużego" pokoju. Doradźcie jaki kolor byłby odpowiedni - ściany są pomalowane na jasny niebieski (delikatny) kolor, meble olcha miodowa, dywan, sofa - jasny/średni beż.
Asekuracyjnie przychodzi mi na myśl jakiś neutralny kolor - beż, wanilia, biały - tak, aby wystrój okna można zmieniać firanami/zasłonami, z drugiej strony chciałabym błękit nieba wieczorem ;P lub coś "z pazurem", jakiś mocniejszy akcent.
Wyobraźni niestety nie mam, nie jestem w stanie wyobrazić sobie, co w rzeczywistości będzie dobrze wyglądało... dlatego proszę o rady - jak jest u Was, może macie zdjęcia...
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • mikaela13 16.02.10, 14:08
    W kawalerce u mojej siostry była podobna kolorystyka (jasne meble, kolory -
    głownie beże, poza dekoracjami) i ona miała takie rolety plecione, bambusowe
    -brązowe. Do tego zasłony długie, ze zwiewnego przezroczystego materiału w
    kolorze niebieskim wpadającym w turkus. Od samych drzwi przykuwały uwagę.
    Kolorki dobrze porównać oglądając jakieś próbki, lub w programach, które mają
    takie opcje (aranżacja kolorów, aranżacja wnętrz).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.