Dodaj do ulubionych

Aranżacje wnętrz - ceny

23.02.10, 15:57
Witajcie
Właśnie kupiłam mieszkanie i teraz czeka mnie najprzyjemniejsza część, czyli
urządzanie:-). Generalnie wiem czego chce, jakie kolory, meble i nawet
żyrandole mam już wybrane, ale brakuje mi tego czegoś, jakiegoś smaczku, który
sprawi że mieszkanie będzie niepowtarzalne, wyjątkowe i tu przydałaby się
pomoc projektanta wnętrz. Czy orientujecie się jakie są obecnie stawki na
rynku warszawskim, ile może kosztować pomoc projektanta przy aranżacji
łazienki i salonu z kuchnią? Czy ceny są za metr projektu, czy za pomieszczenie?
Pzdr.
Edytor zaawansowany
  • malyglod1978 23.02.10, 19:12
    projektanci liczą za m2 - od 80 do 100 PLN, ci lepsi i drożej. Masz jeszcze inne
    rozwiązanie, zatrudnij profesjonalną ekipę z dobrym portfolio i referencjami a
    oni sami (ze względu na posiadane doświadczenie) podpowiedzą co może dodać
    smaku, może nawet dogadasz się z nimi projektowo.
  • puszcz1 09.03.10, 09:08
    Mogę polecić Ci niedrogiego stolarza do mebli kuchennych, szafy
    przesuwnej. U nas wykonywał projekt naszego architekta i byliśmy
    naprawdę zadowoleni. (facet bardzo dokładny). Projekt wnętrz zrobił
    dla nas kolega architekt. Nie jest tani. W jego pracowni projekt 1
    m2 mieszkania kosztuje 180 zł/netto. Ale stolarz był naprawdę ok. Z
    tego co wiem sam też robi projekty kuchni. Pan Mariusz 609 28 90 80
  • enha3 07.04.10, 18:30
    Mi aranżację robiła Pani architekt za 80zł/m2. Domek 120m. Dodatkowo
    zaaranżowała mi ogród w cenie. Ale wiem, że Warszawscy architekci są
    drożsi. Może spróbuj wziąć kogoś spoza Wawy?
  • decoroom_eu 06.12.11, 13:15
    Niekoniecznie drożsi. To wszystko kwestia dogadania się i ustalenia zakresu współpracy, wiadomo, że jeśli bierze klient także wykończenie w pakiecie to te ceny są dużo bardziej korzystne. www.decoroom.eu
  • marry-and-more 20.09.10, 14:14
    Warto jest skorzystać z pomocy albo chociaż porady profesjonalisty w takiej kwestii;) Ja czasem przeglądam strony z aranżacjami wnętrz, np. n-design - i muszę powiedzieć, że już mnie to nieraz zainspirowało;) Przy większym remoncie chętnie skorzystałabym z pomocy fachowców.
  • decoroom_eu 06.12.11, 13:16
    Staramy się, aby klient finalnie odbierał mieszkania bez usterek, dlatego zawsze ostatnia rata za prace jest dopiero po finalnym odbiorze przez klienta mieszkania.
  • kpanek78 26.01.12, 15:58
    Jak jest z materiałami , jeśli np. nie chcę w Silverze paneli tylko parkiet?
  • decoroom_eu 07.02.12, 14:27
    kpanek78 napisała:

> Jak jest z materiałami , jeśli np. nie chcę w Silverze paneli tylko parkiet?

Każdy materiał można zamienić, jest pełna elastyczność, nie narzucamy schematów, klienci mówią, że to największy plus współpracy z nami. Zapraszamy.
  • kpanek78 21.02.12, 12:09
    Dzięki za info. Kończę finalizację zakupu mieszkania, na pewno się odezwę, bo sama ani do tego głowy nie mam ani czasu.
  • kpanek78 05.04.12, 13:28
    Wrzuć ceny aktualne, bo podobno jakas promocja hula u was
  • decoroom_eu 14.04.12, 14:12
    Proszę bardzo. Przecena Pakietu Silver z 630zł na 600 zł/m2 , Przecena Pakietu Gold z 940zł na 890 zł/m2 , Przecena Pakietu Platinium z 1350zł na 1290 zł/m2
  • milamilka 09.04.12, 10:09
    Jak ktoś ma takie ceny to sobie policzcie bo coś tu nie gra - w ciągu miesiaca przeciętnie można zaprojektować jedno średniej wielkości mieszkanie no i jak ktoś bardzo szybki jest jakaś łazienka, jakaś porada. Czyli ktoś przy takiej cenie zarabia ok 2500 zł/miesiąc. Marna pensja, wyrazy współczucia. Chyba ktoś nie ma ambicji ani nie potrzebuje utrzymać domu ani rodziny. Pracowali byście za 1,6 zł za godzinę = 12,8 zł dniówka? Bo ja na pewno nie.
  • milamilka 09.04.12, 10:14
    ok 15 - 16 zł/godzinę sorry :) Kalkulator mam zepsuty bo coś żle liczy. Tak czy siak dla mnie nie do przyjęcia :) Przy obecnych cenach benzyny i życia.
  • poncjusz0 23.08.12, 11:27
    wszystko zależy od projektanta. wiadomo, że jeśli jest dobry to musisz liczyć tak od 100 zł za m2.
    Ale wtedy masz pewność, że dobrze wykona swoją pracę.
    --
    architekt wnętrz kraków architekt wnętrz kraków
  • prostewnetrze 09.01.15, 21:10
    To nie zawsze tak działa :-) cena nie zawsze gwarantuje jakość....
  • poncjusz0 24.08.12, 14:42
    wszystko zależy od projektanta. wiadomo, że jeśli jest dobry to musisz liczyć tak od 100 zł za m2.
    Ale wtedy masz pewność, że dobrze wykona swoją pracę.
    --
    projektowanie wnętrz kraków
  • mmstyl 06.02.13, 11:22
    Ceny przystępne na prawie każdą kieszeń - zależnie od zakresu projektu. Klienci przeważnie wybierają opcję pełnej obsługi z nadzorem realizacji inwestycji. Dlaczego? Bo mają święty spokój i gwarancję, że ekipa wykona prace zgodnie z projektem. Polecam www.1architekt.pl
  • sufity-nowoczesne.pl 13.02.13, 13:41
    Witam. W przypadku oświetlenia sypialni proponuje oświetlenie nad sufitem, oświetla równo całą powierzchnie, ale nie jest zbyt intensywne, można je zastosować również w łazience, natomiast w salonie jest mnóstwo opcji w zależności od układu pomieszczenia ,stron świata itp.
    Pozdrawiam
  • bratnig 24.02.13, 11:24
    Wydaje mi się , że każde mieszkanie jest inne, każda aranżacja i wykończenie powinny być do konkretnego pomieszczenia przystosowane, do konkretnego mieszkańca, nie wyobrażam sobie , zeby korzystać z takich gotowców szczerze mówiąc.
  • melex222 26.02.13, 21:22
    Przecież to jest usługa, polegająca właśnie na dostosowaniu projektu do pomieszczenia zamawiającego.
  • niuspejper 04.11.13, 12:00
    Sama poczytaj w internecie. Ja też właśnie jestem w trakcie urządzania mieszkania i wszystkie pomysły znalazłam w internecie lub podpatrzyłam w magazynach. W życiu bym nie zapłaciła komuś za to, jest to po pierwsze zbyt przyjemne zajęcie, a po drugie wolę te pieniądze przeznaczyć na dekoracje

--
    Fototapety
  • 3loki 30.11.13, 23:25
    a w łodzi?
    --
    www.geo-express.pl
  • wannabee6 08.03.14, 01:28
    www.martaczapla.pl/oferta/
  • lodzianka09 12.03.14, 12:50
    Mnie projekt robiło biuro zdalne www.dreamhousedesign.pl/portfolio.html
    Godne polecenia biuro
    na stronie mają portfolio i ceny - zdecydowanie dobre ceny
  • czerwono_czarny 06.08.14, 10:54
    www.storepedia.pl :)
  • adamos0909 13.11.14, 10:48
    Jak ktoś jest z Warszawy i okolic to polecam sklepik do którego dotarłem pocztą pantoflową, nazywa się Dekorator i jest dosłownie rzut beretem od Bemowa i Bielan, w Zielonkach na ul. Osiedlowa 2a. Właścicielka sklepu Pani Teresa ( tel. 506-071-114 chyba nadal aktualny ) poza sprzedażą naprawdę świetnych i wyszukanych mebli, tkanin ( obrusów, zasłon, firanek itd.), zajmuje się również fachowym doradztwem w aranżacji wnętrz. Jeżeli ktoś szuka niebanalnych rzeczy to zdecydowanie tam.
  • nigolla 13.11.14, 20:49
    Pani Tereso, a czemu pani sama pod wałsnym nazwiskiem nie pisze tylko udaje kogoś polecającego?
  • Gość: paula IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.07.15, 02:10
    Mieszkanie deweloperskie 130mkw .
    Potrzebny szybki oraz zadowalajacy i szykowny projekt aranzacji wnetrz(naprawde to na wczoraj).

Mieszkanie przestrzenne,nowoczesne i funkcjonalne jednoczesnie robiące ogromne wrazenie.
    Mieszkanie w Zielonej Górze .
    Nie ukrywam ze cena i portfolio bardzo wazne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka