• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

OBRAZY / ZDJĘCIA / GRAFIKA = LINKI Dodaj do ulubionych

• 28.11.13, 19:44
      Do nowoczesnych wnętrz z pewnością nadają się obrazy przestrzenne, które dodają im niezwykłego klimatu i pewnej tajemniczości.
      Polecam zajrzeć na stronę Dekoracja Domu, gdzie znaleźć można szeroki wybór obrazów, ale również innych dekoracyjnych elementów
      dekoracjadomu.pl/obrazy-przestrzenne-i-rzezby,c52,pl.html
    • 17.12.13, 15:52
      Oferta Galerii gFm www.galeriagfm.pl obejmuje ciekawe grafiki, fotografie i stare mapy. Są to zarówno faksymilie cennych przedmiotów kolekcjonerskich, reprodukcje obrazów słynnych malarzy, jak również obrazki dla dzieci, obrazy do salonu, czy kuchni. Zdobienie ścian podobnymi przedmiotami pozwala nadać wnętrzom charakteru, stworzyć niepowtarzalny styl, który będzie przywoływał na myśl dawne czasy. Zachęcamy do tego, by tchnąć ducha w pomieszczenia inwestując w charakterystyczne dodatki. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!
      www.galeriagfm.pl
    • 31.12.13, 18:30
      witam,

w takim razie polecam dekoboko.pl/pl/c/GRAFIKA/43. znalazłam tam kilka ciekawych inspiracji odnośnie dekoracji na ścianę. prócz foto boardów, polecam równiez zegary - całkiem zmyślne, choć dla odważnych. nie każdy lubi zwierzaki spacerujące po ścianach:)
    • 01.01.14, 23:21
      Zmieniamy ściany. Polecamy dawne mapy, grafiki, oprawione papiery wartościowe, filatelia, obrazki dla dzieci. Ponadto obrazy do kuchni o obrazy do salonu. Bogata oferta już oprawionych grafik i reprodukcji.
      Galeria gFm www.galeriagfm.pl
    • 16.02.14, 13:45
      Obrazy na płótnie-obrazy ze zdjęc-pomysł na prezent-Warszawa-tanio
      www.cudanasciane.pl
    • 16.02.14, 15:41
      Zachwycające obrazy można znaleźć na stronie dekoracjadomu.pl/ - nadają niezwykłego klimatu wnętrzom, i działają na wyobraźnię :)
    • 15.07.14, 10:00
      polecam galerię internetową ArtOffice! :) artoffice.com.pl/ możliwość wynajęcia dzieł sztuki, lub zakupu :)
    • 16.07.14, 23:28
      www.topago.eu obrazy, zdjecia, fototapety na wymiar
    • 01.10.14, 10:01
      Ja zamawiałam obraz u dziewczyny znalezionej na Facebooku.
      Pięknie maluje suchymi pastelami, zna się na tym co robi. Może doradzić, podpowiedzieć co lepiej pasuje do wnetrza. Maluje reprodukcje i przerysowuje ze zdjęcia..
      Polecam. kontakt na mail: maressa@onet.eu
      • 01.10.14, 10:04
        O, tak. Ja tez ją polecam. Bardzo zdolna malarka. Zamawiałam martwą naturę, ale za jej namową zmieniałam zdanie. Portret Damy z wachlarzem wygląda w salonie zdecydowanie lepiej.
    • 11.11.14, 11:59
      glassdekor.pl/obrazy-na-szkle.html
    • 17.11.14, 19:41
      dekea.pl
    • 24.11.14, 10:42
      www.tapetos.com - szeroki wybór wzorów obrazów na płótnie, fototapet i plakatów. polecam
    • 17.01.15, 13:30
      Polecam :
      www.facebook.com/vndesignwnetrza
    • 19.02.15, 23:50
      www.colourmywalls.com
    • 03.11.15, 14:56
      Prawdziwa klasyka gatunku www.oswietlenie-atat.pl/460-dekoracja-wnetrz ,polecam :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.